1

Temat: Implanty w Poznaniu

Pytanie pierwsze:
1. Czy implanty są warte swojej ceny?
2. Jeśli tak, to gdzie warto je zrobić?

2

Odp: Implanty w Poznaniu

Są warte swej ceny, bo nowe zęby jeszcze żadnemu dorosłemu nie wyrosły, a implanty wyglądają naturalnie... Poza tym braki powodują krzywienie się pozostałych zębów...

3

Odp: Implanty w Poznaniu

O ile są dobrze wykonane, to oczywiście, że są warte swojej ceny. Masz jednak w ten sposób idealnie wyglądające zęby. A co do miejsca - załatwiałam to mojej mamie w NewDentClinic. Tak, właśnie w Poznaniu. Zabieg bez żadnych komplikacji, implanty dobrze się przyjęły, tak więc radzę zadzwonić i umówić się na konsultację.

4

Odp: Implanty w Poznaniu

A ile to kosztowało? I jaki to był lekarz? Pamiętasz nazwisko?

5

Odp: Implanty w Poznaniu

Nie powiem ci konkretnie jaka to była kwota. Wiem jedynie, że mieli wtedy promocję i dlatego mnie zainteresowali.
Później okazało się, że ze wszystkich firm jakie sprawdzałam, oni mieli najlepsze podejście do pacjenta - widać było zainteresowanie i zaagażowanie.
Najlepiej zadzwoń - usłyszysz konkretną, aktualną cenę, a nie jakieś domysły.

6

Odp: Implanty w Poznaniu

Umówiliśmy się na konsultacje, ale dopiero po nowym roku, więc wtedy będę w stanie powiedzieć więcej.
Na pewno robi wrażenie profesjonalizm i punktualność. Jak powiedzieli, tak zrobili.
Widać zainteresowanie pacjentem - nie wszędzie tego doświadczam, co jest dziwne, bo przecież mówimy o prywatnych gabinetach.
Zobaczymy co z tego wyjdzie.

7

Odp: Implanty w Poznaniu

Jak myślicie, czy można dostać w gabinecie wykaz składników stopu, z którego wykonany jest implant? Bo na pewno nie jest z czystego tytanu, a chciałabym zrobić testy alergiczne.

8

Odp: Implanty w Poznaniu

Nie mam pojęcia. Nie pytałam o to, ale jeśli ci to bardzo potrzebne, to mogę dopytać po nowym roku.
Tylko czy sama informacja o składzie implantu będzie dla ciebie wystarczająca?

9

Odp: Implanty w Poznaniu

Pochwal się po tym wszystkim efektami. No i opisz jak wyglądał cały proces.
Jeśli się nie wstydzisz, to wstawcie zdjęcie przed i po ;-)

10

Odp: Implanty w Poznaniu

> radda napisał/a:

> Nie mam pojęcia. Nie pytałam o to, ale jeśli ci to bardzo potrzebne, to mogę dopytać po nowym roku.
Tylko czy sama informacja o składzie implantu będzie dla ciebie wystarczająca?

Chyba tak. Chodzi tylko o to, żeby zrobić testy alergiczne na poszczególne składniki, bo niedobrze by było zainwestować tyle kasy i usuwać implant sad

Nie wyklucza to oczywiście alergii w przyszłości, ale gdyby miała pojawić się od razu, to można by pewnie zorganizować coś z innego stopu. Wiem, że alergie na tytan i cyrkon należą do rzadkości, ale czystych materiałów nie ma, a te tańsze implanty mają podobno więcej domieszek.

11

Odp: Implanty w Poznaniu

Dentysta powinien poinformować pacjenta o wszystkim, co mogłoby mu zaszkodzić i w jego interesie jest też by implant się przyjął bez problemów.

12

Odp: Implanty w Poznaniu

Czasem to pacjent dopuszcza się zaniedbań i są problemy...