226

Odp: ulubiona kuchnia

Super, dzięki wielkie za wszelkie porady smile Z całą pewnością mi się przydadzą smile

227

Odp: ulubiona kuchnia

Najbardziej lubię kuchnię włoską. Często na naszym stole goszczą potrawy z kuchni włoskiej np. wyborne spaghetti carbonara, pulpety w sosie pomidorowym z makaronem lub różnego rodzaju zapiekanki.

228

Odp: ulubiona kuchnia

włoska, polska (ale bezmięsna) i takie różne miszmasze, co się nawinie pod rękę plus dobre przyprawy typu curry itp smile dużo warzyw, dużo kasz, makaronów i juz jestem szczęśliwa

229

Odp: ulubiona kuchnia

A lubicie kuchnię meksykańską? Jest dość ostra, ale za to jak smakowita.

230

Odp: ulubiona kuchnia

Lubię meksykańską ale przyznam szczerze że nigdy nie jadłam np w meksykańskiej restauracji. Myślę że mój poziom ostrości teraz się obniżył, ale wcześniej mogłam jeść naprawdę ostre dania. Często jadałam w restauracjach indonezyjskich- specyficzne jedzenie, ale bardzo lubię. Najbardziej jednak lubię naszą tradycyjną polską kuchnię smile

231

Odp: ulubiona kuchnia

Ostatnio testuję węgierskie dania, bo dostałam w prezencie książkę "Na węgierskim stole":)

232

Odp: ulubiona kuchnia

u mnie prawdopodobnie kuchnia włoska i azjatycka big_smile

233

Odp: ulubiona kuchnia

Ja stosuję dużo przypraw kuchni tureckiej, ale w daniach polskich, więc można powiedzieć że wprowadzam innowację do tradycji:)

234

Odp: ulubiona kuchnia

Włoska! Makarony i warzywa to mój żywioł!

235

Odp: ulubiona kuchnia

Włoska, francuska, bliskkowschodnia, japońska, koreańska, chińska big_smile

236

Odp: ulubiona kuchnia

Chińska!