101

Odp: Manicure hybrydowy

Ja wczoraj poszłam zrobić hybrydę po raz pierwszy w życiu i jak na razie jestem zachwycona, choć ciężko będzie mi się przyzwyczaić, że lakier mi się nie zdziera przy byle zajechaniu płytki. I muszę przyznać, że lampa niestety trochę mnie przypiekła, ale to kwestia tego, że mam wrażliwą skórę. Po prostu muszę częściej teraz nakładać krem do rąk, żeby się pozbyć podrażnień smile
Ale jestem pewna, że powtórzę zabieg z nakładaniem profesjonalnej hybrydy, jak dla kogoś takiego jak ja, gdzie nie mogę znaleźć czasu, by opiłować, a co dopiero pomalować paznokcie, to spore ułatwienie na co dzień smile

102

Odp: Manicure hybrydowy

Hybrydy to świetne rozwiązanie, mi wytrzymują zwykle około 3 tygodni. To prawdziwy luksus, mieć tak długo piękne i zadbane paznokcie bez malowania i zmywania lakieru co drugi czy trzeci dzień.

103

Odp: Manicure hybrydowy

zgadza się, niezwykle trwały lakier i ładnie wygląda nawet na krótkich paznokciach.

104

Odp: Manicure hybrydowy

Fakt ładnie wygląda, ale ja aktualnie albo mam lenia, albo nie mam czasu. Mam mega odrost taki na 4mm, ale lakiery nadal się trzymają. W weekend czas na nowe, bo już patrzeć na to nie mogę. big_smile

105

Odp: Manicure hybrydowy

Ja robię tylko na duże okazje, bo to spory wydatek...

106

Odp: Manicure hybrydowy

Też jestem zwolenniczka hybryd, pozwoliły mi w końcu zapuścić paznokcie i nie chodzi mi o jakieś długie szpony, tylko normalnej długości, ładnie wyglądające paznokcie. Mam bardzo łamliwe i słabe paznokcie i  zwykłe pakiery bardzo szybko odpryskiwały, a hybrydy trzymają się spokojnie 3 tygodnie.

107

Odp: Manicure hybrydowy

Jeżeli masz słabe paznokcie to może spróbuj jeść biotynę, mi poleciła to kosmetyczka do której chodzę na  Z tym że przestaje ją zażywać to za miesiąc znowu na paznokciach pojawiają się przebarwienia.

108

Odp: Manicure hybrydowy

Miałam kiedyś, ale ogólnie za dużo czasu traciłam na ich robienie

109

Odp: Manicure hybrydowy

Ostatnio byłam w salonie kosmetycznym i za manicure hybrydowy nie zapłaciłam więcej niż przypuszczałam. Bardzo miła ta kosmetyczka. Oferta i ceny oferowanych tam zabiegów kosmetycznych też nie są wygórowane.
Teraz tylko tam robię paznokcie.

110

Odp: Manicure hybrydowy

> Misia007 napisał/a:

> Też jestem zwolenniczka hybryd, pozwoliły mi w końcu zapuścić paznokcie i nie chodzi mi o jakieś długie szpony, tylko normalnej długości, ładnie wyglądające paznokcie. Mam bardzo łamliwe i słabe paznokcie i  zwykłe pakiery bardzo szybko odpryskiwały, a hybrydy trzymają się spokojnie 3 tygodnie.

Dokładnie, ich największą zaletą jest przede wszystkim trwałość. Co prawda traci się sporo czasu na wykonanie hybryd, ale skoro wytrzymują 2-3 tygodnie, to myślę że warto! smile

111

Odp: Manicure hybrydowy

Mąż niedawno kupił mi jako prezent nową lampę i przy tych lampach LED z dużą mocą wcale czas robienia nie jest już dla mnie odczuwalny. Wczoraj robiłam intensywny czerwony od Eveline ale kolejny czeka na mnie do przetestowania kupiony przy okazji Carmine 415. Fiolety teraz podobno modne smile

112

Odp: Manicure hybrydowy

ja tylko i wylacznie hybrydy, uzywam zestawu makear (baza, lakiery, top) robie sobie sama, juz do zwyklych lakierow raczej nie wrocę:)

113

Odp: Manicure hybrydowy

Bardzo fajny temat, interesuje się również tym samym.

114

Odp: Manicure hybrydowy

a robisz hybrydkę? jesli zaczynasz, to pamiętaj by sobie wziąć lakiery, bazy, topy z lepszych firm, bo inaczej się zniechecisz, jak tania chinszczyzna zacznie zalewac skórki itp smile

115

Odp: Manicure hybrydowy

Bardzo niszczy paznokcie częste robienie hybryd, moje koleżanki w końcu miały okropne paznokcie i żałowały swojego "nałogu"...

116

Odp: Manicure hybrydowy

Żelowe są fajne - nawet wizualnie lepiej wyglądają od hybrydy.