1

Temat: Fryzury noszone na co dzień

Hej kochane! Jakie macie swoje ulubione fryzury,które nosicie na co dzień? Ja zwykle stawiam na wysokie upięcia.Mimo długich włosów rzadko zdarza mi się je rozpuszczać.

2

Odp: Fryzury noszone na co dzień

Noszę zwykle rozpuszczone włosy, czasem robię sobie warkocz dobierany

3

Odp: Fryzury noszone na co dzień

Uwielbiam warkocze też warkocze!!

4

Odp: Fryzury noszone na co dzień

jak miałam długie włosy to rano robiłam sobie luźnego koczka na czubku głowy, a jak ścięłam do ramion to noszę rozpuszczone smile

5

Odp: Fryzury noszone na co dzień

Najczęściej noszę tak bezładnie związane: przeplatam gumką raz, tuż przy samej głowie, a potem drugi raz w połowie kucyka, bo włosy mam bardzo długie. Rzadko noszę wysoki kucyk, dość często rozpuszczone. W domu obowiązkowo spięte spinką, żeby nie przeszkadzały.

6

Odp: Fryzury noszone na co dzień

Fryzura moja ulubiona to lekki kok spięty spinką - wygodna i ładna, podkreślająca kształt twarzy.

7

Odp: Fryzury noszone na co dzień

Ja lubię nosić tak włosy upięte w kok . Co prawda to nie jest prosta fryzura, najczęściej pomaga mi ją zrobić koleżanka, ale starcza na cały dzień

8

Odp: Fryzury noszone na co dzień

Jak miałam dłuższe robiłam sobie dwa warkoczyki, co prawda wyglądałam jakbym wróciła do podstawówki, a pracuję biurowo. Po ścięciu głównie rozpuszczone (bob), teraz trochę odrosły do ramion to wysoko upięte w kucyk lub pseudokok. Chciałabym się nauczyć jakiś fajniejszych upięć ^^

9

Odp: Fryzury noszone na co dzień

Najczęściej dla wygody spinam je szeroką klamrą

10

Odp: Fryzury noszone na co dzień

Uwielbiam rozpuszczone włosy, takie kobiece. Wcześniej mi się strasznie puszyły i układały w jakieś dziwne pseudofale, więc obowiązkowo związane w warkocz, bo bez prostownicy nie dawało rady. Na święta dostałam od siostry super szczotkę prostującą i zakochałam się- szybka w użyciu, włosy nie są ulizane ale proste, mocna jonizacja i od razu rozczesuje

11

Odp: Fryzury noszone na co dzień

Ja mam krótkie włosy, więc raczej nie szaleję z fryzurami.

12

Odp: Fryzury noszone na co dzień

A ja zwykle noszę spięte w kucyk. Tak mi wygodniej smile

13

Odp: Fryzury noszone na co dzień

Ja noszę włosy rozpuszczone smile Nie mam czasu na jakieś specjalne ich ogarnianie rano.

14

Odp: Fryzury noszone na co dzień

Aktualnie siedzę sobie w warkoczyku big_smile Zauważyłam, że przy długich włosach dobrze jest zapleść go na noc, żeby się nie plątały.
Na co dzień zakochałam się w gumkach-sprężynkach. Wygodne i bezpieczne smile I utrzymują kucyk na każdej wysokości, zarówno tuż przy karku jak i wyżej.

15

Odp: Fryzury noszone na co dzień

Ja w kucyku nie wyglądam zbyt korzystnie więc zdecydowałam się na kreatynowe prostowanie włosów. Teraz codziennie wyglądam bardzo dobrze i dobrze się czuję sama ze sobą i to w sumie żadnego wysiłku w to nie muszę wkładać. Przy każdym myciu stosuję tylko kosmetyki z po których włosy się nie plączą i są bardzo odżywione.

16

Odp: Fryzury noszone na co dzień

Ja właśnie długie lubię rozpuszczone, byleby się nie puszyły i nie skręcały. Właśnie kupiłam parę miesięcy temu szczotkę prostującą  i często używam, np jak włosy się odgniotą podczas spania. Fajna, jest naturalny efekt i przy rozczesanych włosach idzie je ładnie ułożyć w parę minut. Mam średnie włosy- ktoś próbował na grubych?

17

Odp: Fryzury noszone na co dzień

Tez przewaznie zostawiam rozpuszczone, czasem spinam w takiego niedbałego koczka wysoko na głowie. Nie mam talentu do robienia bardziej wymyslnych fryzur, więc musi wystarczyc wink

18

Odp: Fryzury noszone na co dzień

Koński ogon.

19

Odp: Fryzury noszone na co dzień

hej

20

Odp: Fryzury noszone na co dzień

Ogonek albo koczek, czasem rozpusczone jak sie wyjątkowo ładnie ułożą.

21

Odp: Fryzury noszone na co dzień

Boba podkęconego układam najczęściej smile kupiłam ostatnio nową lokosuszarkę do stylizacji i można dużo fryzur w czasie standardowego suszenia wyczarować, więc ostatnio dużo się bawię. Polubiłam siebie w prostych włosach bo co ciekawe

22

Odp: Fryzury noszone na co dzień

Według mnie jest to temat dla specjalisty z tego obszaru tematycznego. Sądzę, że z całą pewnością będzie on w stanie pomóc.

23

Odp: Fryzury noszone na co dzień

Ja też bardzo lubią tą lokosuszarkę i nią na codzień układam włosy. Bardzo dobrze unosi u nasady i bez tego z domu nie wychodzę. Czasem jeszcze kręcę na długości i też jest ok

24

Odp: Fryzury noszone na co dzień

Najczęściej to tylko rano suszę a potem przeczesuję szczotką i jest super, ładnie prostuje, włosy wyglądają naturalnie i nie jest to tak obciążające dla włosów jak prostownica

25

Odp: Fryzury noszone na co dzień

Ja na co dzień albo spięte w lekkiego koczka albo rozpuszczone smile już nie prostuje, zostawiam po myciu moje naturalne pofalowane smile