1

Temat: Leczenie pajączków

Pajączki na nogach mam już od kilku lat. Chciałabym sie w końcu z nimi uporać, a domowe sposoby zawodzą sad Dlatego też myślę, by zapisać się na skleroterapię. Czy któraś z Was wie, czy takie leczenie pajączków przynosi efekty? Poradźcie, czy warto zapisać się na zabieg.

2

Odp: Leczenie pajączków

Warto, warto smile Ja robiłam zabieg pół roku temu i nie żałuję! W końcu mogę nosić krótkie spódniczki wink

Nie będę Ci się Vera rozpisywać, co i jak. Najlepiej sama poczytaj sobie w necie na ten temat, tu przykładowe linki do artykułów:

3

Odp: Leczenie pajączków

Ja też ja też polecam ten zabieg! Ja miałam laserowe zamykanie naczynek w Klinice Beauty SKin w Warszawie metoda Harmony XL Dye-VL. Zabieg trwa ok 40minut do godziny a efekty sa naprawde swietne. Zniknęły nawet drobne zaczerwienia które doprowadzaly mnie do szaleństwa. Cera twarzy jest delikatna i mam wrażenie że wrócił jej dawny blask. Jesli masz mozliwość to jak najbardziej polecam się zdecydować ;p

4

Odp: Leczenie pajączków

Może spróbuj laserowo usunąć w salonie kosmetycznym ?  Ja usuwałam tutaj  i jestem zadowolona smile Po kilku zabiegach udało mi się w całości pozbyć pajączków wink

5

Odp: Leczenie pajączków

A czy ktoś przechodził  Bo słyszałam, że jest to klinika godna rozważenia,jeżeli ktoś zastanawia się nad tego typu zabiegiem.

6

Odp: Leczenie pajączków

Przynosi efekty, polecam jak najbardziej! Tylko nie licz na nie od razu, u mnie pajączki zniknęły po dwóch miesiącach od ostatniego zabiegu skleroterapii. Najlepiej robić teraz jesienią, bo trzeba chodzić w rajstopach obciskających, latem byłoby ciężko. Ja na zabiegi jeździłam do Płocka do Linea Medica, pracuje tam bardzo dobry lekarz medycyny estetycznej, dr Pawlik. Wiedziałam, że jak coś będę u siebie poprawiać, naprawiać to tylko u niego.

7

Odp: Leczenie pajączków

Wdziałam ostatnio ofertę gabinetu kosmetycznego: na różnego rodzaju zabiegi laserowe i zastanawiam się, jak one dokładnie przebiegają. Wiem, że na niektóre przypadłości laser jest jedynym ratunkiem, ale czy nie jest to zbyt bolesne? Miałyście już robione naczynka tą metodą? Da radę wytrzymać?

8

Odp: Leczenie pajączków

Tylko zabiegiem je usuniecie, ile ja wsmarowałam kremów na naczynka w swoje nogi i nic nie zniknęło, a nawet jest ich więcej:/

9

Odp: Leczenie pajączków

Zamrażanie podobno jest skuteczne...