1

Temat: Wysuszona skóra widoczna pod podkładem...

Co można z tym zrobić?
Zauważyłam, że jak nakładam podkład, to on jeszcze bardziej uwydatnia moją przesuszoną skórę. Pomogą jakieś kremy?

2

Odp: Wysuszona skóra widoczna pod podkładem...

Najpierw trzeba skórę doprowadzić do lepszej kondycji, koniecznie stosuj krem nawilżający pod makijaż.

3

Odp: Wysuszona skóra widoczna pod podkładem...

Krem nawilżający przed nałożeniem to dobra opcja, ale musisz znaleźć taki, który nie będzie ci się błyszczał na skórze. Poza tym można wziąć pod uwagę specjalną bazę pod makijaż.
No i poza codzienną pielęgnacją z jakimiś kremami i maseczkami odżywczymi dobrze byłoby wziąć pod uwagę jakieś zabiegi u kosmetyczki. Tam będą w stanie dobrać ci coś, co będzie odpowiadało twoim potrzebom. Na przykład Wyspa Piękna – gabinet kosmetyczny we Wrocławiu ma u siebie taki autorski zabieg, który pozwala zatroszczyć się własnie o skórę twarzy i dekoltu. Składa się z połączenia kilku rodzajów masażu, który pobudza skórę i poprawia jej dotlenienie oraz ukrwienie. Kosmetyki z kolei pozwalają ją nawilżyć od zewnątrz.

4

Odp: Wysuszona skóra widoczna pod podkładem...

Tak jak dziewczyny piszą, nawilżenie skóry jest podstawą, czyli krem. Ale może pomóc również baza pod makijaż. Ważne też, czego ostatnio się dowiedziałam, żeby krem nakładać jak najszybciej po umyciu twarzy. A podkład masz dobrze dobrany do Twojego typu skóry?

5

Odp: Wysuszona skóra widoczna pod podkładem...

Zacznijmy od odpowiedniej pielęgnacji.
Więc demakijaż, krem na noc, krem na dzień.
2-3 razy w tygodniu maseczka, oraz peeling.
Co do już samego makijażu, baza może być dobrym pomysłem, wiec warto przetestować, do tego podkład, poszukaj bo też powinny być takie nawilżające.
No i pij też dużo wody w ciągu dnia...

6

Odp: Wysuszona skóra widoczna pod podkładem...

to znaczy, że albo masz źle dobrany podkład albo źle odżywioną skórę.
koniecznie przed nałożeniem podkładu powinno się oczyścić i nawilżyć skórę, ponadto kilka razy na tydzień robić sobie peelingi albo przecierać tonikiem enzymatycznym, może nawet odstawić na kilka dni w ogóle podkład, aby skóra trochę odżyła.

7

Odp: Wysuszona skóra widoczna pod podkładem...

Miałam identyczny problem, miałam takie białe, suche i łuszczące się place na twarzy. Używałam przeróżnych kremów nawilżających, a po nałożeniu podkładu po paru godzinach one znowu wychodziły. Coś strasznego. Ale gdzieś wyczytałam , że to może być wina mydła i lepiej z niego zrezygnować. Przerzuciłam się na płyn micelarny  i to problem rozwiązało. Stosuję nie tylko do zmywania makijażu, ale także do codzienniego oczyszczania twarzy

8

Odp: Wysuszona skóra widoczna pod podkładem...

Wydaje mi się, ze to tez kwestia podkładu jakiego używasz. Też mam skórę bardzo suchą i używam kremów mocno nawilżających, ale testując róże podkłady szukałam nie tylko tych nie wysuszających, ale wręcz nawilżających skórę. Jak będziesz kupowała nowy to zobacz sobie Sensique podkład kryjący z dodatkiem wiśni japońskiej. Jest kryjący, ale jednocześnie matuje skórę, a dodatek wiśni japońskiej daje tyle, że nawilża suche partwie twarzy. O ile pamiętam jest w 4 odcieniach. Ja mam ten najjaśniejszy 401.

9

Odp: Wysuszona skóra widoczna pod podkładem...

Trzeba cerę bardzo nawilżać. Może pomoże jakieś serum głęboko nawilżające na noc.

10

Odp: Wysuszona skóra widoczna pod podkładem...

To musi być krem na maksa nawilżający. Spróbuj tych porad. Skuteczny krem nawilżający to skarb!

