26

Odp: Zabiegi na zniszczone włosy

Świetne opracowanie tematu, od razu z sugestiami konkretnych kosmetyków - Chyba mówi to za siebie, co nie? Nie trzeba cudów, trzeba tylko systematyczności i stosowania odpowiednich produktów. Na bank będzie znacznie lepiej.

27

Odp: Zabiegi na zniszczone włosy

Ja zwykle też stawiam na domowe sposoby, robię różnego rodzaju maseczki, ciągle szukam nowych rozwiązań jednak raz na jakis czas wybieram się do salonu głownie dlatego,że sama nie posiadam aż tak skutecznych kosmetyków, poza tym chcę aby fryzjer twierdził w jakiej kondycji są moje w włosy

28

Odp: Zabiegi na zniszczone włosy

Wszystko macie tutaj dokładnie opisane
Pewnie, że wszystko zależy od danego przypadku, ale też bez przesady... Dobre kosmetyki, dobra pielęgnacja i sytuacja będzie wyglądała wyłącznie lepiej.

29

Odp: Zabiegi na zniszczone włosy

Trzeba włosy pielegnować i odżywiać, właśnie w weekend natrafiłam nai zastanawiam się nad maską regeneracyjną. Chyba jakaś nowa firma i szukam opini na jej temat, słyszałyście coś?

30

Odp: Zabiegi na zniszczone włosy

Może wypróbuj najpierw czegoś w domu? Koszt takiej kuracji to często łączna wartość szamponu i odżywki, które wystarczą na znacznie dłużej a do tego można zainwestować w maskę i jeśli produkty są odpowiednie, to powinny dużo pomóc. Ja tak inwestuję w linię  z naturalnym olejkiem arganowym i wcześniej stosując produkty drogeryjne musiałam korzystać z zabiegów fryzjerskich co dawało krótkotrwały efekt później sytuacja się powielała i tak w kółko

31

Odp: Zabiegi na zniszczone włosy

Jeśli szukacie niezłej jakości kosmetyków naturalnych to osobiście polecam te które zaczęłam ostatnio stosować,  a mowa tutaj o olejkach do włosów które spowodują że wasze włosy znowu będą bardzo piękne i lśniące. Poczytajcie na tym portalu jak je stosować, co dają i ile kosztują, dla mnie bomba ! Efekty niesamowite !

32

Odp: Zabiegi na zniszczone włosy

Wszystko macie tutaj bardzo konkretnie opisane -
Metody są różne, najważniejsza jest ogólna pielęgnacja włosów. Będziecie o nie systematycznie dbały, to nie ma prawa, aby stało się z nimi coś złego.

33

Odp: Zabiegi na zniszczone włosy

najlepsze domowe sposoby

34

Odp: Zabiegi na zniszczone włosy

Suplementy zawierające keratyne bardzo dobrze wpływają zarówno na włosy jak i paznokcie  . Ja biorę takie zapobiegawczo od roku i nie mam problemów z włosami smile A wcześniej były słabe i takie bez życia.

35

Odp: Zabiegi na zniszczone włosy

Natknęłam się niedawno na instagramie na #dietadlawłosów zi najwyraźniej odżywianie ma większy wpływ na włosy niż myślałam... albo to wyjątkowo wymyślny chwyt marketingowy wink.  Jest duuużo czytania, dziewczyny wrzucają też swoje dzienniki pielęgnacji włosów. Dopiero zaczynam przeglądanie ich strony ale myślę że warto zajrzeć.

Ostatnio edytowany przez katob (2017-02-16 11:53:34)

36

Odp: Zabiegi na zniszczone włosy

[quote=malineczka]a ja załamuję ręce, nic już nie pomaga, mam wieczne siano na głowie...[/quote]

To poczytaj o keratynowym prostowaniu- u mnie ten zabieg był strzałem w dziesiątkę. Też miałam siano na głowie, nie mogłam ułożyć włosów, żaden kosmetyk nie pomagał... A po keratynie włosy są miękkie, wygładzone, ujarzmione- nawet czapkę mogę nosić bez problem w czasie zimy ( wcześniej włosy się elektryzowały non stop). Jeśli będziesz szukać dobrej keratyny- sprawdź INOAR- w większości profesjonalnych salonów fryzjerskich własnie na tej marce pracują smile

