26

Odp: Najskuteczniejszy zabieg na cellulit

na cellulit polecam bezsprzecznie endermologię lipomasagge najlepiej pakiet zabiegów. Efekt zmniejszenia cellulitu widoczny po 5 zabiegach i to nie tylko u mnie ale i u koleżanek. Właśnie dzięki nim poszłam na endermologię bo widziałam ich efekt i postanowiłam spróbować na własnej skórze. Sam zabieg masaż próżniowy jest bezbolesny i bardzo przyjemny ale trzeba uważać do kogo się idzie bo nie każda kosmetyczka potrafi go robić.

27

Odp: Najskuteczniejszy zabieg na cellulit

Bardzo fajny i efektywny jest masaż próżniowy. Jestem stała klientką fyoung.pl i oferują m.in własnie tego typu zabiegi. Ja sobie bardzo chwale i cenie. Do tego wszystkiego przemiły sztab specjalistów i zawsze czuję się u nich jak pączuś w maśle smile

28

Odp: Najskuteczniejszy zabieg na cellulit

Również mogę powiedzieć ze spokojem,że endermologia jest rewelacyjna na cellulit a sam zabieg bardzo przyjemny - te rolki masujące dają takie bardzo fajne uczucie big_smile. Na początku chodziłam na zabieg co drugi dzień teraz już śmigam raz w tygodniu do salonu Afrodyta Expert of Beauty żeby podtrzymać efekt. Ja u siebie działanie zabiegu widziałam już 3 razie, skóra stała się jędrniejsza, uda odrobinę zeszczuplały a cellulit stał się znacznie mniej widoczny.

29

Odp: Najskuteczniejszy zabieg na cellulit

Endermologia najlepsza. Ja chodzę  i bardzo sobie chwalę, fachowa opieka i świetne efekty zabiegów smile