1

Temat: Ekologiczne produkty dla kotów

Hej. Jestem człowiekiem, dla którego życie zgodnie z naturą jest bardzo ważne. Staram się ekologiczne produkty zapewniać również swoim zwierzakom. Kotom daje mięsa, ale tylko takie porządne karmy i staram się nie dawac imm bele jakiego żwirku. Szukam czegoś w niewysokich cenach bez dodatków. Macie jakieś propozycje?

2

Odp: Ekologiczne produkty dla kotów

Droga karma wcale nie oznacza zdrowszej... A żwirek to chyba nie jest aż taki ważny, w końcu go nie jedzą;)

3

Odp: Ekologiczne produkty dla kotów

a jaki materiał cię inetersuje? Ja wiem, że są dostępne pelety ze słomy. Wtedy masz 100% słomy bez dodatków. Wiem, ze znajoma kupuje

4

Odp: Ekologiczne produkty dla kotów

a jak się nazywa producent? Jak się z takiego peletu korzysta?

5

Odp: Ekologiczne produkty dla kotów

wiem, ze jest velti. On sie nie zbryla, ale mozna go czyścić częściowo, nie trzeba wywalać całości. Dobrze neutralizuje zapachy

6

Odp: Ekologiczne produkty dla kotów

a gdzie go kupię? jak to wygląda cenowo

7

Odp: Ekologiczne produkty dla kotów

stacjonarnie tez jets dostępny, ale nie wiem gdzie mieszkasz. Znajdziesz go w wielu miejscach w internecie. Mała paczka kosztuje ponad 10, ale 18 litrów masz za 23 złote mniej więcej.

8

Odp: Ekologiczne produkty dla kotów

W to eko powoli przestaję wierzyć, ale są warzywa, które mniej absorbują tej chemii - może warto podawać je i kotom?

9

Odp: Ekologiczne produkty dla kotów

Najbardziej ekologicznie żyją koty wolnożyjące:) Zjedzą to co dogonią, załatwią się w piasku, prześpią tam gdzie sucho i ciepło...