1

Temat: balsam do ust aloesowy

Balsam z aloesem nałożony jako podkład pod szminkę przywróci ustom naturalny, świeży wygląd. Ochroni delikatną skórę ust przed wysuszającym wpływem  słońca, wiatru lub mrozu.

2

Odp: balsam do ust aloesowy

Na ukąszenia owadów? I w jaki sposób to pomaga. Napisane jest, że przynosi ulgę, no ale że co... przecież nie łagodzi swędzenia ani nie działa przeciwbólowo jak mrówka ugryzie.

3

Odp: balsam do ust aloesowy

Ten problem dotyczy mnie, więc skorzystam z tego balsamu.

4

Odp: balsam do ust aloesowy

[quote=niechcemisie]Na ukąszenia owadów? I w jaki sposób to pomaga. Napisane jest, że przynosi ulgę, no ale że co... przecież nie łagodzi swędzenia ani nie działa przeciwbólowo jak mrówka ugryzie.[/quote]


no właśnie ja bym również chętnie dowiedziała się, jak ten balsam działa na wymienione wyżej kwestie

5

Odp: balsam do ust aloesowy

Aloes widocznie działa na wszystko

Ostatnio edytowany przez Melcia (2013-08-29 09:44:09)

6

Odp: balsam do ust aloesowy

Dołączam do zaciekawionych...

7

Odp: balsam do ust aloesowy

Balsam pielęgnacyjny do ust SPF 8 HB, kojarzycie? U mnie bardzo duża zmiana, znacząca poprawa, usta wyglądająca ładnie, delikatne i miękkie, efekt uzyskany na prawdę szybko. Polecam.

8

Odp: balsam do ust aloesowy

Dobrym sposobem są również pomadki nawilżające z firmy Ziaja oraz Bebe, które dodatkowo posiadają bardzo przyjemny zapach.

9

Odp: balsam do ust aloesowy

Wazelina też świetnie się sprawdza

10

Odp: balsam do ust aloesowy

Balsam do ust Protection od Hildegard Braukmann. Mocna i diametralna przemiana, dużo lepiej wyglądające usta, nie tak suche, raczej zdrowe, estetyczne, mocno odmienione. Przede wszystkim na plus działa to, że sam kosmetyk jest naturalny i rzeczywiście te zadowalające efekty widać niemalże natychmiast.

11

Odp: balsam do ust aloesowy

Używając konkretnej nazwy zdecydowanie polecam Balsam pielegnacyjny do ust spf 15. Robi ogromną różnicę, daje fajny efekt, usta są ładniejsze, zdrowsze, miękkie i elastyczne. Nie twierdzę, że od razu jest idealnie, ale z czasem stosowania te usta naprawdę wymagają dla fajnego efektu zdecydowanie coraz mniej.

12

Odp: balsam do ust aloesowy

Aloes naprawdę świetnie się sprawdza w przypadku ukąszeń. Nie wiem co prawda jak dokładnie działa niemniej jednak pomaga - sprawdzałam na sobie.

13

Odp: balsam do ust aloesowy

Tak, ale też działa na podrażnienia skóry, bo ma kojące składniki.

14

Odp: balsam do ust aloesowy

Aloes jest świetny, nie sądziłabym że może pomóc na tyle dolegliwości. Sama mam w domu i się nie rozstaję z tą rośliną.

15

Odp: balsam do ust aloesowy

Użyjcie balsamu do ust HB - powinien pomóc. Korzystasz codziennie, usta nie są tak suche, spierzchnięte.
I akurat odpowiednia i systematyczna pielęgnacja ust ma naprawdę ogromne znaczenie.
Dopiero z czasem realna jest zdecydowana zmiana.

16

Odp: balsam do ust aloesowy

Aloes świetnie goi mikrouszkodzenia , a wiadomo że skóra na ustach jest bardzo cienka...

17

Odp: balsam do ust aloesowy

Warto wybrać produkt eko, bo czasem tego aloesu to jest w pomadce 1%...

18

Odp: balsam do ust aloesowy

Ja bez pomadki ochronnej nie ruszam się z domu!

19

Odp: balsam do ust aloesowy

U mnie jest balsam z dodatkiem miodu.