11

Odp: Wysuszona skóra widoczna pod podkładem...

Ja też często mam ten problem,mimo,że dość dobrze nawilżam skóre!!

12

Odp: Wysuszona skóra widoczna pod podkładem...

delikatny pilling i nawilżający krem codziennie wieczorem smile

13

Odp: Wysuszona skóra widoczna pod podkładem...

Krem najlepiej rano i wieczorem, do tego co kilka dni peeling (lub codziennie jakiś delikatny). Możesz kupić fajny lekki krem, który mocno nawilża i nadaje się pod makijaż, ja używam oeparol hydrosense. Bez problemu kupisz go w aptece, jest niedrogi. Na lato w ogóle jest świetny, bo zawiera też filtr spf 15.

14

Odp: Wysuszona skóra widoczna pod podkładem...

Nawilżać specjalistycznymi kremami, np. Hydrain Dermedic

15

Odp: Wysuszona skóra widoczna pod podkładem...

Chyba najlepsze będą kremy nawilżające albo natłuszczające.  I wieczorny demakijaż płynem albo mleczkiem, bo dzięki temu skóra dostaje kolejną porcję nawilżenia.
Jeśli to nie pomoże to może warto wybrać się do dermatologa. Takie problemy nie tylko są zależne od kosmetyków ale mogą też być potrzebne zabiegi albo leki, bo np. organizmowi będzie brakować witamin albo składników mineralnych

16

Odp: Wysuszona skóra widoczna pod podkładem...

No oczywiście musisz nawilżyć twarz, jak już dziewczyny napisały. Ze swojej strony proponuję kremy nawilżające marki Mix. Problem wysuszonej skóry powinien po tym zniknąć.

17

Odp: Wysuszona skóra widoczna pod podkładem...

Krem nawilżający, maseczki nawadniające, regularne peelingi, w porze zimowej warto nałożyć przed wyjściem z domu tłusty krem smile

18

Odp: Wysuszona skóra widoczna pod podkładem...

Ja stosuje od niedawna serum z witaminą C z perfecty  i u mnei sprawdza się super. Bardzo dobrze nawilża cerę, idealnie nadaje się pod podkad smile

19

Odp: Wysuszona skóra widoczna pod podkładem...

glinki peeling kawitacyjny można kupić i w domu używa ja tez mam bardzo sucha robię regularnie peeling enzymatyczny z sylveco , peeling kawitacyjny taka maszynka i do tego glinki maski algowe big_smile tanio jak barszcz a różnica ogromna w stanie skóry jak się raz w tygodniu lub dwa razy zrobi peeling enzymatyczny i jakas maseczke a co 2 3 tyg peeling kawitacyjny rewelacja smile Po co przepłacać w salonie

20

Odp: Wysuszona skóra widoczna pod podkładem...

peeling, nawilżanie i podkład który nie jest za bardzo matujący i bez alkoholu, bo taki to podrawi uwidocznić skórki na najbardziej gładkiej cerze

21

Odp: Wysuszona skóra widoczna pod podkładem...

Najwidoczniej masz źle dobrany podkład, który uwydatnia przesuszoną skórę. Warto pamiętać o kremie nawilżającym pod makijażem i bazie pod makijaż. Spróbuj dobrać nowy podkład . Posiadają szeroką ofertę, bez problemu powinnaś znaleźć jakiś lepszy podkład niż ten dotychczasowy.

22

Odp: Wysuszona skóra widoczna pod podkładem...

Peeling, peeling i jeszcze raz peeling smile tak myślę, że to najlepszy sposób. I faktycznie te podkłady matujące uwypuklają, ja też w takich wyglądam najgorzej.

23

Odp: Wysuszona skóra widoczna pod podkładem...

Warto też do kremu dodawać witaminy c w kroplach. Ona świetnie nawilża skórę.

24

Odp: Wysuszona skóra widoczna pod podkładem...

porządny krem nawilżający, ten z mixy hialuronowy swietny
------------------------------------------
Zapraszam na moją stronę: http://grey2018.pl

25

Odp: Wysuszona skóra widoczna pod podkładem...

A ja nie dość, ze bardzo szybko zaczynam się świecić (zwłaszcza na nosie i czole - cera mieszana), to jeszcze pojawiają mi się wysuszone skórki na nosie. Jedno z drugim trochę mi się kłóci, ale domyślam się, że może chodzić o brak odpowiedniego nawilżenia.