26

Odp: Kosmetyki na zmarszczki

Wypróbujcie sobie tę maseczkę Play Skin, co podłącza się do telefonu. Naprawdę fajnie napręża i nawilża skórę. A czasu to nic nie cofnie, oszukiwać się nie ma co. Kolagen możecie przyjmować dodatkowo, żeby od wewnątrz  spowolnić proces powstawania zmarszczek smile

27

Odp: Kosmetyki na zmarszczki

a powiedzcie mi jak to jest np. z blotem z morza martwego? Gdzies czytalam w necie ze wygladza zmarszczki prawda to? Pytam, bo w sklepie ichemia.pl jest teraz na to blotko promocja i jesli faktycznie daje efekt to chce sobie zamowic big_smile

28

Odp: Kosmetyki na zmarszczki

Możesz sobie sama zrobić taka maseczkę smile W sklepach z pólproduktami kosmetycznymi mozna dostać włąsnie takie błoto z morza martwego, rózne glinki. Sama czesto robie sobie takie włąśnie oczyszczające maseczki.

Szczególnie jeśli wkroczyłyście już w czas kiedy czujecie,ze skora się starzeje ( sama widzę u siebie pojawiające sie pierwsze zmarszczki).
Kremy bardzo dobrze ujędrniają skórę, polepszają jej stan. Jestem osobiście bardzo zadowolona.

Ostatnio edytowany przez Marylka20 (2017-07-31 11:50:15)

29

Odp: Kosmetyki na zmarszczki

moja ciocia mówi, że od lat wciera w twarz czystą witaminę E, taką z kapsułek i wszyscy jej mówią, że wygląda 10 lat młodziej niż ma. nie wiem ile w tym prawdy i czy ta witamina tak działa, ale ciocia naprawdę wygląda młodo smile

30

Odp: Kosmetyki na zmarszczki

Nie no, na pewno to działa. Przecież witamina E jest niebezpodstawnie nazywana witaminą młodości. Ciocia chyba regularnie stosuje, a mam pytanie - od dawna? W sensie zanim jej twarz zaczęła mieć jakieś oznaki starzenia? Pytam, bo interesuje mnie, czy taka witamina działa tylko zapobiegawczo, czy może też poprawia wygląd już starzejącej się skóry.

31

Odp: Kosmetyki na zmarszczki

Ja to ogólnie uważam, na to czego używam ponieważ mam atopową skórę, która wymaga szczególnej pielęgnacji. Nie jest łatwo nad nią zapanować. Ostatnio jest lepiej. Zaczęłam używać nowych kosmetyków z atopis.pl, one sa na prawdę bardzo fajne.

32

Odp: Kosmetyki na zmarszczki

Zmarszczki są moim stałym problemem. Ciągle czytam artykuły na ten temat. Ogólnie rzecz biorąc, wiele różnych sposobów na pozbycie się zmarszczek. Co działa najlepiej dla Ciebie?

Ostatnio edytowany przez sposobzmar1 (2018-10-12 12:40:34)

33

Odp: Kosmetyki na zmarszczki

A ja polecam wam kosmetyki marki Eldan i krem Ecta Solution Total  . Jest to krem silnie przeciwzmarszczkowy w którego skład wchodzą naturalne składniki takie jak witamina A, witamina E, olejki roślinne, izoflawony roślinne. . Zawarta w kremie Ektoina ma działanie ochronne i nawilżające dzięki czemu skóra staje się miękka.

34

Odp: Kosmetyki na zmarszczki

krem termissa, działa na prawdę cuda, jest na wodzie termalnej z Polski, także bez chemii

35

Odp: Kosmetyki na zmarszczki

O tym, jak dobrze zadziała kosmetyk decyduje przede wszystkim czas reakcji. Dlatego nie warto sugerować się etykietkami, lepiej sięgać po kosmetyki przeciwzmarszczkowe wtedy kiedy poczujemy taką potrzebę. Pierwsze widoczne zmarszczki pojawiają się często już po 25 roku życia, jednak dobrze dobrany krem poprawi kondycję nawet bardzo dojrzałych cer - wiele oznak starzenia się jest związanych z szybką utratą wody. Warto prowadzić pielęgnację skierowaną na intensywne nawilżenie, bogatą w naturalne ekstrakty z ruszczyka kolczastego czy lawendy. Świetnie działają także peptydy pobudzające skórę do produkcji kolagenu.

36

Odp: Kosmetyki na zmarszczki

Ostatnio czytałam, że na noc nie powinno się smarować zbyt grubo kremem, żeby skóra oddychała i mogła się zregenerować - więc może taki umiar to sposób na zmarszczki?

37

Odp: Kosmetyki na zmarszczki

Świetny produkt przeciwzmarszczkowy  to nie krem, a koncentrat smile W zapobieganiu zmarszczkom ważne jest, aby dobrze nawilżać skórę przede wszystkim, ale ten koncentrat ma też składniki zapobiegające wiotczeniu i rozświetlające skórę smile Jak się używa regularnie to widać duuużą różnicę

38

Odp: Kosmetyki na zmarszczki

> nails napisał/a:

> Ostatnio czytałam, że na noc nie powinno się smarować zbyt grubo kremem, żeby skóra oddychała i mogła się zregenerować - więc może taki umiar to sposób na zmarszczki?

Ja się w ogóle zastanawiam, czy tych kosmetyków nie stosować mniej niż jest napisane na opakowaniu, na przykład balsam stosuję raz dziennie, mimo że producent zaleca dwa razy, ale kiedy używam dwa razy to po prostu czuję jeszcze na sobie poprzednią warstwę. Właściwie wszystkie stosuję raz dziennie.

39

Odp: Kosmetyki na zmarszczki

ja polecam  krem na zmarszczki - działa cuda smile

40

Odp: Kosmetyki na zmarszczki

A co myślicie o serum z kolagenem? Planuję kupić i szukam opinii.