1

Temat: Męska samoocena a związek

Czy mężczyzna, który nie akceptuje siebie potrafi dać poczucie bezpieczeństwa i będzie w stanie pokochać kobietę? Otóż NIE. Bardzo atrakcyjna kobieta z wysokim poczuciem własnej wartości przy takim osobniku i wyjadaczu energii słabnie. Panowie: więcej sportu, mniej narzekania na życie, mniej obwiniania innych za swoje niepowodzenia!

2

Odp: Męska samoocena a związek

Mężczyzna powinien być oparciem dla kobiety i również podnosić jej samoocenę, wiec depresyjny typ tutaj się nie sprawdzi...

3

Odp: Męska samoocena a związek

Z dzisiejszymi 'mężczyznami' jest coś nie tak. Facet, który opowiadając o sobie mówi, że lubi sport, przygody, imprezy, zwykle sugeruje, że poznałyśmy się z kibolem szukającym zadym na ulicach, lubiącym hazard i zalewanie smutków po przepuszczeniu całej wypłaty w maszynach do gier. I weź tu twórz z takim kolesiem jakikolwiek związek. Ciekawe dlaczego w każdym mieście sklepy monopolowe kwitną ... Albo te automaty do gier. Albo śmierdzące dopalacze. Kobiety potrzebują mężczyzn. Nie facecików użalających się nad konsekwencjami swoich beznadziejnych nawyków.

4

Odp: Męska samoocena a związek

Ja myślę, ze nie tylko mężczyzna powinien być oparciem dla kobiety, ale również i kobieta oparciem dla mężczyzny. Stresy współczesnego życia działają na jedną i drugą płeć, więc nie można myśleć, że tylko paniom należy się z tego tytułu wielkie wsparcie.

5

Odp: Męska samoocena a związek

Obie strony powinny się starać, ale mężczyzna ma jednak w tej kwestii więcej zadań:) Jako ten silniejszy, a więc obrońca kobiety, na którego ona może liczyć.

6

Odp: Męska samoocena a związek

Faceci jednak są miej odporni na s \tres, a jeszcze po 30-tce zaczynają mieć myśli o przemijaniu, np. mój znajomy 35-latek przyznał, że boi się niedołężnej starości (już!)A przecież dba o siebie, ćwiczy, więc nie powinien podejrzewać, że go taki los spotka...

7

Odp: Męska samoocena a związek

Jak facet samego siebie nie szanuje to i swojej kobiety nie będzie szanował, taka jest prawda.

8

Odp: Męska samoocena a związek

Tu dużo wynosi się z domu, dzieci chowane twardą ręką często mają problem z samooceną.