26

Odp: Soki warzywne

tak, dobry sprzęt to podstawa, taka wyciskarka jest w stanie wyprodukować o wiele więcej soku, niż sokowirówka, zachowując wszystkie wartości odżywcze, bo można wrzucić do niej całe warzywa czy owoce, radzi sobie ze wszystkim smile sama jestem posiadaczką takiej wyciskarki i sprawuje się rewelacyjnie, pracuje cichutko, jest łatwa w obsłudze, a soki są pyszne i gładkie smile

27

Odp: Soki warzywne

Bardzo lubię soki z marchwi. przy okazji uwaga na różnice w jej cenie nawet w jednym sklepie (w Biedronce)

28

Odp: Soki warzywne

Też uwielbiam soki warzywne i warzywno-owocowe i lubie eksperymentować smile mój ulubiony to sok z czerwonego grejpfruta+ awokado+jabłko +migdały PYCHA ! dale lepszego kopa niz kawa  big_smile

29

Odp: Soki warzywne

> evitka napisał/a:

> Dla mnie burak jest za słodki, jednak wolę kwaskowaty posmak w soku

Ja mieszam sok z buraka z marchewkowym i pomarańczowym. Kwaskowatość pomarańczy świetnie zwalcza mdłą słodkość buraków.

30

Odp: Soki warzywne

Polecam koktajl energetyczny, pobudza lepiej niż kawa ! Sok z grejpfruta, pomarańczy, awokado, jabłko + płatki migdałów big_smile

31

Odp: Soki warzywne

najlepiej pic sok z buraka albo sok pomidorowy
tłoczone na zimno sa bardzo smaczne

Ostatnio edytowany przez maskotka (2020-09-23 17:01:47)

32

Odp: Soki warzywne

Jeśli warzywa na sok, to tylko własne z działki. Nie kupujcie tych z marketów, są nafaszerowane pestycydami.

33

Odp: Soki warzywne

Ja lubię sok pomidorowy