801

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

[quote=Finao]Na taki portal się wchodzi jak do sklepu i wybiera, przebiera... Aż trudno się zdecydować:)[/quote]
To prawda, tylko czasem z reklamacją bywają problemy wink

802

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

ja nie mam kompletne zaufania do takich portali

803

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Już samo to, że ktoś tam wstawia swój profil jest zastanawiające, dlaczego nie może poznać kogoś w realu? Bo tu widać i słychać od razu, z kim mamy do czynienia. Ale naiwne dziewczyny myślą, że tam spotkają ideał:)

804

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Ja mieszkam od kilku lat w Holandii i swojego przyszłego męża poznałam tutaj . Na początku zaczęliśmy ze sobą pisać, a potem zdecydowaliśmy się spotkać. Dalej sprawy same się już potoczyły. Moja koleżanka też poznała swojego obecnego chłopaka na tym portalu.

805

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Mało który z tych profili jest w pełni prawdziwy, poza tym, taki facet nie ma chęci się ustatkować, on chce spróbować chleba z wielu pieców, wiec może spotykać się z paroma kobietami naraz..

806

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

[quote=kasia001]Już samo to, że ktoś tam wstawia swój profil jest zastanawiające, dlaczego nie może poznać kogoś w realu? Bo tu widać i słychać od razu, z kim mamy do czynienia. Ale naiwne dziewczyny myślą, że tam spotkają ideał:)[/quote]
Niestety to prawda. Sama niestety boleśnie tego doświadczyłam.

807

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Czy wszyscy faceci traktują kobiety  przedmiotowo? Obiecać złote góry,  wykorzystać i  odejść do następnej?  Zaufałam, dałam wszystko, oddałam serce, a po trzech latach dostałam w zamian łzy,  smutek i klucze od mojego domu. Czy to jest normalne??

808

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Już przestałam szukać Go w internecie... Za dużo tam znudzonych, nie wiedzących, czego chcą.
A to, czego w życiu nam brakuje, często sami kreujemy. Miłość - sami ją zabiliśmy spłaszczając, m.in. w internetowych znajomościach. Epoka technologicznego i wirtualnego konsumpcjonizmu, wiecznie zapatrzeni w ekrany, ograniczeni słuchawkami. Zamykamy się przez to na słowa innych, na inne dźwięki. Coraz mniej w nas zdolności do klasycznej romantycznej miłości, otwarcia na drugiego człowieka. Jednocześnie nie potrafimy zachować odpowiednich proporcji. Uciekamy w niezdrowy egoizm, który rysuje nasz świat, tworzymy dogmaty i prawa, których sami nie potrafimy przestrzegać, zaczynamy kierować się ścieżkami, które są dla nas złe, zgubne. Nie wiemy czego chcemy..

809

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

no właśnie, portale randkowe są moim zdaniem dla osób które nie radzą sobie w normalnym życiu i szukają szczęścia w internecie.

810

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Dużo bezpieczniejsza os tego rodzaju portali wydaje mi się aplikacja . Na podstawie profilu na facebooku dobiera ona odpowiednich kandydatów. Daje to szansę na spotkanie osoby o podobnych zainteresowaniach i poglądach. Myślę, że to fajne rozwiązanie dla osób samotnych.

811

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Dziwni ludzie trafiają się wszędzie.

812

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

ja zawsze miałam opory przed korzystaniem z takich portali i dlatego, nigdy nie odważyłam się na zawarcie takich znajomości.

813

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

[quote=gozdzikowa]Dziwni ludzie trafiają się wszędzie.[/quote]
Ooooo prawda!!! big_smile czasami nawet stwarzają pozory całkiem normalnych, a potem wychodzi szydło z worka wink

814

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

[quote=niechcemisie][quote=gozdzikowa]Dziwni ludzie trafiają się wszędzie.[/quote]
Ooooo prawda!!! big_smile czasami nawet stwarzają pozory całkiem normalnych, a potem wychodzi szydło z worka wink[/quote]

A nie... To nie o mnie, nigdy nie twierdziłam, że jestem normalna. big_smile

815

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Hahaha big_smile Panno Jagódko, skoro sama siebie tak oceniasz, to znaczy, że jesteś pozytywnie "nienormalna", z odpowiednim, zdrowym dystansem i jeśli poza normą, to nieprzeciętna smile

816

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Ja omijam szerokim łukiem maminsynków, którzy szukają opiekunki i służącej w jednym...

817

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Internet zepsuł facetów, nagle myślą, że każda laska z fb, insta  itp. może być "ich"... I jest taki wybór że trudno się zdecydować na jedną...

818

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Teraz na lento jest sporo ich ogłoszeń, nic ciekawego jednak

819

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Tam jeden facet potrafi dodawać ogłoszenia wskazujące że szuka bardzo różnych rzeczy, np. w jednym że szuka kobiety, w innym ze faceta - wystarczy kliknąć w listę ogłoszeń danej osoby, a można się nieźle zdziwić...