51

Odp: jakie są wasze ulubione sklepy z ubraniami w internecie?

Ale czasem zdarza mi sie coś np przymierzyc w sklepie stacjonarnym, a później kupić przez interenet, bo np cena w sklepie internetowym jest korzystniejsza.

52

Odp: jakie są wasze ulubione sklepy z ubraniami w internecie?

to ja może się wypowiem na temat sklepu z którego niemalże raz w tygodniu przychodzi paczka za którą ja płacę a żona korzysta , owszem nie płacę milionów, ale ileż można ;> , owszem małżonka chodzi ładnie ubrana i to za grosze, ale ja już nie mam gdzie swoich ubrań trzymać, dostałem małą komodę, a już się i tam do niej ciśnie tongue

53

Odp: jakie są wasze ulubione sklepy z ubraniami w internecie?

Ja ostatnio kupowałam gatunkowo bardzo dobre ubrania. Ogólnie ja lubię w siei kupowac, to jest oszczędność czasu moim zdaniem smile

54

Odp: jakie są wasze ulubione sklepy z ubraniami w internecie?

Sklepy z butami się liczą? Od paru dni moim ulubionym jest multu.pl tongue Powiedziałam o tym sklepie koleżankom w pracy i od rana siedzą i zamawiają big_smile

55

Odp: jakie są wasze ulubione sklepy z ubraniami w internecie?

Uwielbiam zakupy przez internet, są szybkie, proste i przyjemne. Mam kilka ulubionch sklepów z ciuchami, a wśród nich jest femistories. Odzież ewidentnie stworzona jest dla aktywnych kobiet ceniących wygodę i niepowtarzalny styl marki. Ich sukienki, topy bluzy sprawdzą się szczególnie teraz w okresie wakacyjnym. W ich kolekcji można poczuć się bardzo kobieco, a zarazem ubrania są bardzo wygodne.

56

Odp: jakie są wasze ulubione sklepy z ubraniami w internecie?

Ja ostatnio znalazłam śliczne sukienki koktajlowe w sklepie Modbis, które mam w planach zamówić. Zauważyłam, że w tym sklepie mają wiele ślicznych ubrań, więc na pewno będę tam częściej zaglądać.

[img]https://modbis.pl/pol_pm_Sukienka-kopertowa-Urszula-II-zwiewna-kreacja-na-lato-11923_3.jpg[/img]

Ostatnio edytowany przez kocham_kato (2017-07-06 12:38:12)

57

Odp: jakie są wasze ulubione sklepy z ubraniami w internecie?

Ostatnio buciki zamawiałam, bo mają dobre włoskie marki, a ja jednak buty muszę mieć porządne

58

Odp: jakie są wasze ulubione sklepy z ubraniami w internecie?

no buty ładne ale co to za ceny?

59

Odp: jakie są wasze ulubione sklepy z ubraniami w internecie?

Za włoskie dobre obuwie się tyle płaci niestety, ale to jest akurat outlet więc tutaj można znaleźć te buty trochę taniej

60

Odp: jakie są wasze ulubione sklepy z ubraniami w internecie?

Mnóstwo jest bardzo ciekawych sklepów.
Ale jednej marki nie będę tu reklamował.

61

Odp: jakie są wasze ulubione sklepy z ubraniami w internecie?

Z takich mniej zanych sklepów to mogę polecić mi...mi. Koleżanki mi zasugerowały ten sklep i rzeczywiście jest świetny. Zobaczcie np. taką bluzkę , to moja ulubiona.

62

Odp: jakie są wasze ulubione sklepy z ubraniami w internecie?

mnie się podobają te sukienki w kwiaty z Quiosque, mają coś w sobie. I nawet większe rozmiary są

63

Odp: jakie są wasze ulubione sklepy z ubraniami w internecie?

Bardzo fajna ta kwiecista sukienka na górze . Chociaż nie na moja figure ( wolę sukienki albo całkiem długie albo takie przed kolano) W innych wyglądam nie za bardzo ;/
Pochwalę się tutaj jaką sukienkę ja sobie ostatnio upolowałam

Idealna moim zdaniem na lato smile Kupowałam w Simple (moze kogoś to zainteresuje ale obecnie są tam bardzo duże wyprzedaże).

