101

Odp: Ozdoby własnoreczne

A ja kiedyś w domu u rodziców miałam własnoręcznie wypalony obrazek na kawałku deski. Nie wiem, gdzie teraz jest, ale mam nadzieję, że nie posłużył jako opał.
Chociaż może na to zasługiwał.

102

Odp: Ozdoby własnoreczne

[quote=angelcity89]ja kiedyś namaluję obraz big_smile który zawiśnie na ścianie w moim przyszłym domu big_smile
będzie to 'arcydzieło' a'la Pablo Picasso big_smile może nawet będę tak sławna jak on big_smile?[/quote]

Życzę ci tego, bo każdy powinien spełniać marzenia. smile

103

Odp: Ozdoby własnoreczne

Tak spełniajcie marzenia! szczęściu trzeba troszkę pomagać

104

Odp: Ozdoby własnoreczne

Najdroższa bombka świata kosztuje bagatela 1000 funtów (ok. 4300 zł) i jest jedyna w swoim rodzaju.
Bombkę wykonał jubiler Mark Hussey, a do jej zrobienia użył srebra najwyższej próby, sześciu nieskazitelnych diamentów i 30 rubinów. Oryginalna ozdoba choinkowa ma też jedną srebrną i dwie złote obręcze. Wykonananie bombki zajęło Husseyowi 30 godzin. Jubiler uważa, że jakby uwzględnić czas i materiały użyte do wykonania bombki, powinna onna kosztować nie 1000, a ponad 3000 funtów. Została zaprezentowana w Wielkiej Brytanii.

105

Odp: Ozdoby własnoreczne

i weź nie daj Boze jak przyjadą takie moje dzieci , którę to bombkę stłuka - kredyt bym musiała  brać na spłate bombki

106

Odp: Ozdoby własnoreczne

no... jeszcze tego brakowało, kredyt na bombkę big_smile

107

Odp: Ozdoby własnoreczne

i to wcale nie jakąś taką cudnie piękną...

108

Odp: Ozdoby własnoreczne

bomba kredyt smile

109

Odp: Ozdoby własnoreczne

A u mnie w pokoju długo wisiał obraz który wyhaftowałam w podstawówce....Chyba zrobimy z córką w tym roku na choikę ozdoby ze słomy....

110

Odp: Ozdoby własnoreczne

koszmarna ta bombeczka.. jakas taka mało pomysłowa..
wszystkie forumowiczki zrobiłyby ładniejsze na swoje choinki wink
i ile tańsze..

111

Odp: Ozdoby własnoreczne

[quote=emilia_s292]A u mnie w pokoju długo wisiał obraz który wyhaftowałam w podstawówce....Chyba zrobimy z córką w tym roku na choikę ozdoby ze słomy....[/quote]
Trzymam kciuki.
Takie ozdoby najbardziej cieszą

Moi będę bić rekordy  w długości łańcuchów z papieru.

112

Odp: Ozdoby własnoreczne

najfajniejsze właśnie własnoręczne ozdoby ja mam kogucika po prababci z waty jaki piękny i do tej pory mam pamiątke!

113

Odp: Ozdoby własnoreczne

To go pilnuj, będzie dalej w rodzinie.

114

Odp: Ozdoby własnoreczne

no właśnie niektóre rzeczy są przekazywane dalej z pokolenia na pokolenie i to cudowne!

115

Odp: Ozdoby własnoreczne

[quote=pinkmause]Najdroższa bombka świata kosztuje bagatela 1000 funtów (ok. 4300 zł) i jest jedyna w swoim rodzaju.
Bombkę wykonał jubiler Mark Hussey, a do jej zrobienia użył srebra najwyższej próby, sześciu nieskazitelnych diamentów i 30 rubinów. Oryginalna ozdoba choinkowa ma też jedną srebrną i dwie złote obręcze. Wykonananie bombki zajęło Husseyowi 30 godzin. Jubiler uważa, że jakby uwzględnić czas i materiały użyte do wykonania bombki, powinna onna kosztować nie 1000, a ponad 3000 funtów. Została zaprezentowana w Wielkiej Brytanii.[/quote]


taka nijaka - jak tez sklepu za 5 zł....

ja mam sukienke dla lalki zrobioną z poł wieku temu -  jak niewiecej po prababci

Ostatnio edytowany przez malenka84 (2009-11-09 10:49:36)

116

Odp: Ozdoby własnoreczne

[quote=biedroneczka4]no właśnie niektóre rzeczy są przekazywane dalej z pokolenia na pokolenie i to cudowne![/quote]
Dla mnie większą mają wartość niż te drogocenne bombki.

117

Odp: Ozdoby własnoreczne

dla mnie też...

118

Odp: Ozdoby własnoreczne

a ja znalazłam cos takiego ... mi się podoba ale jak to jest zrobione - nie wiem

119

Odp: Ozdoby własnoreczne

śliczne takie ze wstążeczek.. smile
ciekawe czy znalazłby się gdzieś w sieci "przepis" na zrobienie takich cudeniek

120

Odp: Ozdoby własnoreczne

Przeurocze ale pewnie dosyć trudne

121

Odp: Ozdoby własnoreczne

Gdzieś kiedyś widziałam, jak robi się takie pisanki, ale nie pamiętam gdzie sad

Ostatnio edytowany przez bodeta (2009-11-13 09:31:48)

122

Odp: Ozdoby własnoreczne

A mnie jakoś wcale to coś za serducho nie łapie, nawet nie za bardzo wiem co to ma być sad

123

Odp: Ozdoby własnoreczne

taka ... szyszka smile ale fajnie by można nią prezent udekorować

124

Odp: Ozdoby własnoreczne

ta druga mi kwiat lotosu przypomina ;D

Ostatnio edytowany przez malenka84 (2009-11-13 11:05:43)

125

Odp: Ozdoby własnoreczne

[quote=pinkmause]A mnie jakoś wcale to coś za serducho nie łapie, nawet nie za bardzo wiem co to ma być sad[/quote]

nie obraź się, ale z ciebie dziwoląg, jak się może nie podobać?