51

Odp: idealna skóra twarzy

Tak naprawdę starzejemy się już po 20-tce, bo kolagenu coraz mniej w skórze... Ale opalanie, papieroski, brak snu, złe odżywianie, choroby, nadwaga lub widoczna chudość przyspieszają ten przykry efekt upływu czasu... Kiedyś kobiety wolniej się starzały, a dziś niestety żyjemy szybciej i zużywamy się szybciej... Oczywiście są wyjątki, z dobrymi genami, ale niestety to rzadkość...

52

Odp: idealna skóra twarzy

Nadwaga to akurat podobno pomaga opóźnić powstawanie zmarszczek wink Nie chcę przez to oczywiście powiedzieć, że opłaca się mieć dodatkowe kilogramy. Tłuszczyk jest wypełnieniem pod skórą, które ją tak jakby wypycha. Za to jeśli ktoś chciałby schudnąć, to wtedy niestety pójdzie to w drugą stronę i nadmiar zwiotczałej skóry przyspieszy nadejście zmarszczek hmm
Ja sama jestem pyza na buzi i faktycznie długo trzymałam się bez jakichkolwiek zmarszczek. Myślę, że to chyba przez to.

53

Odp: idealna skóra twarzy

Ogólnie w pielęgnacji mojej wymagającej skóry bardzo pomaga mi ta pianka  i ogólnie kosmetyki , są bardo fajne, łagodzą wszelkie zaczerwienienia. Są też odpowiednio delikatne.

54

Odp: idealna skóra twarzy

przede wszystkim trzeba robic peeling raz w tygodniu minimum, potem oczyszczac cere codziennie i ja nawilzac, zamiast kremow u mnie lepiej się sprawdzaja olejki, w przypadku buzi, wielofunkcyjny annabelle, no i niezapychanie twarzy kosmetykami, bazami silikonowymi itp. buzia się odplaci smile choc podstawą są sen i dieta, nie masz co liczyc na zdrową cerę, jak się opychasz czipsami, zupkami chinskimi i alkoholem smile

55

Odp: idealna skóra twarzy

Moja cera nie jest idealna, mam widoczne naczynka i niestety ciągle coś czerwonego mi wyskakuje na policzkach...

56

Odp: idealna skóra twarzy

Moim zdaniem zakup urządzenia do domowej pielęgnacji jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Sama zakupiłam. Zabieg świetnie wpływa na kondycję mojej skóry i jest łatwy w samodzielnym wykonaniu. Pozwala zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy.

57

Odp: idealna skóra twarzy

Skórze dobrze służy dobry kosmetyk do oczyszczania i dobry krem. Warto zainwestować w lepsze marki.

58

Odp: idealna skóra twarzy

U mnie wyszły pajączki na twarzy, od zbyt ciepłej wody do mycia chyba.. .Muszę je pousuwać jakoś, może jakiś zabieg pomoże - zapytam kosmetyczkę.

59

Odp: idealna skóra twarzy

Daj znać, co Ci powiedziała. Mi wyszły niedawno po obu stonach nosa. I to tak jakby nagle, choć pewnie pracowałam na nie dłuższy czas. Są mocno czerwone i bardzo widoczne. sad
Może jakaś krioterapia albo laser?

60

Odp: idealna skóra twarzy

Poleciła mi laserowe zamykanie naczynek, koszt ok. 350-450 zł, przy czym to nie daje gwarancji że nie pojawią się nowe...