1,001

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Kaszaneczka, ziemniaczki i suróweczka z kiszonej kapustki wink

1,002

U mnie odkąd jest w domu robot kuchenny to nie mam problemów z gotowaniem. Kupiłam sobie robota marki teesa w sklepie wasserman.eu i robię w nim praktycznie wszystko. Bardzo ułatwia życie w kuchni.

1,003

Ja mam pieczone ziemniaczki, kurczaka i surówkę z pora. Prosto, smacznie i zdrowo.

1,004

U mnie dzisiaj na obiad kotlet schabowy z ziemniakami i jakaś sałatka ze słoika albo ogóras. Chętnie zrobiłabym do tego tarte buraczki czerwone ale nie chce mi się iść do sklepu ;/

1,005

U mnie dziś roladki z indyka, do tego kasza gryczana z grzybami i gotowane ziemniaki z koperkiem smile

1,006

U mnie pewnie znowu makaron z jakimś sosem smile uwielbiam spaghetti smile więc dzisiaj pewnie carbonara

1,007

Ja dziś mam schab nadziewany, do tego ziemniaki i zasmażane buraczki od babci (pychotka!) big_smile

1,008

Jest ledwo po 8 a ja już nabrałam ochoty na obiad. Oj dziewczyny! Za dużo pyszności macie wink U mnie dzisiaj młoda kapustka zasmażana i ziemniaczki smile

1,009

O, świetnie wink Myślę, że z całą pewnością przydadzą mi się te porady smile Dzięki wielkie wink

1,010

Ja dzisiaj chyba zrobię naleśniki z farszem w stylu chili con carne smile

1,011

Ja też dziś miałam naleśniki ale z dżemem wink
Jutro za to będą ziemniaczki zapiekane z serkiem kozim, wg tego przepisu  i do tego jakąś rybkę jutro kupię..

1,012

Ja dzisiaj robię gołąbki bez zawijania. big_smile Fajny przepis znalazłam na ale najczęściej korzystam ze sprawdzonych przepisów mojej mamy. smile

1,013

U nas również nie ma czasu na długie gotowanie, bo do 17 jestem w pracy i koło 18 dopiero w domu. Dlatego jak wracam z pracy to kupuję jakieś półgotowe dania na przykład kebab i do tego frytki i robię surówkę z marchewki. To jak dla mnie najlepsza opcja, bo gdybym chciała codziennie gotować obiady to pewnie siedziałabym w kuchni do nocy.

1,014

W dzisiejszych czasach to mało kto chyba ma czas na gotowanie, jak wracam w pracy to chcę zjeść coś na szybko, dla mnie super rozwiązaniem są różne makarony, bardzo fajnie jako całe danie można zrobić tortellini, często kupuję grzybowe z arrighi, gotuję dodaję troche masła i obiad gotowy, a czasami lądują one w zupie ze szpinakiem i taką zupę traktuję jako cąły obiad

1,015

Ja mam dzisiaj straszną ochotę na klasycznego schaba z ziemnaczkami i surowka big_smile