26

Odp: Pies a dzieci

mój pies lubi dzieciaki. Siedzi sobie obok nich i je pilnuje. Pozwala im na bardzo dużo. Włącznie z ciągnięciem za ogon. A jak dzieci ma dojść to po prostu odchodzi na bok. Nie pokazuje ani zębów ani nie szczeka.

27

Moj piesek rowniez uwielbia moje pociechy smile Jestem bardzo szczesliwa, bo szczerze mowiac mialam obawy co do akceptacji. Jednak nie jest tak latwo, bo teraz musze dbac o higiene mojego psiaka 100 razy bardziej. Kapie go o wiele czesciej i nawet zaczelam mu czyscic zabki zelem [url]http://pozabiegu.pl[/url] , zeby pozbyc sie bakterii smile

28

Na twoim miejscu jeszcze bym poczekała ,jak będą miały chociaż po 5-6 lat ,będą bardziej rozumiały ,ludzie dla dzieci wybierają labradory ,bo są to psy przyjazne

29

Gdybyście zdecydowali się na mniejszego psa, to nie chcielibyście zamiast legowiska sprawić mu takiego domku?
[img]//static.shoplo.com/0963/products/th640/aaa5/822-image-1.jpeg[/img]
źródło: [url]http://www.butik.zpazurem.pl/domek-villa-classical-canvas#[/url]

Sądzę, że i piesek i dzieciaki byłyby zachwycone smile

30

Wydaje mi się, że 2 i 3 lata to trochę za mało, żeby obdarowywać dzieciaki pieskiem. Po pierwsze, przy tak małych dzieciach jest bardzo dużo obowiązków, a piesek będzie kolejnym obowiązkiem. Trzeba go wyprowadzać, nawet w zimie, gdy takich maluszków w duży mróz na spacer nie zabierzemy i ktoś będzie musiał z nimi zostać, a ktoś wyjść z pieskiem. No chyba że w domu jest ktoś, kto się zajmie albo nimi, albo nim.
Poza tym na naukę odpowiedzialnego opiekowania się zwierzakiem też są chyba za małe. Poczekałabym tak do 4-5 latek.

31

mój syn uwielbia psy i szaleje na ich punkcie, jak jedziemy do dziadków którzy mają psa to szaleje ze szczęścia. Chyba w końcu wymiękniemy i też się zdecydujemy na psiaka smile Jaką rasę możecie polecić? Oczywiście ważne, żeby był przyjazdy dzieciom i nie za duży (mieszkamy w bloku).

32

Jeśli będę miała dziecko/dzieci, to chciałabym, żeby miały psa. Najlepiej, żeby dorastał razem z nimi, choć wiem, że oczywiście szybko by je wyprzedził big_smile

Co do pytania Blackgrzywki, to zastanowiłabym się nad buldogiem francuskim. Wesoły i mały piesek, ciekawski, bardzo krótka sierść big_smile Ewentualnie spaniel, ale z jego myciem jest trochę roboty albo wiem... corgi, które uwielbiają się bawić!

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2019-03-10 19:33:34)

33

uwazam, ze dzieci powinny dorastac przy psie, jednak przed 6 rokiem zycia nie ma sensu ich nim obarczać