1

Temat: Peeling

Potrzebny mi peeling oczyszczający , najlepiej by był bezzapachowy i bez szkodliwych substancji. Z tego co czytałam to im mniej chemii tym lepiej. Co byście mi poleciły?

2

Odp: Peeling

Może naturalny, robiony własnoręcznie? Bez chemii i wiesz, co w nim jest. Możesz zmieszać kawę z jakimś olejkiem i w ten sposób peelingować ciało. Niezłe są też peelingi z cukru, np. na skórę głowy.

3

Odp: Peeling

Cukrowe czy kawowe albo czekoladowe peelingi są świetne, zgadzam się. Ale na ciało, na twarz nie ryzykuję i wolę te ze sklepu czy apteki. Lubię ten z la roche  Delikatnie oczyszcza, bez parabenów i alkoholu.

4

Odp: Peeling

Peeling kawowy na ciało jest rewelacyjny. od czasu do czasu robię i jestem zachwycona efektami, skóra gładka, ujędrniona. Natomiast na twarz stosuję peelingi gruboziarniste, kupuję w drogerii.

5

Odp: Peeling

Ja peelingi kocham ! Czytałam tutaj  o peelingu cukrowym. Zastanawiam się czy taki peeling robi się pod prysznicem, przecież ten cukier może się rozpuścić. Robiłyście kiedyś ?

6

Odp: Peeling

Jeśli nie lejesz wodą to przez dłuższą chwilę pozostaje sypki, warto też dodać trochę oliwy z oliwek

7

Odp: Peeling

Może ziaja profesionalny drobnoziarnisty do skóry trądzikowej, lub Lirene Drobnoziarnisty. Skóra po ich użyciu jest super gładka i miła w dotyku

8

Odp: Peeling

Ktoś stosował peeling chemiczny? - czytam o tym i się zastanawiam na ile ta metoda może być skuteczna, a na ile to tylko jakieś tam działania reklamowe, które wiadomo, że każdą metodę starają się przedstawić w cudownym świetle.

9

Odp: Peeling

Jeśli szukacie bezzapachowego peelingu to polecam peeling hipoalergiczny marki LV Polska. Bez barwników i aromatów.

10

Odp: Peeling

Ja nie kupuję pilingów tylko robię sama w domu. Najczęściej używam do tego gruboziarnistej soli, takiej jak do kiszenia ogórków i dolewam troszkę oliwki dla dzieci, a jak akurat nie mam to oliwy z oliwek smile

11

Odp: Peeling

z bezzapachowym to nie wiem, ale szczerze polecam peeling borowinowy Tołpy. Jest cudowny! Skóra jest po nim nawilżona, mega mega mega! smile

12

Odp: Peeling

Jak dla mnie najlepszy jest peeling morelowy Himalaya. W sumie trafiłam na niego przypadkiem, a teraz używam tylko jego. Tu można sprawdzić, w którym sklepie można go kupić taniej.

13

Odp: Peeling

Ostatnio używam peelingu Bielendy z linii Czarna Oliwka. On chyba został wycofany ze sprzedaży, bo nigdzie nie mogę go już znaleźć, ale miałam jeszcze opakowanie i jest świetny smile

14

Odp: Peeling

Popieram! Też go miałam w takim zielonym opakowaniu. Dobrze złuszcza i genialnie natłuszcza skórę. Jest łatwy do spłukania i nie trzeba po nim już używać jakiegoś nawilżacza wink POLECAM

15

Odp: Peeling

Ja lubię peeling kawowy do ciała, najlepiej taki domowy, fajnie złuszcza i ujędrnia skórę. Do twarzy coś z glinką białą, ona nadaje się do cery suchej i wrażliwej

16

Odp: Peeling

Bardzo lubię peeling cukrowy firmy Oriflame Milk&Honey Gold, skóra jest super gładka i odżywiona. smile

17

Odp: Peeling

Mam z ziaji zielona oliwka i jest całkiem dobry.

18

Odp: Peeling

Ja mam bardzo wrażliwe ciało, dlatego stosuje hioalergiczny, detoksujący peeling cukrowy firmy Barwa. Sprawdza się doskonale i mogę bez zawachania polecić każdemu. Możecie kupic go np na - w zakładce kobieta > peelingi.

19

Odp: Peeling

A sprawdzałaś może ofertę salonu Holistic Clinic w Krakowie? Przeprowadzają wiele ciekawych zabiegów kosmetycznych - w tym peelingi chemiczne i kawitacyjne. Moim zdaniem lepiej jest zaoszczędzić trochę pieniędzy i udać się do specjalisty, który zajmie się tym porządnie, niż co 2 tygodnie kupować nowy kosmetyk, którego działania nigdy nie możemy być pewni...

20

Odp: Peeling

Dobre peelingi ma Bielenda, używam tylko takich z drobinkami, nie lubię enzymatycznych, mam tłustą cerę i potrzebuję silnie działającego peelingu. Z Bielendy lubię peeling - mikorodermabrazję diamentową (drobnoziarnisty) oraz Magic Peel - drobnoziarnisty z kwasem glikolowym, który zwęża pory i znacznie zmniejsza przetłuszczanie. Obydwa są sprzedawane w podwójnych saszetkach, więc można je ze sobą zabrać na wyjazd.

21

Odp: Peeling

na twarz dobre są płatki owsiane, dodatkowo rozjaśniają cerę. a na ciało najlepiej masaże szczotką na sucho.

22

Odp: Peeling

Używamy po prostu peelingu Thalasso od HB - w moim przypadku dał cerze zdecydowanie najlepsze efekty, pozytywnie się odmieniła, wygląda zdrowo i estetycznie, jest miła w dotyku. Nie wiem czy to rola tego wyciągu z algo morskich, czy czegoś innego, ale widać zdecydowaną zmianę... Nie zawsze u mnie tak było...

23

Odp: Peeling

Domowej roboty peeling z kawy i olejku, nie ma nic lepszego.

24

Odp: Peeling

Mi się podobają peelingi bielendy magic peel, te które zmieniają kolor podczas użycia, zmiana koloru oznacza  że został wykonany prawidłowo i trwał odpowiednio długo. To jest bardzo praktyczne moim zdaniem.

25

Odp: Peeling

kupiłam kiedyś peeling z farmony, brrrr, jakbym sobie skórę wysmarowała świeczką, sama parafina. teraz używam tylko peelingów cukrowych, bo sól mnie podrażnia.