1

Temat: Najskuteczniejszy zabieg na cellulit

Który wybrać spośród oferowanych przez gabinety i kliniki? Potrzebuję szybkiego i trwałego efektu!

2

Odp: Najskuteczniejszy zabieg na cellulit

SPM DIGITAL
Już po pierwszym zabiegu następuje wyraźna poprawa napięcia skóry i wygładzenie jej powierzchni. Po pierwszym zabiegu następuje też wyraźna zmiana w obwodzie uda - co jest świetnym uczuciem ! Wrażenie jest takie, że zaraz po zabiegu czujemy (i jesteśmy szczuplejsze). Cellulit znika i można się odchudzić o dwa rozmiary po kilku zabiegach.

3

Odp: Najskuteczniejszy zabieg na cellulit

Ja powiem szczerze, że póki co nie mam na tyle dużego problemu z cellulitem, aby udawać się na jakieś specjalistyczne zabiegi. Nie mniej jednak często przeglądam w sieci rożne strony, na których można znaleźć ciekawe informacje na temat tego, jak radzić sobie z pomarańczową skórą. Na pewno pomoże zweryfikować on wiedzę na temat tego, które sposoby na cellulit są faktycznie skuteczne, a które nie.

4

Odp: Najskuteczniejszy zabieg na cellulit

Witam.
Ciężko usunąć cellulit kremem i ćwiczeniami najlepiej wypróbować jeden z zabiegów mezoterapii. W klinice są one wykonywane przez doświadczonych pracowników  .Klinika w swojej ofercie ma też mezoterapię bezigłową,która zapewnia regenerację skóry na poziomie komórkowym. Na stronie można się zapoznać z bogatą ofertą kliniki, więc każda kobieta znajdzie coś dla siebie.

5

Odp: Najskuteczniejszy zabieg na cellulit

Zdecydowanie polecam karboksyterapię. U mnie właściwie cellulit zniknął całkowicie. Robiłam karboksyterapię w klinice Viva-Derm i ją też polecam smile

6

Odp: Najskuteczniejszy zabieg na cellulit

Na cellulit jest kilka sposobów. Jednak najlepiej byłoby połączyć zarówno dietę jak i ćwiczenia. Przede wszystkim pić dużo wody, unikać soli, a zastąpić je ziołami. Dodatkowo robić masaże z użyciem jakiegoś ujędrniającego kosmetyku. Sam balsam nic jednak nie pomoże.

7

Odp: Najskuteczniejszy zabieg na cellulit

Zastanawia mnie na ile skuteczny jest zabieg i czy dzięki niemu też można pozbyć się cellulitu... W sumie miło by było smile

8

Odp: Najskuteczniejszy zabieg na cellulit

Ja także uważam, że sam balsam antycellulitowy nie zwalczy cellulitu. Owszem woda, ograniczenie soli pomaga, ale nie wiem ile czasu trzeba by było czekać na całkowite usunięcie cellulitu, który przecież nie powstaje w tydzień. Sama miałam problem z cellulitem zwłaszcza na udach, na który początkowo nie zwracałam dużej uwagi, ale zaczął mi przeszkadzać, gdy zaczął się powiększać, a zbliżało się lato i chciałam wyjść normalnie, bez skrępowania na plaże w stroju kąpielowym. Zaczęłam pić wtedy dużo więcej wody niż wcześniej i stosować dwa razy dziennie kremy antyceluitowe. Stosowałam je przez 3 miesiące, ale nie widziałam dużych efektów. Postanowiłam iść na zabieg, zdecydowałam się na serię 3 zabiegów, które w dużo większym stopniu zmniejszyły mój cellulit. Tak więc polecam zabieg zamiast wydawania pieniędzy na drogie kremy, które i tak nie dają szybkich efektów.

9

Odp: Najskuteczniejszy zabieg na cellulit

Najskuteczniejsze są: masaże szorstką rękawicą, ćwiczenia i dieta bez nadmiaru cukrów i tłuszczów

10

Odp: Najskuteczniejszy zabieg na cellulit

Karboksyterapia! poczytaj sobie w internecie. Sprawdzonym miejscem na przeprowadzenie zabiegu jest Centrum Zdrowej Skóry w Warszawie.

11

Odp: Najskuteczniejszy zabieg na cellulit

Z tego co ja słyszałam wszystkie oparte na kawie i masażu + w temperaturze. Po prostu profesjonalne preparaty są bardziej skoncentrowane i 1-2 sesjami uzyskasz więcej niż robiąc masaże kawowe, peeling, czy smarując się balsamami w dom, co nie znaczy, że domowe zabiegi są zupełnie bezwartościowe.
Najłatwiej powiedzieć - łącz: dieta, ruch i masaże / kosmetyki - ale tylko te wytrwałe to zrobią. Część będzie tu siedzieć i kminić gdzie pójść na tani i skuteczny zabieg. Tylko czy po takim zabiegu efekt zostanie na długo bez zmiany stylu życia? neutral

12

Odp: Najskuteczniejszy zabieg na cellulit

Ja juz od kilku lat staram sie zyc zgodnie z zaleceniami zywieniowymi (z wyjatkiem malej ilosci slodyczy - za to 0 soli) i nic sie nie dzieje. Zgrubienia jak byly tak sa nawet po zabiegach u kosmetyczki typu guam. Teraz chce wypróbować przy okazji diety therm line hydrofast bo podobno dobrze redukuje cellulit.