Ostatnio edytowany przez Marylka20 (2017-07-28 12:30:45)

64

Odp: jakie są wasze ulubione sklepy z ubraniami w internecie?

Jeśli chodzi o odzież ciążowa to ulubionym moim sklepem jest moda vie . Ciuszki wykonane przyzwoicie, świetnie się je nosi smile

65

Odp: jakie są wasze ulubione sklepy z ubraniami w internecie?

Mój mąż to się smieje że ja już wszystko w internecie kupuje bo ostatnio nawet znalazłam świetną hurtownię  i zrobiłam spore zamówienie z koleżanką smile no ale czemu nie korzystać skoro da się ładne i tanie rzeczy kupowac?

66

Odp: jakie są wasze ulubione sklepy z ubraniami w internecie?

Rzeczywiście, sklepy internetowe dominują nad sklepami stacjonarnymi ale trudno się temu dziwić skoro mają lepsze i korzystniejsze oferty. Poza tym internet to niezła kopalnia wiedzy, dzięki której można nauczyć się wielu ciekawych rzeczy. Dzięki takim poradom  możemy dowiedzieć się jak odpowiednio dobrać sukienkę do danej figury, wieku i okoliczności oraz gdzie znaleźć godną uwagi ofertę.

67

Odp: jakie są wasze ulubione sklepy z ubraniami w internecie?

W internetcie Mam kilka swoich ulubionych sklepów:
zalando
answear
megakoszulki
selino
Ostatnio nawet zamówiłam sobie kilka ciuszków w hurtownii odzieży ( w niektórych wbrew pozorom mozna kupowac sobie ubrania również pojedynczo).
Jakość naprawdę fajna.

68

Odp: jakie są wasze ulubione sklepy z ubraniami w internecie?

o ja tez zamawiam wiekszosc rzeczy online wink ostatnio na agendzie sa glownie buty, bo trzeba uzupelnic garderobe na jesien i zime big_smile na szczescie multu ma teraz fajne wyprzedaze, wiec nie zrujnuje sobie portfela ;D

69

Odp: jakie są wasze ulubione sklepy z ubraniami w internecie?

W sumie to sama nie wiem. Podoba mi się odzież Mohito i Reserved.

70

Odp: jakie są wasze ulubione sklepy z ubraniami w internecie?

Ja lubię ubrania z wyższej półki, te z sieciówek to mają za wiele wad, na czele z przekręcającymi się szwami... Bałam się, że nie będzie mnie stać na droższe ubrania, ale trafiłam na fajną stronę  - robię zakupy w ich outlecie, lepsze ubrania można wyhaczyć za niewiele więcej niż te w sieciówkach smile

71

Odp: jakie są wasze ulubione sklepy z ubraniami w internecie?

A nie lepiej zostawić ten temat specom z tej dziedziny? Wydaje mi się, że w ten sposób można osiągnąć naprawdę całkiem niezłe rezultaty smile

72

Odp: jakie są wasze ulubione sklepy z ubraniami w internecie?

No to ja dodam jeszcze jednego z moich ulubieńców, jeśli chodzi o ubrania wygodne, o sportowym kroju, jest Regatta.pl. Można tam dostać też rzeczy stricte sportowe, a to duży plus dla mnie. No i..teraz są tam duże zniżki. smile

73

Odp: jakie są wasze ulubione sklepy z ubraniami w internecie?

Ja ostatnio znalazłam świetne figi   - zamówiłam i byłam w szoku jak dobra jakościowo może być bielizna z internetu smile naprawdę szczerze polecam smile

74

Odp: jakie są wasze ulubione sklepy z ubraniami w internecie?

Ja zwykle chodzę po galeriach, ale mężowi zamawiam ubrania przez internet. Jeśli szukacie odzież męską w rozmiarach xxl to tutaj jest bardzo fajny sklep  . Mają modne ubrania i ogromny wybór smile Mąż jest bardzo zadowolony smile

75

Odp: jakie są wasze ulubione sklepy z ubraniami w internecie?

Zamiast się cieszyć jak dobrze wygląda to lepiej mu powiedz żeby schudł, to mu tylko wyjdzie na zdrowie, a wyglądać gorzej na pewno nie będzie.