37

Odp: Zabiegi na zniszczone włosy

Jeśli masz cienkie włosy zabiegi fryzjerskie nie sprawią, że będzie ich więcej wink Musisz skupić się przede wszystkim na wyrastaniu nowych włosków tzw. baby hair. Sama mam z natury liche włosy, na zagęszczenie i wypadanie domowe sposoby+dobrze dobrany suplement+zdrowa dieta+ cierpliwość wink poza owocami i warzywami warto włączyc zdrowe tluszcze bogate w witamine e, mi bardzo pomógl suplementowany olej z wiesiolka z oeparolu, kucyk wyraznie grubszy wink przyznaje się, wole tabletki od dziwnych kosmetykow bo i wygodniej i efekt szybszy

38

Odp: Zabiegi na zniszczone włosy

Też mam problem z rzadkimi, wypadającymi włosami. Fryzjerka poleciła mi preparat do zagęszczania włosów i zauważyłam znaczną poprawę wizualną. Ten specyfik nie likwiduje przyczyn wypadania włosów, po prostu zagęszcza te które są na głowie.

39

Odp: Zabiegi na zniszczone włosy

Mnie bardzo pomogły tabletki od doppelherz, poleciła mi je Pani w aptece. Teraz jeszcze sprawdziłam na opakowaniu ich dokładną nazwę, bo jej nie pamiętałam - na włosy i skórę regeneracja smile

40

Odp: Zabiegi na zniszczone włosy

Zniszczonym włosom pomoże jedynie podcięcie , mi sprawdziły się tabletki biotebal i szampon inoar bombar

41

Odp: Zabiegi na zniszczone włosy

Mi włosy bardzo fajnie nawilża siemię lniane. Znalazłam taki artykuł  bo sama nie wpadłabym że to może coś pomóc :d Ale powiem wam, że super działa

42

Odp: Zabiegi na zniszczone włosy

W salonach loreal mają taki zabieg, smartbond, bardzo poprawia kondycje włosów. Potrafi uratować przed strzyżeniem.

43

Odp: Zabiegi na zniszczone włosy

Jestem świeżo po keratynowym prostowaniu włosów inoar i jest to coś cudownego <3

44

Odp: Zabiegi na zniszczone włosy

Wcieraj olej kokosowy w końcówki włosów smile

45

Odp: Zabiegi na zniszczone włosy

Zamiast wydawać kasę na jakieś drogie zabiegi u kosmetyczki chyba lepiej najpierw spróbować coś zdziałać w domu. Tu są na przykład wskazówki jak dbać o zniszczone włosy po wakacjach. Wtedy w sumie potrzebują takiej poważniejszej pielęgnacji

46

Odp: Zabiegi na zniszczone włosy

A slyszalyscie o Lifting Capilar? Bo mi wlasnie ten zabieg z Inoaru ostatnio polecila fryzjerka wink i zdecydowalam sie, bo zabieg tra moment, wiec nie trzeba spedzic kilku godzin na fotelu tongue i polecam- szybko wygladzil, nawilzyl wlosy. Idealny zabieg dla zniszczonych, np. po wakacyjnym sloncu, wlosow smile

47

Odp: Zabiegi na zniszczone włosy

[quote=martynaporek]A slyszalyscie o Lifting Capilar? Bo mi wlasnie ten zabieg z Inoaru ostatnio polecila fryzjerka wink i zdecydowalam sie, bo zabieg tra moment, wiec nie trzeba spedzic kilku godzin na fotelu tongue i polecam- szybko wygladzil, nawilzyl wlosy. Idealny zabieg dla zniszczonych, np. po wakacyjnym sloncu, wlosow smile[/quote]

Moja siostra była  na kilku zabiegach i widać już po pierwszym zabiegu ogromną różnicę

48

Odp: Zabiegi na zniszczone włosy

Polecam:

zrezygnowanie z szamponów z sls
niestosowanie codziennie obciażających silikonowych odżywek
robienie sobie naturalnych maseczek ( na przyklad z jajkiem)
olejowanie -  chociaż tutja warto jest sobie dobrze poczytać o olejach oraz zdecydować się na najlepszy olej do własnego typu włosów

Liczy sie również dieta i picie dużych ilosci wody smile

49

Odp: Zabiegi na zniszczone włosy

I ja mam za sobą już 2 zabiegi Lifting Capilar smile Też podchodziłam do tego z dużym dystansem - np bo jak włosy mogą się zregenerować w 10 minut ? Ale faktycznie widać już po 1 zabiegu sporą różnicę. Ja planuję zrobić jeszcze 2-3 i będzie ok.

50

Odp: Zabiegi na zniszczone włosy

tez szukam jakiegos fajnego zabiegu na lato, zeby nawilzyc wlosy....