1

Temat: Black Friday

Czy tylko ja jestem zawiedziona tegorocznym Black Friday?

Nie udało mi się upolować zupełnie nic. Żadna z rzeczy, które mam na zakupowej liście, nie była objęta żadną promocją w żadnym ze sklepów sad Nie było nawet okazji, które by mnie skusiły do zakupu niepotrzebnych rzeczy big_smile

Wam się udało?

2

Odp: Black Friday

Nawet nie byłam, nie korzystam z takich akcji, bo nie lubię tych dzikich tłumów w sklepach...

3

Odp: Black Friday

Ja czasem chodziłam, ale teraz w czasie epidemii to bałabym się o zdrowie. jednak ryzyko jest w takim tłumie. Lepiej szukać okazji w necie....

4

Odp: Black Friday

Posezonowe wyprzedaże chyba są korzystniejsze od akcji typu Black Friday i Cyber Monday. Ja przynajmniej trafiam na świetne okazje głównie na nich, a BF i CM najczęściej mnie rozczarowują, bo jedyne co mają atrakcyjnego, to na przykład darmową dostawę hmm

5

Odp: Black Friday

Ja mam problem ze znalezieniem swojego rozmiaru na wyprzedażach, bo niestety zwykle zostają tylko te mniej popularne rozmiary...

6

Odp: Black Friday

Black Friday to bujda na resorach. Jest to okres czasu kiedy sklepy sprzedają towar za 120% ceny wciskając nam, że kupujemy za 50-70%.

7

Odp: Black Friday

Już obserwuję jakie okazje szykują  sklepu w tym roku

8

Odp: Black Friday

Ja na takie promki nie chodzę -  zwykle przecenione jest to, co mi się nie podoba.

9

Odp: Black Friday

Trzeba umieć szukać takich okazji...