26

Odp: Zabawka dla 5-latka?

A może taki zestaw upominkowy? W temacie Bambino jeszcze, wypatrzyłam ostatnio i uważam, że to bardzo fajny pomysł na prezent.

[img]//kupujbiurowe.pl/2574-large_default/zestaw-upominkowy-bambino.jpg[/img]

27

Odp: Zabawka dla 5-latka?

a co taki zestaw zawiera? widzę farby, klej, kredki, coś jeszcze?

28

Odp: Zabawka dla 5-latka?

Tutaj lepiej widać [img]//zakupydladziecka.pl/i/dz05MDAmaD05MDA=/eaad4ba6/1701-bambino_zestaw_plastyczny.jpg[/img]
Tylko teraz jeszcze gratis dodawane są pędzelki wink  Bardzo fajne te zestawy, w sam raz na prezent, nawet pakować nie trzeba wink

29

Odp: Zabawka dla 5-latka?

Zamawiałam taki zestaw jakos w zeszłym roku zaraz po tym jak Bambino zmieniło szatę graficzną. Szkoda, ze w tych zestawach nie ma teraz tych nowych farb o kolorach fluorescencyjnych. U mojego synka w szkole to jest hit.

30

Odp: Zabawka dla 5-latka?

wow, świetne smile a mają tam już te nowe kolory kredek, farb, plasteliny? neonowe, złote, srebrne itp?

31

Odp: Zabawka dla 5-latka?

Plasteliny neonowej to chyba nie ma, mylę się?

32

Odp: Zabawka dla 5-latka?

Jeśli nawet jeszcze nie ma to na pewno się niedługo pojawi, ale wydaje mi się, ze widziałam coś takiego w katalogu. Na pewno sa te brokatowe a teraz jeszcze w dużych  zestawach plasteliny Bambino są podkładki gratis. Własnie na taka teraz poluje smile

33

Odp: Zabawka dla 5-latka?

Chyba nie, nie widziałam, takie sa kolory w tym największym zestawie:
[img]//www.pikpok.com.pl/187-423-thickbox/plastelina-24-kolory-podkladka-bambino.jpg[/img]

34

Odp: Zabawka dla 5-latka?

To na czym stoi to ta podkładka? Jaki ona ma format jak się orientujesz, jest A4?

35

Odp: Zabawka dla 5-latka?

Jest większa od A4, ogólnie fajna i przydatna, kładziesz na biurko, stół czy podłogę i nic się nie brudzi.

36

Odp: Zabawka dla 5-latka?

Nigdzie tego nie moge dostać. Wiecie gdzie to można na necie zmówić ? Mój synke by był zachwycony taka podkładką.

37

Odp: Zabawka dla 5-latka?

W necie to nie wiem, ja kupowałam u nas normalnie, w papierniku. Może poproś o sprowadzenie?

38

Odp: Zabawka dla 5-latka?

Niestety jeszcze nie kupiłam tej plasteliny za to ostatnio pokusiłam się o cała serię produktów Bambino z logo UNICEF. Nie wiem czy już macie, ale opcja przekazania 7 % z dochodu na rzecz UNICEFU przekonała pewnie już nie jedną mamę i jej pociechę smile

39

Odp: Zabawka dla 5-latka?

Mi się podobają kreatywne zabawki. Widziałam je na stronie - chyba właśnie kreatywnedziecko, czy jakoś tak.

40

Odp: Zabawka dla 5-latka?

dla mnie kreatywne sa własnie artykuły plastyczne, cuda można zrobić, ogranicza nas tylko wyobraźnia smile Widziałyście witraże na folii?  Konkurs już nieaktualny, ale można się zainspirowac smile

41

Odp: Zabawka dla 5-latka?

Mnie ostatnio strasznie spodobało się smocze krzesełko. Nie wiem jednak, czy 5 latek nie jest już za duży na taką zabawkę. Na siedzeniu są fajne kolorowe guziki, które masują malucha. Zabawka dostępna jest w dwóch kolorach i śmiało może służyć jako chodzik. Tutaj [można sobie ją zobaczyć.

42

Odp: Zabawka dla 5-latka?

Dziś kupowanie dzieciakom prezentów jest naprawdę sporym wyzwaniem bo aktualnie dzieci mają wszystko! Dziecko mojej siostry jest aktualnie na etapie lego-i mógłby mieć wszystko z tych klocków!!Jak wiemy lego tanie nie jest więc zazwyczaj staramy sie składać w kilka osób i kupować jeden prezent. Ostatnio kupuje tezprzez internet (np: bo jest często taniej niz w sprzedaży tradycyjnej!

43

Odp: Zabawka dla 5-latka?

A może tablet? Dzieci obecnie sa bardzo dobrze obyte wśród elektroniki .Potrafią się w tym o wiele lepiej odnajdywać niż dorośli tak więc mały na pewno będzie zadowolony z tabletu. Nie znaczy to oczywiście, że musimy mu go dawać na cały dzień ale jestem zdania,że godzinę dziennie mały mógłby z niego korzystać. Co o tym sądzicie?
W sklepie rtv Euro agd mają wiele promocji na tablety. Mozna tam kupić taki sprzęt w bardzo niskiej cenie.
Jest tam model Lenovo Tab 2 za niecałe 300 zł.

Ostatnio edytowany przez justa31 (2015-11-09 17:09:39)

44

Odp: Zabawka dla 5-latka?

Niektóre są całkiem spoko u nas też zawsze staramy się kupować zabawki które rozwiną dziecko 5 latek cały czas się uczy, fajne są ostatnimi czasy maty piankowe które można fajnie formować przy okazji uczyć się alfabetu np. w Toy Format można zobaczyć jak to wygląda -  osobiście uważam, że tego typu prezenty są naprawdę, dla rozwoju danego dziecka bardzo dobrym zakupem.

45

Odp: Zabawka dla 5-latka?

W tym wieku chyba każdy chłopiec lubi bawić się samochodami, pociągami itp. Mój synek dostał na urodziny od cioci chrzestnej garaż 5 poziomowy do samochodów - Bardzo mu się podobał prezent, a koszt tego wcale nie duży.

Ostatnio edytowany przez justynaw (2016-04-12 13:29:28)

46

Odp: Zabawka dla 5-latka?

A może zastanów się nad grą planszową? Słyszałam, że wśród dzieci furorę robi [url=http://www.urwis.pl/gry-planszowe-puzzle-karty/gry/gry-logiczne/trefl-gra-5-sekund]5 sekund[/url]. Jest to zabawka edukacyjna jakby nie patrzeć. I grać w nią może cała rodzina.

47

Odp: Zabawka dla 5-latka?

Z takich planszówek mogą być również pingwiny z madagaskaru ] Akurat ta jest na motywach znanej bajki.

48

Odp: Zabawka dla 5-latka?

Proponuję miękką piłkę do zabawy na podwórzu smile

49

Odp: Zabawka dla 5-latka?

Ponieważ zbliża się Dzień Dziecka to dla swojego chrześniaka i młodszej siostry wybrałam bardzo fajne gry z oferty sklepu urwis.pl z grami planszowymi dla dzieci w które mogą się bawić z rodzicami i fajnie spędzać przy tym czas. Takie chwile są bezcenne i uważam to za znacznie lepszy prezent niż tablet czy gra komputerowe.

50

Odp: Zabawka dla 5-latka?

Swojemu 5 letniemu synkowi zazwyczaj kupuję zabawki na stronie,
jest tam bardzo duży wybór, na prawdę polecam! smile