1

Temat: Samochód do wynajęcia dla wizażystki z dojazdem?

Potrzebny mi samochód do wynajęcia dla wizażystki, która realizuje zlecenia mobilnie, czyli po prostu dojeżdża do klienta. Nie mam własnego auta, chciałabym pożyczyć, wiem że w niektórych wypożyczalniach aut tak można, ale czy wiecie gdzie i ile taka przyjemność kosztuje, jeśli wynajmę na dłużej?

Warszawa& okolice.

2

Odp: Samochód do wynajęcia dla wizażystki z dojazdem?

a może zobacz na blablacar może ktoś by jechał od tej wizażystki w twoją stronę. Na pewno tańszy koszt

3

Odp: Samochód do wynajęcia dla wizażystki z dojazdem?

Ja zrozumiałam z tego, że to ona jest wizażystką i szuka auta dla siebie, że pożyczyć i jeździć do klientek po domach - więc blablacar na bank się w tej sytuacji nie przyda:)
Ale może normalnie wynajem dłuższy w którejś z warszawskich wypozyczalni aut?
?
Z tego co widze na stronie to całkiem przyzwoite ceny mają, no i wiadomo, że nie trzeba własnego auta mieć, co też jest opcją oszczędnościową:)

4

Odp: Samochód do wynajęcia dla wizażystki z dojazdem?

Wypożyczanie auta na dłuższą metę będzie droższe niż zakup własnego, więc je odradzam

5

Odp: Samochód do wynajęcia dla wizażystki z dojazdem?

Po co auto wypożyczać...? Można kupić auto w naprawdę małej cenie, a jak się policzy koszt wynajmu to się okazuje, że po 4 miesiącach można już jakiegoż bączka kupić. Odradzam wypożyczania

6

Odp: Samochód do wynajęcia dla wizażystki z dojazdem?

Ja swoje auto kupowałam przez ogłoszenia właśnie. Znalazłam, umówiłam się na oglądanie i kupiłam. Nie opłaca się wynajmować auta, można tanio kupić takie w dobrym stanie. Widziałam dużo ogłoszeń motoryzacyjnych tak do 10-15 tysięcy.

7

Odp: Samochód do wynajęcia dla wizażystki z dojazdem?

[quote=Cynthia]Wypożyczanie auta na dłuższą metę będzie droższe niż zakup własnego, więc je odradzam[/quote]
zgadzam się, teraz na rynku jest full tanich aut, np. corse z 1998 roku kupi sie tanio, nie mówiac już o polowce np. z 1992 roku mozesz za 1000 zł mieć, oc w takim aucie to już mega tanio jest wink

8

Odp: Samochód do wynajęcia dla wizażystki z dojazdem?

Wynajmowanie auta kiedy będzie często potrzebne mija się z celem, pewnie taniej i lepiej kupić;)

9

Odp: Samochód do wynajęcia dla wizażystki z dojazdem?

Auta są teraz niedrogie, a swój używasz kiedy chcesz.

10

Odp: Samochód do wynajęcia dla wizażystki z dojazdem?

Jeśli jest niewiele wizyt domowych to lepiej brać taxi.