26

Odp: Peeling

Ja w kwestii pilingu jestem dość oszczędna. Mam to szczęście, że dostałam od przyjaciół ekspres do kawy na parapetówkę i w tym momencie kupując kawę nie tylko mam co pić, ale mam też piling - takie 2w1 smile Po prostu po zrobieniu kawy, nie wyrzucam fusów do kosza, a wrzucam je do pojemnika, który trzymam w lodówce i raz na kilka dni zużywam takie fusy właśnie do pilingu. Czytałam, że dziewczyny jeszcze dodają jakieś inne składniki do tych fusów, ale ja tego nie robię. Jedynym minusem tego pilingu jest to, że robi się bałagan w łazience (w moim przypadku kawa jest wszędzie big_smile)

27

Odp: Peeling

Przy każdym prysznicu używam szorstkiej strony gąbki i uzależniłam się od tego przyjemnego drapania smile

28

Odp: Peeling

Ja teraz używam peelingu z organique. Jest świetny! Więcej o nim znajdziecie na moim blogu:  Zapraszam smile

29

Odp: Peeling

U mnie sprawdza się wyłącznie peeling enzymatyczny. Wszystkie peelingi z drobinkami podrażniały moją skórę i powodowały zaczerwienienia. Nie używam też żadnych gąbeczek, a żel do mycia twarzy z sylikonową myjką z Biolq musiałam oddać koleżance sad

30

Odp: Peeling

Z It's skin cytrynowy jest świetny. To też enzymatyczny. Nakładasz równą warstwę, pocierasz palcami od razu ci martwe skórki schodzą. Ja robię 2-3 razy w tygodniu i mam super gładką cerę.

31

Odp: Peeling

Zdecydowanie najlepsze są peelingi apteczne i takie sama stosuje. Szczególnie zwracam uwagę na skład. co jakiś czas funduję sobie także peeling kwasem glikolowym w salonie kosmetycznym  skóra po takim zabiegu jest dokładnie oczyszczona, wygładzona a do tego zmarszczki mniej widoczne i przebarwienia o wiele jaśniejsze.

Ostatnio edytowany przez czupryna (2017-10-05 12:15:20)

32

Odp: Peeling

Mi bardzo odpowiadają peelingi bielendy, te z serii magic peel bo są bardzo praktyczne i skuteczne. Podczas masażu skóry następuje zmiana koloru peelingu, pokazująca, że peeling został wykonany prawidłowo i trwał odpowiednio długo.

33

Odp: Peeling

Peeling można samemu zrobić z fusów kawy parzonej i olejku (ja daję rafinowany kokosowy). Z tych drogeryjnych używam tego z ziaji oliwkowego, do twarzy jest super.

34

Odp: Peeling

najlepszy peeling jaki jest w drogerii to z serii vegan friendly o zapachu arbuza, chyba nigdy go nie zamienie na inny

35

Odp: Peeling

Dziewuszki kochane, polećcie peeling do twarzy smile

36

Odp: Peeling

Peeling naturalny, z wyciągami z alg morskich, daje super efekty, poprawia stan cery, pielęgnuje ją.
Nie twierdzę, że od razu zrobi się cudownie, że od razu cera będzie idealna, ale odpowiednie działanie może zdecydowanie przynieść fajną zmianę. Wiele zależy od was.

37

Odp: Peeling

O mamo... siedem dych. To nie na moją kieszeń sad

38

Odp: Peeling

ja uzywam tych pilingow z garniera dla cery tlustej, nawet ok
---------------------------------------
Zapraszam na moją stronę: http://grey2018.pl

39

Odp: Peeling

Używam wyłącznie peelingów enzymatycznych do twarzy, obecnie mam z Ziai i jestem zadowolona, bardzo dobrze się sprawdza, mogę polecić smile

40

Odp: Peeling

[quote=niechcemisie]Dziewuszki kochane, polećcie peeling do twarzy smile[/quote]
JA bardzo lubie z avonu z serii spa, z błotem z morza martwego
Albo nie do końca peeln ale.. pasta z ziajki do mycia twarzy z liśćmi manuka

41

Odp: Peeling

Dziękuję za sugestie smile Będę się za tymi kosmetykami rozglądać, jak skończę ten, który naprędce kupiłam - peelingujący żel do mycia twarzy Nivea.

42

Odp: Peeling

Polecam krem mincer, jest mega dobry. Szybko pozbyłam się przebarwień, skóra wygląda na zdrowszą, ładniejszą. Mam cerę raczej tłustą, moja przyjaciółka suchą a używamy tej samej serii kosmetyków (ona kremu) i obie jesteśmy zadowolone big_smile

43

Odp: Peeling

Kosmetyczka poleciła mi peelingi enzymatyczne, one są przeznaczone nie tylko do cery wrażliwej, dobrze złuszczają te z sylveco, mam też krem złuszczający na noc z pharmaceris 10% kwasu migdałowego smile

44

Odp: Peeling

THALASSO PEELING DO CIAŁA od HB - od dosyć dawna z tego korzystam, nie ma żadnych problemów, a przeciwnie - cerę mam całkiem pozytywnie odmienioną, wygląda zdrowo, jest w sensownej kondycji. A oczywiście taki efekt udało się uzyskać jako totalna amatorka. Nie mam żadnego doświadczenia w robieniu peelingu ;-)

45

Odp: Peeling

Ja robię domowy peeling z cukru trzcinowego, olejku migdałowego i fusów kawy:)

46

Odp: Peeling

Nie można zbyt często peelingować skóry, żeby nie uszkodzić jej warstwy ochronnej.