1

Temat: Pochwal się osiągnięciami - swoimi lub bliskich!

W tym wątku wpisujcie swoje dokonania - lub coś, co udało się osiągnąć Waszym bliskim czy znajomym, a co warto zaprezentować innym, by stało się inspiracją również dla nich. Ja polecam artykuł i filmik z udziałem dwójki znajomych, którzy wyruszyli odrestaurowanym maluszkiem aż do Chorwacji! Gratuluję im odwagi i fantazji - zobaczcie sami, jak daleko udało im się dotrzeć w wakacyjnej podróży życia:
http://sloworegionu.pl/slowo-tv-1/12071-nowe-zycie-rajdowego-malucha.html

2

Odp: Pochwal się osiągnięciami - swoimi lub bliskich!

Moje ostatnie osiągnięcie to zdanie prawa jazdy 20 sierpnia i to już za 2 podejściem smile Jak dotąd nie udało się to żadnej z moich koleżanek z kursu, więc myślę że to jest spore  osiągnięcie smile

3

Odp: Pochwal się osiągnięciami - swoimi lub bliskich!

Moim osiągnięciem jest mały biznesik, który w końcu udało mi się otworzyć, i  który dość dobrze prosperuje. To taki mój osobisty sukces, chociaż nie, nie do końca mój, bo połowa tego sukcesu należy do twórców stoiska, w którym pracuję. Spisali się na medal, i niech mi będzie wolno za pośrednictwem tego forum bardzo im za to podziękować.

4

Odp: Pochwal się osiągnięciami - swoimi lub bliskich!

Mi udało się wreszcie posprzątać strych, gdzie od lat wszystko było składowane i już trudno było przejść. A teraz połowa rzeczy wyrzucona lub rozdana po rodzinie, a reszta pięknie poukładana czeka na swój czas, żeby znów zaistnieć w domu;) Zajęło mi to ponad tydzień, ale efekt jest  smile

5

Odp: Pochwal się osiągnięciami - swoimi lub bliskich!

W weekend zrobiłam piękne klomby na działce, bo dotąd zarastała w tym miejscu krzakami, a wreszcie będzie estetycznie i na wiosnę jest gotowe miejsce na kwiatki:)

6

Odp: Pochwal się osiągnięciami - swoimi lub bliskich!

A u mnie już udało się posprzątać cały dom....

7

Odp: Pochwal się osiągnięciami - swoimi lub bliskich!

To gratuluję! smile Ja od wakacji zabieram się za niektóre pomieszczenia i zakamarki, gdzie porzuca się rzeczy niecodziennego użytku. Czas je przejrzeć, być może dokonać selekcji, uporządkować.

Z osiągnięć bardzo ważnych dla mnie mogę wymienić poprawę relacji z moją Mamą. Miałyśmy trudny czas, a zmiana nastawienia, samo otwarcie się na tą zmianę wymagała nieco psychicznego wysiłku i odwagi do zaryzykowania. Relacje z najbliższymi bywają najtrudniejsze...