76

Odp: BIO-Kosmetyki naturalne.

Duża różnica, fajny efekt, mocna zmiana. Tylko trzeba systematycznie korzystać - normalka.
Moim zdaniem największe znaczenie ma systematyczność stosowania dobrych kosmetyków - tak własnie uzyskuje się mocną zmianę. U was było podobnie?

77

Odp: BIO-Kosmetyki naturalne.

Niektóre kosmetyki drogeryjne również oznaczone są jako naturalne, ale z naturalnością niewiele mają wspólnego wink Tak wiec warto jest czytać składy poniewaz może się okazać.ze naturalny jest jedynie jeden składnik gdizes tam na końcu.....

Jeśli miałabym Wam polecić jakieś dobre naturalne kosmetyki to byłyby to firmy:
Orientana
Sylveco
Biolaven
Vianek
całkiem niezłe składy ma również azjatycka firma Mizon.

Ostatnio edytowany przez Marylka20 (2017-09-28 06:27:30)

78

Odp: BIO-Kosmetyki naturalne.

Polecam jakościowe kosmetyki dobrej marki - z mojego doświadczenia, dają dużą różnicę.
Sensowne kremy, szampon czy mydło, ale to każdy powinien sprawdzić sam, jak działa to w danym przypadku.

79

Odp: BIO-Kosmetyki naturalne.

> kocham_kato napisał/a:

> Ja szukam kosmetyków z naturalnym składem. I nie musi być na nich napisane "bio".

Do twarzy polecam naturalny olejek.

80

Odp: BIO-Kosmetyki naturalne.

Naturalne składy mają kosmetyki rosyjskie. Tylko trzeba zobaczyć by kod zaczynał się na 46, bo te są właśnie z Rosji i są najlepsze. Zawsze jest podany numer seryjny i można zobaczyć dokładnie.

81

Odp: BIO-Kosmetyki naturalne.

ja uzywam na przyklad do makijazu tylko i wyłacznie kosmetyków mineralnych, polecam się na takie przerzucić, a cera wam odpłaci:):)

82

Odp: BIO-Kosmetyki naturalne.

Używam kremu z kwasem hialuronowym L'erbolario, dobry naturalny skład, i kosmetyki przebadane na obecność metali ciężkich, nie testowane na zwierzętach na co szczególnie zwracam uwagę smile Ostatnio widziałam, że pojawiła się nowa linia  z kremami Alga detox skład mnie zachęca do kolejnego zakupu:) Można kupić stacjonarnie w Hali koszyki w Wawie lub sklepie internetowym smile

83

Odp: BIO-Kosmetyki naturalne.

Fajnie sprawdzają się w moim przypadku kosmetyki na bazie naturalnych olejków roślinnych. Są tak uniwersalne, że jednego rodzaju można używać do włosów, dłoni czy całego ciała.

84

Odp: BIO-Kosmetyki naturalne.

Z naturalnych kosmetyków to mam taki krem do rąk. Bardzo fajnie nawilża dłonie  i są takie jakby miękkie w dotyku smile Bardzo sobie chwalę wink

85

Odp: BIO-Kosmetyki naturalne.

Same genialne kosmetyki, których efekty stosowania są po prostu widoczne.
Jakość kometyków ma ogromne znaczenie - tylko tak można sobie zapewnić fajną zmianę.
Od razu idealnie nie będzie, bo niby jak?

86

Odp: BIO-Kosmetyki naturalne.

Czasem te kosmetyki mają datę ważności 1-1,5 roku, to jak to z nimi jest - co je konserwuje...?;)

87

Odp: BIO-Kosmetyki naturalne.

Kiedyś starałam się takich używać do włosów, później zaczełam farbować, a moje włosy wypadać, długo szukałam na to ratunku, aż w końcu znalazłam serum no i zaczęłam stosowac po 4 tygodnaich widzialam już duzą zmianę.

88

Odp: BIO-Kosmetyki naturalne.

zakupilam ostatnio olejek wielofunkcyjny annabelle i powiem szczerze, ze juz widze mpoprawe jesli chodzi o nawilzenie cery i jej wyglad, jedrnosc

89

Odp: BIO-Kosmetyki naturalne.

Dezodorant HB i powinniście mieć święty spokój.
Kwestia jedynie systematyczności powinno być ok.
To naturalny kosmetyk. Jeśli będziecie go w prawidłowy sposób używać, to będzie Ok.
Raczej powinniście mieć święty spokój.

90

Odp: BIO-Kosmetyki naturalne.

Uwielbiam Sylveco i Rhea...

91

Odp: BIO-Kosmetyki naturalne.

A co sądzicie o kosmetykach Botame? Są oparte na naturalnych składnikach, ja je bardzo lubię.

92

Odp: BIO-Kosmetyki naturalne.

Ja nigdy nie sądziłam, że znajde serię, która nie zapycha i mocno nawilża- szczególnie z półki produktów naturalnych. I tu znalazło się rozwiązanie w postaci kremów i balsamów z ekstraktem z konopii - ta roślina jest naprawdę dla cery i skóry cudowna!

93

Odp: BIO-Kosmetyki naturalne.

Korzystam przede wszystkim z naturalnych i jestem bardzo zadowolona.

94

Odp: BIO-Kosmetyki naturalne.

Ja teraz będę szukała czegoś naturalnego na cellulit i w sumie już znalazłam coś takiego ale pytanie czy to jest dobre ;/

95

Odp: BIO-Kosmetyki naturalne.

Na mnie dobrze działa seria  z śliwką kakadu, mango i jaśminem. Stworzone dla mojej skóry i w 99 % naturalne składniki

96

Odp: BIO-Kosmetyki naturalne.

Ja lubię kosmetyki z krótką datą ważności , wtedy wiadomo że mało w nich chemii...

97

Odp: BIO-Kosmetyki naturalne.

Ale szybko się psują nawet w lodówce