13

Odp: Najskuteczniejszy zabieg na cellulit

[quote=enzo]Ja juz od kilku lat staram sie zyc zgodnie z zaleceniami zywieniowymi (z wyjatkiem malej ilosci slodyczy - za to 0 soli) i nic sie nie dzieje. Zgrubienia jak byly tak sa nawet po zabiegach u kosmetyczki typu guam. Teraz chce wypróbować przy okazji diety therm line hydrofast bo podobno dobrze redukuje cellulit.[/quote]
Myślę, że sprawą zasadniczą mogą być właśnie te słodycze. mam znajomą, która od dłuższego czasu była na diecie,ale codziennie wypijała butelkę coli. Była bardzo zdziwiona dlaczego nie traci wagi...

14

Odp: Najskuteczniejszy zabieg na cellulit

Często w słodyczach cukier też występuje obok tłuszczu i to połączenie jest bombą kaloryczną...

15

Odp: Najskuteczniejszy zabieg na cellulit

Oczywiście, że odpowiednia dieta jest ważna, ale nie ma decydującego wpływu na cellulit, ponieważ nawet ćwicząc 3 razy w tygodniu i mając odpowiednią dietę cellulit może się pojawić. Tutaj masz listę  różnych zabiegów ujędrniających oraz odchudzających, czas po jakim widać efekty oraz co ważne te zabiegi są nieinwazyjne i bezpieczne. smile

16

Odp: Najskuteczniejszy zabieg na cellulit

Bańki chińskie bardzo poprawiają elastyczność skóry. Miałam niewielki cellulit na udach, ale dzięki systematycznemu stosowaniu baniek prawie go nie mam. Po przeprowadzeniu sobie takiej kuracji, moje nogi sprawiają wrażenie wypoczętych i mniej nabrzmiałych. Kupiłam bańki chińskie gumowe . Do tego pije dużo wody, regularnie ćwiczę. Widzę znaczną poprawę.

17

Odp: Najskuteczniejszy zabieg na cellulit

Ja też od siebie polecam bańki chińskie.Pomogły mi w 3 miesiące.

18

Odp: Najskuteczniejszy zabieg na cellulit

Potwierdzam,że bańki chińskie działają. Wykonuję ten zabieg u moich klientek i rzeczywiście widać różnicę, natomiast nie oczekiwała bym cudów, tak jak wcześniej ktoś powiedział dieta + ćwiczenia = najlepsze rezultaty. Zabiegi to tylko dodatek.

19

Odp: Najskuteczniejszy zabieg na cellulit

Tutaj są fajnie opisane:) Moim zdaniem warto się bliżej przyjrzeć temu artykułowi i temu olejkowi bo może się okazać, że rozwiąże on problem big_smile

20

Odp: Najskuteczniejszy zabieg na cellulit

olej makadamia stosuje chyba w kazdej mozliwej formie bo jako szampon, olejek, odżywka do wlosow, czy nawet do demakijazu:) to dla mnie perelka! duzy wybor maja w Drogerii ekokobieca.pl

21

Odp: Najskuteczniejszy zabieg na cellulit

Hej, a ja ostatnio zdecydowałam się na mezoterapię igłową. Miałam obawy bo nie przepadam za igłami. Koleżanka mnie namówiła więc poszłam do Chiroplasticabc we Wrocławiu. Jestem już po 2 zab. i skóra jest w lepszej kondycji, jest bardziej napięta oprócz tego ćwiczę i stosuje masaże. Co do bańki chińskiej może są efekty ale przy skórze naczynkowej ja niestety nie mogę stosować. Trzeba łączyć metody żeby był widoczny rezultat. pozdrawiam

22

Odp: Najskuteczniejszy zabieg na cellulit

ja na cellulit stosuje okłady - sporządzam peeling z czarnej kawy, cytryny i miodu, następnie owijam nogi folią i kocem. Pozostawiam taki okład na 30 minut, efektem są doskonale wygładzone uda. Efekt można oczywiście wzmocnić zastosowaniem wcześniej wspomnianego olejku macadamia. smile
Pozdrawiam

23

Odp: Najskuteczniejszy zabieg na cellulit

Czyli na czym to dokładnie polega?

24

Odp: Najskuteczniejszy zabieg na cellulit

na cellulit polecam bezsprzecznie endermologię lipomasagge najlepiej pakiet zabiegów. Efekt zmniejszenia cellulitu widoczny po 5 zabiegach i to nie tylko u mnie ale i u koleżanek. Właśnie dzięki nim poszłam na endermologię bo widziałam ich efekt i postanowiłam spróbować na własnej skórze. Sam zabieg masaż próżniowy jest bezbolesny i bardzo przyjemny ale trzeba uważać do kogo się idzie bo nie każda kosmetyczka potrafi go robić.

25

Odp: Najskuteczniejszy zabieg na cellulit

Bardzo fajny i efektywny jest masaż próżniowy. Jestem stała klientką fyoung.pl i oferują m.in własnie tego typu zabiegi. Ja sobie bardzo chwale i cenie. Do tego wszystkiego przemiły sztab specjalistów i zawsze czuję się u nich jak pączuś w maśle smile