51

Odp: jakie buty męskie wybrać

Tego sklepu nie kojarzę.

52

Odp: jakie buty męskie wybrać

[img]https://www.merg.pl/pol_il_Efektowne-polbuty-meskie-ze-skory-55976.jpg[/img]

Merg.pl - u nich je macie. Sami przyznajcie, że super wyglądają. Pewnie, że można za buty równie dobrze zapłacić znacznie więcej, ale gdzie tego sens? Buty mają być wygodne i robić różnicę, to jest najważniejsze. A te chyba takie są.

53

Odp: jakie buty męskie wybrać

Mi się podobają u facetów tego typu buty


[img]https://wojas.pl/media/product/main_img_25729.jpg[/img]

54

Odp: jakie buty męskie wybrać

czegoś takiego w sumie szuka teraz mój chłopak. Są inne kolory? Ile te buty kosztują w ogóle? Są skórzane?

55

Odp: jakie buty męskie wybrać

Skórzane to są u Lasockiego, to jest elegancja...

56

Odp: jakie buty męskie wybrać

Buty skórzane są najlepsze, bo w nich oddycha stopa i się nie poci. To bardzo ważne zwłaszcza późną wiosną/ latem, gdzie niekiedy nie można ubrać sandałów - np. w pracy. miluska_ann - takie buty warto kupić, ale nie warto przepłacać. Bo buty skórzane nie wszystkie są drogie. Mój mąż kupuje tutaj buty New Age -  Są bardzo dobrej jakości, wyglądają ciekawie i do bardziej eleganckiego ubioru i do jeansów. A cenę w tym sklepie mają dużo niższą niż w innych sklepach, w których szukałam tych butów.

57

Odp: jakie buty męskie wybrać

czegoś takiego w sumie szuka teraz mój chłopak. Są inne kolory? Ile te buty kosztują w ogóle? Są skórzane?
Są jeszcze szare. Tutaj masz dokładnie namiary

58

Odp: jakie buty męskie wybrać

dzięki wielkie. Te szare nam się jednak bardziej podobają. No i fajnie że wojas bo przynajmniej wiadomo że buty będą porządne

59

Odp: jakie buty męskie wybrać

Mój mąż potrzebuje butów do garnituru i pozostałych dodatków. Niedługo idziemy na wesele i rozglądam się za czymś dobrej jakości. Znalazłam wszystko włącznie z poszetką w  . Wszystko bardzo eleganckie, z dobrej jakości materiałów, dokładnie takie jak szukam.

60

Odp: jakie buty męskie wybrać

mężowi kupiłam ostatnio ładny klasyczny model butów wizytowych ze skóry na  smile testował je ostatnio na weselu i jest zadowolony- nic go nie obcierało, buty szybko dopasowały się do stopy i są miękkie, więc wygoda na 100%

61

Odp: jakie buty męskie wybrać

Popatrz po Merg - masz i markowe i mniej znane. Coś pod budżet sobie dopasuj. Ogólnie fajne i estetyczne buty nie muszą być jakoś specjalnie drogie - trzeba sobie tylko z głową jakoś wzór dopasować, ale w tym akurat nie ma nic specjalnie trudnego, mylę się?
W sieci zawsze będzie taniej.

62

Odp: jakie buty męskie wybrać

czegoś takiego w sumie szuka teraz mój chłopak. Są inne kolory? Ile te buty kosztują w ogóle? Są skórzane?
Są jeszcze szare. Tutaj masz dokładnie namiary

Coś takiego by się właśnie przydało mojemu chłopakowi. Takie buty nie do końca sportowe nie do końca eleganckie. Muszę mu podesłać wink

63

Odp: jakie buty męskie wybrać

no, całkiem fajne są. No i pewnie wygodne bo wojas raczej porządnie robi te swoje buty

64

Odp: jakie buty męskie wybrać

Sportowe są najbardziej wygodne. Polecam zakup oryginalnych, modnych i sportowych butów

65

Odp: jakie buty męskie wybrać

Polecam przeczytać przed kupnem, tak a propos mody męskiej na lato/wiosne

66

Odp: jakie buty męskie wybrać

Myśle, że fajne buty znajdziesz .Maja tam ogromny wybór obuwia i kazdy znajdzie tam coś dla siebe. Ceny są calkiem przyjemne więc nie przepłacisz. Wysyłka z tego co wiem jest darmowa do kadego zamówienia smile

67

Odp: jakie buty męskie wybrać

Nie polecam Wojasa. Polecam Ryłko. I dla męskich i damskich.

68

Odp: jakie buty męskie wybrać

[img]https://www.merg.pl/data/gfx/pictures/medium/5/6/56665_1.jpg[/img]

Akurat te mało męskie :] Ale jak dalej wejdziecie na Merg, to tam macie różne sportowe obuwie. Pod każdego można coś dopasować, aby tylko logicznie.

69

Odp: jakie buty męskie wybrać

To zależy jaki styl dana osoba lubi. Mój mąż na przykład chodzi głównie w obuwiu sportowym, jest wygodne i bardzo praktyczne. Sprawdź sobie ofertę sklepu Sprawna realizacja zamówienia, generalnie rozbudowana oferta więc na pewno mąż znajdzie coś dla siebie.

70

Odp: jakie buty męskie wybrać

Zależy od stylu, ja kupuję tu: w męskich nie chodzę, ale zawsze mi się podobają, jak widzę big_smile Więc może któremuś z Panów też się spodobają.

71

Odp: jakie buty męskie wybrać

ROzmawiamy o butach męskich a te miętowe nie sa męskie wink Powiem Wam,że sama zamawiam buty dla męża  bo on nie odczuwa potrzeby kupowania tongue
Preferuje sportowe buty. Polecam firmy takie jak
dc
vans
reebok
i nike ( najlepiej się noszą).

Aktualnie dość dobre promocje na supersklep:  - zamawiałam tam buty dla siebie i dla meża.

72

Odp: jakie buty męskie wybrać

Ja niedawno do biegania buciki kupiłem tutaj świetna promocja była, warto zaglądać do sklepu internetowego deichmanna nie tylko chodzić po galeriach, tam często w innych sklepach mocno przepłacamy.

73

Odp: jakie buty męskie wybrać

Jakie wybrać buty? Zdaje mi się, że przy wyborze butów dużą rolę odgrywa kilka aspektów, przede wszystkim będzie to  indywidualny gust, a także wygoda.

74

Odp: jakie buty męskie wybrać

Mi podobają się trampki. Może i bez szaleństwa, ale za to fajne, estetyczne i robiące dużą różnicę pod względem wizualnym.
Tzn. typowo męskie. Sami oceńcie, czy wam się podobają, ale chyba faceci niczego efektownego nie potrzebują ;-)

75

Odp: jakie buty męskie wybrać

Długo przeglądałam różne sklep w poszukiwaniu oferty ciekawych butów męskich.
Szczególnie przykuła moją uwagę adekwatność ceny produktu do jakości. Przy regularnych zakupach można dodatkowo liczyć na promocje.

Ostatnio edytowany przez Evie_95 (2017-12-07 17:52:19)