76

Odp: Prezent dla chłopaka?

Wydaje mi się, że jakiś wspólny wyjazd byłby świetnym pomysłem. Warto rozważyć taką opcję według mnie.

77

Odp: Prezent dla chłopaka?

A nie myślałaś może o bardziej przyszłościowym prezencie ? Teraz wszystko znajdziesz w internecie, więc myślę, że dobry telefon lub tablet może przynieść dużo radości i uśmiechu.
Ja dla swojego chłopaka kupiłam https://ispot.pl/ipad-ipad-mini-4. W każdym momencie ma dostęp do potrzebnych informacji, a w wolnych chwilach jest wiele fajnych opcji na rozrywkę. Robi świetne zdjęcia, a w podróży jest idealny do oglądania filmów i bateria nie rozładowuje się w połowie oglądania. Chyba poproszę go w ramach rewanżu o taki sam prezent

78

Odp: Prezent dla chłopaka?

Wydaje mi się, że takim dobrym prezentem będzie zegarek smile

79

Odp: Prezent dla chłopaka?

A zegarek taki np do 600zł nie będzie dobry na prezent? Ja mężowi kupowałam na urodziny zegarek dałam coś ok 600zł także na prezent jak znalazł. Zerknij sobie na e-zegarek jest tam duży wybór bardzo dobrych znanych marek zegarków w nawet rozsądnych cenach.

80

Odp: Prezent dla chłopaka?

Bardzo dobrym pomysłem na prezent jest kurs języka angielskiego.
Zerknij sobie tu: https://speakingo.com/ mają naprawdę świetnie opracowane lekcje
i całkiem dużo można się nauczyć. To praktyczna forma prezentu i myślę, że każdy
by się z takiego ucieszył:)

Ostatnio edytowany przez kosmiczna (2018-12-13 13:18:41)

81

Odp: Prezent dla chłopaka?

Co myślicie o jakimś fajnym wypadzie we dwoje jako prezent? Widziałam na sun&snow ładny apartament w Zakopanem, cena przystępna w sam raz do wyskoczenia na kilka dni. Myślicie, że facet się ucieszy z takiej niespodzianki?

82

Odp: Prezent dla chłopaka?

a może jakieś perfumy czy perfumetki? w sieci jest bardzo duży wybór takich inspirowanych zapachów i to w przystępnej cenie. Ja bardzo lubię hugo bossa smile są takie męskie według mnie

83

Odp: Prezent dla chłopaka?

Mój facet dostał ode mnie rejestrator jazdy. Fajna, poręczna kamerka, nie przeszkadza podczas jazdy bo jest niewielka. Łatwa w montażu, stabilnie się trzyma, obraz ostry jak żyletka, bez problemu można odczytać rejestrację.

84

Odp: Prezent dla chłopaka?

A może jakiś zegarek albo perfumy?