1

Temat: jakie buty męskie wybrać

Witam dziewczyny poszukuję pilnie butów na wiosnę dla męża ... nie mamy czasu na latanie po sklepach dlatego siedzę i szukam czegoś w internecie ... póki co najbardziej wpadły mi w oko buty męskie bugatti, ale przyznam szczerze że nigdy nie mieliśmy butów tej firmy i pomimo tego że są bardzo eleganckie, stylowe i wyglądają dość masywnie to mam jednak wątpliwości i obawy, może ktoś z was miał buty tej firmy i może się podzielić opinia na ich temat będę bardzo wdzięczna ... za każdą odpowiedź pozdrawiam ....

2

Odp: jakie buty męskie wybrać

Mnie się podobają takie z długimi nosami, marka mniej istotna, ale zawsze wyszczuplają sylwetkę i są eleganckie!

3

Odp: jakie buty męskie wybrać

wittchen - a nie masz przeczucia że na duzej stopie wyglądają jak buty klauna? Moim zdaniem nie każdemu taki typ butów pasuje, ja wolę mimo wszystko klasyczne kroje, przede wszystkim nic kanciastego. Akurat można przebierać w butach spokojnie. Tak, by każdy znalazł coś odpowiedniego dla siebie.

4

Odp: jakie buty męskie wybrać

może sportowe? adidas wypuścił fajną nową linię Pharella Wiliamsa. Świetne buty, mnóstwo kolorów. Możesz je zobaczyć np. w sklepie sizeer.

5

Odp: jakie buty męskie wybrać

mój brat "śmiga" w butach Bugatii od lat i bardzo sobie ceni tą markę - ceny nie są może najniższe, ale jakość wykonania robi swoje. to są buty na długo, nie musisz martwić się, że po sezonie będziesz szukała czegoś nowego dla męża. polecam smile

6

Odp: jakie buty męskie wybrać

Właśnie nie chodzi mi o buty sportowe ponieważ tych ma sporo jest wielkim fanem n balance i ma ich kilka par w różnych kolorach, ale teraz poszukujemy bardziej eleganckich butów o takim bardziej klasycznym kroju i najbardziej przypadły mi do gustu bugatti, dlatego chyba zaryzykujemy i sprawdzimy co to za buty mam nadzieję że mąz będzie zadowolony ...

Ostatnio edytowany przez kalihali (2015-06-24 14:23:01)

7

Odp: jakie buty męskie wybrać

hmm... jakieś sportowe, ale jednocześnie eleganckie. Na Merg masz coś takiego, więc może w takim kierunku? Po prostu nie kupuj byle czego - będziesz na bank zadowolony ;-)

8

Odp: jakie buty męskie wybrać

[img]//www.merg.pl/data/gfx/pictures/medium/3/1/36013_1.jpg[/img]

Mój mąż ma takie, to zdjęcie jest z Merg.pl. Półbuty, wygodne, bardzo ładne i estetyczne. Oczywiście jednocześnie dochodzi kwestia taka, jaki styl Wam najbardziej odpowiada.

9

Odp: jakie buty męskie wybrać

Podobne znalazłem Lasockiego buty męskie, inny kolor, ale chyba sobie zamówię.

10

Odp: jakie buty męskie wybrać

Fajne buty męskie i nie tylko można kupić w ten weekend nie płacąc za dostawę:
[url]http://urodaizdrowie.pl/weekend-darmowej-dostawy-w-butsklep-pl[/url]
[url]http://urodaizdrowie.pl/darmowa-dostawa-modnych-butow-w-sklepie-pantofelek24-pl[/url]

Tutaj cała akcja Weekend Darmowej Dostawy:
[url]http://urodaizdrowie.pl/weekend-darmowej-dostawy-z-urodaizdrowie-pl-2-4-10[/url]

11

Odp: jakie buty męskie wybrać

Szukam fajnych botków, ciekawe czy coś mi tu wpadnie w oko?

12

Odp: jakie buty męskie wybrać

Mój facet jest na etapie wymiany garderoby bo ma nową pracę. Zawsze chodził w sportowych butach i ciężko mu jakiekolwiek inne znaleźć bo żadne eleganckie mu się nie podobają, ale w końcu znaleźliśmy złoty środek smile półbuty Pepe Jeans
Chłopak mówi, że wygodne, także polecam.

