1

Temat: Co to jest szczęście?

Czy to znaczy mieć dużo pieniędzy,ukochanego faceta,super dom....ale czy mając to wszystko będziemy szczęśliwi?
Jak nie popaść w depresje?

2

Odp: Co to jest szczęście?

myślę, że określenie "mieć szczęście" oznacza, iż przede wszystkim mamy uśmiech na twarzy smile co za tym idzie mamy kogo kochać, sami jesteśmy kochani, nasze potrzeby podstawowe są w pełni zaspokojone. Mamy na kim polegać i możemy po prostu cieszyć się życiem. Myślę, iż pieniądze tak na prawdę szczęścia nie dają. (mając tutaj na uwadze duże ilości pieniędzy, gdyż stała pensja na pewno może uszczęśliwiać bo pozwala na zaspokojenie naszych podstawowych potrzeb, a  trudno oczekiwać uśmiechu na twarzy osoby, której nie stać na jedzenie, czy własny kąt sad )

Ostatnio edytowany przez avianna (2009-10-18 23:14:45)

3

Odp: Co to jest szczęście?

Szczęście?? To jest dostać taką koszulkę [url]http://pilkarskie-koszulki.pl/damskie/koszulka-pilkarska-damska-real-madrid-wyjazdowa-7-away[/url] !!! Ronaldo <33333

4

Odp: Co to jest szczęście?

Myślę, że człowiek czuje się szczęśliwy, kiedy się spełnia, a to, co daje nam poczucie spełnienia jest sprawą indywidualną.

Jest tak wiele spraw, które zaburzają nam poczucie szczęścia: problemy zdrowotne, finansowe, niezaspokojone potrzeby, poczucie samotności i tak dużo tych, które wpływają na to, że czujemy się szczęśliwi: bliskość, przyjaźń, emocje, przeżywanie życia, rozwijanie się.

5

Odp: Co to jest szczęście?

szczęście dla każdego oznacza coś innego.
Nie mieć zmartwień, kochać szalenie, nosić uśmiech na twarzy i w sercu. Acha i jeszcze zdrowym być

6

Odp: Co to jest szczęście?

Szczęście to dla każdego co innego, ale najważniejsze jest zdrowie.

7

Odp: Co to jest szczęście?

[quote=giskana]Szczęście to dla każdego co innego, ale najważniejsze jest zdrowie.[/quote]

Kiedyś wydawało mi się, ze to pusty slogan, dopóki nie zaczęłam chorować, dopóki nie zaczęło się wszystko po kolei sypać sad

8

Odp: Co to jest szczęście?

[quote=bojowa]szczęście dla każdego oznacza coś innego.
Nie mieć zmartwień, kochać szalenie, nosić uśmiech na twarzy i w sercu. Acha i jeszcze zdrowym być[/quote]

jestem tego samego zdania - a  szczęście to też umieć docenić to co się ma

9

Odp: Co to jest szczęście?

"Bądź wdzięczny za to co masz, nawet jeżeli ci to nie wystarcza." - nie wiem kto jest autorem

"I mówiłem sobie , że wszelkie niezadowolenie z tego, czego nam brak, płynie z braku wdzięczności za to, co posiadamy." - Daniel Defoe, "Przypadki Robinsona Kruzoe"

10

Odp: Co to jest szczęście?

Wewnętrzny spokój i poukładane życie osobiste - to jest szczęście

11

Odp: Co to jest szczęście?

To coś, do czego dąży się przez całe życie - no bo zawsze może być lepiej, więc zawsze jest ten niedosyt....

12

Odp: Co to jest szczęście?

Błogi, niezakłócony spokój...