51

Odp: Zabawka dla 5-latka?

Co myślicie na temat takiej nowoczesnej formy ćwiczeń jak siłownie zewnętrzne ? Osobiście mogę wam polecić, siłownie zewnętrzne to niezłe nowoczesna forma rekreacji nawet dla dzieci, mi się podoba !

52

Odp: Zabawka dla 5-latka?

A co kupić pięcioletniej dziewczynce? Widziałam ciekawy tekst o i wyczytałam w nim, że te laleczki nadal są bardzo popularne. I można je dostać  w wielu wersjach oraz zamawiać do nich różne akcesoria. Co o tym sądzicie? Warto je kupić?

53

Odp: Zabawka dla 5-latka?

Moim zdaniem warto zajrzeć na stronę tam znalazłam pomysł na zabawkę dla mojej małej bratanicy. Na stronie pomysły, propozycje i przykłady zabawek dla dzieci w różnym wieku.

54

Odp: Zabawka dla 5-latka?

Ja uważam, że dziecko w takim wieku powinno przede wszystkim uczyć się poprze zabawę. To najlepszy i najskuteczniejszy sposób. Dlatego polecam Wam odwiedzić stronę z grami edukacyjnymi dla dzieci Urwis gdzie bez problemu znajdziecie odpowiednie gry i zabawki dla dzieci w każdym wieku.

55

Odp: Zabawka dla 5-latka?

Z gier komputerowych polecam te bezpieczne czyli ubieranki:

Bardzo fajne są:
Niesamowite zwierzaki
Arena Mody
My little farm

W gry może równie dobrze grać chłopczyk jak i dziewczynka smile

56

Odp: Zabawka dla 5-latka?

Dla chłopca w tym wieku proponuję rowerek, jakiś zdalnie sterowany pojazd lub zestaw klocków, a dla dziewczynki idealne będą lalki, wózki dla lalek i inne akcesoria. Na  jest trochę propozycji zabawek.

57

Odp: Zabawka dla 5-latka?

Dla dziewczynek są teraz bardzo fajne lalki księżniczki Disneya. Na przykład Aurora [ z długimi włosami do układania i rozczesywania. Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że dziewczynki uwielbiają bawić się we fryzjerki wink

58

Odp: Zabawka dla 5-latka?

Niezależnie od płci - klocki Clicformers. Same zobaczcie  . Te klocki to rewelacja. Mają ciekawy system łączenia, który umożliwia dzieciom realizację przeróżnych pomysłów. Pobudzają kreatywność, ciekawość świata. Uważam, że to wyjątkowo udana zabawka edukacyjna, która pomoże rozwijać wyobraźnię dziecka.

59

Odp: Zabawka dla 5-latka?

W sumie instrument - dobry pomysł! Jednak ja jestem za klockami i innymi zabawkami. Wydaje mi się, że u takich dzieciaczków lepiej się sprawdzają. Jeśli szukacie niebanalnych i oryginalnych zabawek, to zerknijcie do sklepu Mamissima: Z pewnością znajdziecie coś idealnego na prezent.

60

Odp: Zabawka dla 5-latka?

Ja też uważam, że instrumenty dla dzieci w wieku 5 lat to dobry pomysł. Na początek idealne będą zabawkowe aby maluch mógł wyrazić swoje talenty np taka gitara dla dzieci Dziecko może starać się zagrać ulubioną melodię lub stworzyć z rodzicami mały zespół muzyczny smile

61

Odp: Zabawka dla 5-latka?

Ja polecam zamiast zabawki nowy rower.

62

Odp: Zabawka dla 5-latka?

A może coś bardziej do poprawienia aktywności fizycznej dziecka, mowa tutaj o jakimś bardziej praktycznym prezencie np rękawicach bramkarskich, takowe tutaj znalazłam Sama zastanawiam się nad takim prezentem dal swojego synka.

63

Odp: Zabawka dla 5-latka?

Najlepiej coś rozwijającego, choć nie powiem, kupno prezentu dla dziecka nie jest takie łatwe. Sama miałam problem, bo niedługo syn znajomego ma urodziny (6) i ostatecznie zdecydowałam się na jakiś mały zestaw konstrukcyjny.

64

Odp: Zabawka dla 5-latka?

Ja polecam karty to zawsze dzieciom się podoba teraz nawet można takie zbierać w netto za zakupy  widzieliście? Ładne kolorowe edukacyjne, dziecko przynajmniej się rozwija itd. Mój syn już ma chyba z 20 uzbierane a chyba z 108 jest wszystkich łącznie. Więc ma co robić smile

65

Odp: Zabawka dla 5-latka?

A co dla 5-latki? Lalkę? Znalazłam taką nietypową lalkę, łuczniczkę  . Pytanie tylko czy dziecku się spodoba.

66

Odp: Zabawka dla 5-latka?

Według mnie trzeba wybierać zabawki, które będą również rozwijać zdolności malucha, nie tylko zajmować mu czas. Zobaczcie sobie na przykład zabawki edukacyjne, moim zdaniem to bardzo dobra opcja. Dziecko można dzięki ni rozwijać wyobraźnię, kreatywność, zdolności motoryczne.

67

Odp: Zabawka dla 5-latka?

u nas klocki lego nie mają sobie równych

68

Odp: Zabawka dla 5-latka?

Zabawka którą chcę polecić co prawda ma na opakowaniu oznaczenie 6+ ale z małą pomocą rodzica nada się dla pięciolatka smile Mam na myśli zestaw Aqua Dragons smile Zawiera on torebkę z jajkami morskich smoków, które były wysłane w kosmos. Aby się wylęgły wystarczy umieścić je w załączonym akwarium i nalać do niego wody. Dziecko obserwuje rozwój stworzeń, uczy się odpowiedzialności poprzez opiekę nad nimi polegającą między innymi na dokarmianiu, a także zyskuje wiedzę z zakresu różnych dziedzin nauki, takich jak np. biologia czy historia. Mój synek jest zachwycony smile

69

Odp: Zabawka dla 5-latka?

Na pewno powinna być zgodna z jego zainteresowaniami, ale też nie jakaś droga...

70

Odp: Zabawka dla 5-latka?

Puzzle są fajne, takie ok. 100 el.