13

Odp: jakie buty męskie wybrać

[quote=passiflore]Szukam fajnych botków, ciekawe czy coś mi tu wpadnie w oko?[/quote]

Zajrzyj jeszcze na stronę. Mają obecnie promocję na skórzane buty męskie. Ja kupiłam swojemu chłopakowi pod choinkę półbuty Ara poniżej 300zł. Naprawdę warto, a Ara to znana i dobra marka.

14

Odp: jakie buty męskie wybrać

Merg ma świetne buty - do nich zaglądajcie. Mój facet na zimę ma takie klasyczne buty traperowate - wygodne, ciepłe, ładne - to wystarczy. Z drugiej strony zimy mamy w Polsce takie, że wcale nie jest zimno, więc na dobrą sprawę - o czym w ogóle mowa? ;-)

15

Odp: jakie buty męskie wybrać

Ja jakiś czas temu zamawiałam buty dla swojego męża na święta.Postanowiłam nie kombinować oraz zamówiłam mu coś praktycznego. Wiem,że z takich preznetów cieszy się najbardziej tak więc po co było wymyślać niby coś innego ? Zamówiłam mu buty Etnies Scout - wprawdzie są trudno dostępne w sklepach stacjonarnych ale w sieci można je zamówić w znacznie lepszych cenach. Na przykład tutaj. Buty  bardzo wygodne, dobrze wykonane oraz mąż je bardzo lubi.

16

Odp: jakie buty męskie wybrać

Mój mąż od kilku lat nosi buty firmy Bugatti i nigdy nie miał powodów do narzekań. Nie obcierają, są wytrzymałe i eleganckie. Kupił je w sklepie Italshoe i od tamtej pory nie szuka butów w sklepach stacjonarnych, tylko zawsze tam kupuje smile

17

Odp: jakie buty męskie wybrać

Merg.pl - od nich kupuję obuwie i w zasadzie za każdym razem trafiam coś za fajne pieniądze. Zdecydowanie unikam drogiego obuwia - i tak nie przekłada się ono na jakość, więc po co to komu? Wolę ładne, wygodne i w miarę tanie obuwie.

18

Odp: jakie buty męskie wybrać

Może sławne New Balance? Sprawdzają się i u kobiet i u mężczyzn. Ja je uwielbiam i często widzę na nogach facetów.

Warto zajrzeć do sklepu i czegoś poszukać smile

19

Odp: jakie buty męskie wybrać

Nie przesadzajcie... Musi być cudowny napis? Wcale nie musi. Ważniejsze, aby po prostu buty były wygodne.
Za markowe zapłacicie dwa razy więcej.

20

Odp: jakie buty męskie wybrać

Merg.pl - od lat kupuję głównie w sieci i prawie zawsze właśnie za ich pośrednictwem. Nie ma żadnych problemów.
Plus za jakość, dobre stawki, zawsze fajny wybór. W necie jest dużo łatwiej o znalezienie czegoś atrakcyjnego - macie podobne wrażenie? Markety to już nie dla mnie...

21

Odp: jakie buty męskie wybrać

Już sugerowałam. Merg ma świetne tenisówki - za małą kasę.
A wygodne, ładne, stylowe. Mojemu facetowi kupowałam bez przymiarek, sama wymierzyłam buty, które są według niego wygodne. I co? Da się?

22

Odp: jakie buty męskie wybrać

W sklepie e-sporting.pl dostaniecie świetne obuwie sportowe. Co Ty na to? Ja ten sklep bardzo doceniam i chętnie polecam, bo zasłużyli sobie na pochwałę.

23

Odp: jakie buty męskie wybrać

Podobają się mi takie buty męskie.
Najbardziej te eleganckie czarne półbuty zapinane na dwie klamry. Te buty są tradycyjne, a jednocześnie wyjątkowe.

24

Odp: jakie buty męskie wybrać

Mojemu facetowi kupiłam tenisówki od Merg i nie widzę powodów do tego, aby kupować od innych marek, tym bardziej znanych. Po co płacić za samą nazwę? Tym bardziej jeśli z tej nazwy kompletnie nic nie wynika? Totalna bzdura, ale co kto lubi...

25

Odp: jakie buty męskie wybrać

Proponuje kupić mu sportowe buty. Facet się z takich najbardziej cieszy. Takie ] Polecam ten sklep, jest godny zaufania i buty świetne sprzedają.