51

Odp: Ciągłe zmęczenie

> Katarzyna2019 napisał/a:

> Lekarz mi kiedyś wypisał zwolnienie na "permanentne zmęczenie pracą":) Serio, jest coś takiego. Albo może bardzo podobnego.

Serio? Można na to dostać L4? yikes

52

Odp: Ciągłe zmęczenie

Warto o to popytać znajomych. Moim zdaniem to najlepsze możliwe rozwiązanie.

53

Odp: Ciągłe zmęczenie

Ja przy dzieciach to ciągle mam poczucie zmęczenia, nie kończące się obowiązki i brak czasu dla siebie też męczą.

54

Odp: Ciągłe zmęczenie

Sen powinien pomóc, trzeba wyspać się porządnie to i zmęczenie zniknie.

55

Odp: Ciągłe zmęczenie

Dużo zależy od diety, mnie odbierają energię ciężkostrawne dania

56

Odp: Ciągłe zmęczenie

Pora sprawdzić tarczycę, przy hashimoto bywa zmęczenie

57

Odp: Ciągłe zmęczenie

Warto iść do lekarza i się zbadać. Takie zmęczenie może mieć różne przyczyny, niejednokrotnie bardzo poważne. Moja mama leczyła sie, bo właśnie miała takie objawy. Można wykonać  różne szczegółowe badania, czy skorzystać z konsultacji lekarskich u różnych specjalistów. Dosyć szybko stwierdzono u niej diagnozę (zapalenie mięśnia sercowego)  Po wdrożeniu odpowiedniego leczenia i leków mama wróciła do zdrowia.

58

Odp: Ciągłe zmęczenie

No to ciekawe, że z takiej choroby można wyzdrowieć... Chyba cudem.

59

Odp: Ciągłe zmęczenie

Trzeba zacząć bardziej dbać o siebie i znaleźć czas na to. W dzisiejszych czasach to podstawa.
Wszędzie gonimy nie wiadomo po co a zdrowie na tym cierpi.
Miałam podobnie w zeszłym roku, ale pojechałam na tzw. turnus rehabilitacyjny w nasze polskie góry i podreperowałam swoje zdrowie. Jak macie troszkę czasu to polecam Wam tą formę odpoczynku.

60

Odp: Ciągłe zmęczenie

Wszędzie gonimy, albo nas gonią...

Też pojechałabym powypoczywać w góry. Taki całkowity reset. Czyste powietrze. Regularne posiłki. Przestrzeń.

61

Odp: Ciągłe zmęczenie

Warto sobie czasem zrobić taki reset

62

Odp: Ciągłe zmęczenie

Tak, to bardzo pomaga. Tylko to musi być prawdziwy reset, a nie że odbieramy maile i telefony z pracy siedząc w kurorcie.