1

Temat: Dobry psychiatra z Warszawy.

Witam.
Znajoma poszukuje dobrego psychiatry w Warszawie. Ktoś ma jakieś do,świadczenie w tej kwestii i może kogoś polecić?

2

Odp: Dobry psychiatra z Warszawy.

Witam.
Jeśli jesteś z Warszawy to dużo dobrego słyszałam o klinice. Pracują tam ludzie nastawieni na pomoc drugiemu człowiekowi. Teraz można się zarejestrować online 24h 7 dni w tygodniu .Myślę, że znajoma znajdzie tam fachową pomoc.

3

Odp: Dobry psychiatra z Warszawy.

U mnie w przychodni na Ursynowie przyjmuje lekarz psychiatra, chodzę do Pani doktor z depresją właśnie. Nie czekałam długo na pierwszą wizytę, kilka dni dosłownie. Do tego jako pacjentka POZ płacę taniej za wizyty prywatne. Można się też rejestrować online albo telefonicznie.

4

Odp: Dobry psychiatra z Warszawy.

A jaki ma problem? Szuka osoby specjalizującej się w konkretnej dziedzinie?

5

Odp: Dobry psychiatra z Warszawy.

właśnie, dziedzina ma znaczenie !

6

Odp: Dobry psychiatra z Warszawy.

Ja również polecam na Kasprowicza - pracują tam najlepsi specjaliści z bardzo indywidualnym podejściem do pacjenta dzięki czemu tak dużo osób im ufa. Placówka również prowadzi rozmowy online także można skorzystać.

7

Odp: Dobry psychiatra z Warszawy.

Ja gorąco polecam Panią Annę Telichowską. Na wizytę nie czekasz długo, a Pani doktor jest przesympatyczna smile

8

Odp: Dobry psychiatra z Warszawy.

W tej klinice mają naprawdę dobrych specjalistów więc śmiało można się do nich wybrać. Dla mnie najważniejsze jest to, że mają wiedzę, doświadczenie i super podejście do pacjenta. Można się do nich rejestrować przez Internet co bynajmniej dla mnie też jest sporą zaletą.

9

Odp: Dobry psychiatra z Warszawy.

Coraz częściej wychodzi na to, że skuteczne leczenie jest tylko prywatnie. Ten sam lekarz umie zająć się pacjentem, jak ten mu płaci, a na NFZ tylko odfajkuje papierki i cześć...

10

Odp: Dobry psychiatra z Warszawy.

Podziwiam ze ktoś chce być lekarzem tej specjalności, przecież to obciąża psychikę, kontakt z tyloma zaburzonymi ludźmi...