301

Odp: Zupy ...

ja ogórkową uwielbiam!

302

Odp: Zupy ...

ja najbardziej pomidorową

303

Odp: Zupy ...

fasolową ostatnio miałam

304

Odp: Zupy ...

Ja dzisiaj robię kalafiorową....

305

Odp: Zupy ...

Dziś będzie żurek śląski.

306

Odp: Zupy ...

U mnie kapuśniak, lekka i pożywna zupa, świetnie rozgrzewa:)

307

Odp: Zupy ...

Ostatnio uwielbiam zupy krem. Ostatnio katering u mnie w pracy dał cos jak barszcz ukraiński w postaci kremu i do tego pestki słonecznika.

308

Odp: Zupy ...

Robisz rosoł i dodajesz co chcesz - kalafior, brokuły, fasolke i potem ziemniaki i masz zupkę smile jak lubisz to możesz zabielić ją śmietanką

309

Odp: Zupy ...

Nie trzeba robić rosołu.
Ogólnie jakiekolwiek warzywa wrzucić do garnka  i gotować, przyprawić a pod koniec dodać serek śmietankowy topiony

310

Odp: Zupy ...

U mnie rosół jest na pierwszym miejscu, ale uwielbiam wszelkie zupy kremy.

Ostatnio edytowany przez waylon (2018-05-16 18:58:39)

311

Odp: Zupy ...

A ja bardzo lubię zupę kokosową i taką najczęściej zamawiam, tam też są pyszne krewetki.  Lubię zdrowe i wartościowe jedzenie. Niestety sama nie zawsze mam czas by je zrobić, aż szkoda.

312

Odp: Zupy ...

Jest wiele kombinacji zup warzywnych które nie są trudne w przygotowaniu

313

Odp: Zupy ...

posiłkujecie się przy robieniu zup koncentratami bulionów? Niedawno zaczęłam tak gotować zupy i kupuję te z krakusa, zawsze to skraca się czas przygotowania zupy, bo tylko dodać wodę, warzywa jakąś kaszę i pogotować

314

Odp: Zupy ...

Ja nie mam niestety za bardzo wiedzy i doświadczenia w tym temacie. Nie będę w stanie pomóc...

315

Odp: Zupy ...

Zupy są pyszne tylko ciężko znaleźć wiele oryginalnych przepisów

316

Odp: Zupy ...

Zupa dyniowa - przygotowujesz lub kupujesz bulion. Dynie obierasz i kroisz w kostki. Albo wrzucasz ją do gotujacego sie bulionu albo pieczesz pol godziny w piekarniku. Bulion z dynią miksujesz na krem, doprawiasz i dodajesz śmietankę. Podajesz z grzankami.

317

Odp: Zupy ...

Uwielbiam szczawiową, oczywiście wiem że nie wolno jej jeść często, ale raz w tygodniu sobie pozwalam...

318

Odp: Zupy ...

A ja mało jem zup, wolę treściwe dania

319

Odp: Zupy ...

Lubię zupy z dużą ilością różnych warzyw