26

Odp: Jak skutecznie zabezpieczyć się na przyszłość?

Na początek wystarczy nie wydawać więcej niż się zarabia i nie pakować się w kredyty.

27

Odp: Jak skutecznie zabezpieczyć się na przyszłość?

True.
Niedawno posprzeczałam się ze znajomym. Ma jakieś 6-7 tys. kredytu, więc pytam, czy naprawdę musiał mieć ten komputer za 3 tysiące, a on na to, że kiedy brał kredyt, to było go na to stać, bo miał 1,5 tysiąca i resztę chciał pokryć z kredytu. No i tak jakoś wyszło,  że ta reszta to nie 1,5 tysiąca tylko 7.

28

Odp: Jak skutecznie zabezpieczyć się na przyszłość?

A co sądzicie o IKE? Zakładacie na przyszłość? Ja właśnie czytam o zaletachindywidualnego konta emerytalnego na squaber.com i zastanawiam się czy nie zainteresować się na poważnie tym tematem. Na emerytury nie ma co liczyć.

29

Odp: Jak skutecznie zabezpieczyć się na przyszłość?

Jeśli ktoś myśli poważnie o inwestycjach to powinien dobrze się do tego przygotować, zrobić rozeznanie i oceni, co byłoby najbardziej dochodowe. Mogą nimi być dla przykładu obligacje korporacyjne, które cieszą się dużą popularnością. Warto wówczas poradzić sięi dowiedzieć się, jak nimi operować aby wyjść na tym korzystnie.

30

Odp: Jak skutecznie zabezpieczyć się na przyszłość?

Wiele osób inwestuje pieniądze na giełdzie i wcale się nie dziwę bo można wiele zarobić jednak trzeba być dobrze ogarniętym.
Grając na giełdzie warto wiedzieć jak stoją akcje. Według mnie najlepiej zaglądać do nich [url]https://www.tms.pl/kursy-akcji[/url] i moitorować kursy akcji bo mają z całego świata

31

Odp: Jak skutecznie zabezpieczyć się na przyszłość?

Oszczędzanie to jedyna dobre droga, aby czuć się bezpiecznie finansowo. Odkładanie pieniędzy nie jest zbyt popularne u nas, a warto oszczędzać nawet niewielkie sumy, to także ma sens. Jeśli już mamy oszczędności, warto je inwestować, aby pomnażać swój kapitał np. poprzez granie na forex. Poczytajcie sobie na ten temat na stronie, znajdziecie tam dużo przydatnych informacji.

32

Odp: Jak skutecznie zabezpieczyć się na przyszłość?

Czasy są niepewne. Wiele osób narzeka na niepewne zatrudnienie, dlatego warto pomyśleć o czymś własnym.  Własny sklep internetowy  to ciekawy pomysł na biznes. Można pracować z każdego miejsca na Ziemi. W między czasie można się dokształcać, realizować pasje albo... oglądać seriale. Wszystko zależy tylko i wyłącznie od nas.

33

Odp: Jak skutecznie zabezpieczyć się na przyszłość?

Hmm... wystarczy -
Mieszkania muszą znajdować się w odpowiedniej lokalizacji, to podstawa. Mieszkania gdziekolwiek zainteresowania nie zdobędą, ciężko tam o klienta, a tym bardziej o przyzwoity zarobek, ale w tym chyba nie ma zaskoczenia.

34

Odp: Jak skutecznie zabezpieczyć się na przyszłość?

Nie wiem czy da się skutecznie zabezpieczyć na przyszłość, bo nigdy nic nie wiadomo. Z pewnością warto oszczędzać i odkładać, bo to zawsze może się przydać.

35

Odp: Jak skutecznie zabezpieczyć się na przyszłość?

Nie można przewidzieć wszystkiego...Życie jest serią zbiegów okoliczności, dobrych i złych. Podjęta pod wpływem chwili decyzja, żeby pójść w inną stronę, może sprawić, że człowiek spotka miłość swojego życia albo potknie się o krawężnik i skończy w szpitalu. Życie składa się z tego rodzaju alternatyw.

36

Odp: Jak skutecznie zabezpieczyć się na przyszłość?

No niby nie można, ale zawsze dobrze jest mieć oszczędności na czarną godzinę. Nawet wtedy ci takie zwykłe konto oszczędnościowe może pomóc, bo łatwiej się do niego dostać niż do funduszu czy lokaty.

37

Odp: Jak skutecznie zabezpieczyć się na przyszłość?

Zabezpieczenie przyszłości jest ważne , można oszczędzać lub inwestować. Wszystko zależy od naszych upodobań i możliwości. Ja postanowiłam postawić na oba wyjścia i odnalazłam je w. Miałam do wyboru z kilku produktów i wybrałam te , które spełniły moje wymagania.

38

Odp: Jak skutecznie zabezpieczyć się na przyszłość?

Inwestycje w rynek walutowy to dobre rozwiązanie. W sytuacji, gdy chcemy wprowadzić spółkę do obrotu publicznego dobrym rozwiązaniem są usługi dla emitentów na . Zajrzyjcie na ich stronę internetową, wszystko tam jest dokładnie wyjaśnione.

39

Odp: Jak skutecznie zabezpieczyć się na przyszłość?

Trzeba odkładać pieniądze, to jest ważna sprawa. Zobaczcie sobie na przykład znajdziecie tam bardzo dużo narzędzi finansowych. W ten sposób można znaleźć dobre produkty oszczędnościowe oraz inwestycyjne, można je porównać i wybrać najlepsze dla siebie rozwiązanie.

40

Odp: Jak skutecznie zabezpieczyć się na przyszłość?

Nieruchomości sa bardzo dobra inwestycją.  Idealna lokalizacja, piękna i spokojna okolica. Do Warszawy tylko 10 km. Jestem zdania że warto gdyby była potrzeba sprzedania na pewno chętni się znajdą.

41

Odp: Jak skutecznie zabezpieczyć się na przyszłość?

Jeśli kupować dodatkową nieruchomość ,to na wynajem, a nie na sprzedaż. Tylko żeby lokatorzy nie przejęli mieszkania nie płacąc za wynajem, jak to się czasem słyszy w programach typu Uwaga...

42

Odp: Jak skutecznie zabezpieczyć się na przyszłość?

Poszukaj dobrego ubezpieczenia na życie. Zabezpieczysz się razem ze swoją rodziną na przyszłość

43

Odp: Jak skutecznie zabezpieczyć się na przyszłość?

Przy obecnych cenach wiadomo, że kupi się drogo, a może być problem z korzystną sprzedażą, bo kredyty też są drogie, i mało kogo stać na zakup za gotówkę.