51

Odp: Oryginalna biżuteria

Mi się podoba biżuteria w AA.  Zwłaszcza obrączki srebrne, niektóre naprawdę są niepowtarzalne. Zobaczcie sobie: . Ciekawie wyglądają te, które są z domieszką złota

52

Odp: Oryginalna biżuteria

Piękne. Bardzo mi się podoba taka biżuteria. Szkoda tylko, że nie jest najtańsza bo pewnie kupiłabym kilka rzeczy, a tak stać mnie tylko na jedną, a i tak wydatek dość spory. Uwielbiam biżuterię..kupuję często i dużo. Bardzo lubię kolczyki ręcznie robione , ładne naszyjniki, ale nie za pokaźne, delikatne bransoletki i pierścionki. Tak naprawdę wszystko.

53

Odp: Oryginalna biżuteria

A widziałyście bransoletkę łapacz snów?. Ma wyjątkowy wzór.

54

Odp: Oryginalna biżuteria

Autorska biżuteria jest ok, ale niestety zazwyczaj jest zrobiona z takich materiałów, że nie przetrwa nawet 10 lat. Miałam kilka takich cudów. Fajne bo oryginalne, ale niestety nie trwałe. Dlatego teraz zamawiam biżuterię albo u jubilera, bo mam pewność że takie marki jak DKNY, KORS, czy Hilfiger są trwałe i nie produkują bubli smile

55

Odp: Oryginalna biżuteria

Śliczną biżuterię można znaleźć tutaj. Jest ona robiona ręcznie i prezentuje się nieziemsko. Mam narazie kolczyki ale na pewno zamówię więcej.

56

Odp: Oryginalna biżuteria

Łapacze snów mi się średnio podobają. Wprawdzie kiedyś miałam słabość do takich własnie wisiorków, ale teraz jest to bardzo na topie i powoli się przejada.

Wolę bardziej oryginalne dodatki. Mega podoba mi się styl robienia biżuterii Sutasz:
[img]https://www.artemiro.pl/galeria/kolczyki-barwne-sutasz-arte83-zdj1-600x600.png[/img]

57

Odp: Oryginalna biżuteria

mnie się bardzo podoba sutasz, wychodzą naprawde cudne rzeczy. Nie potrafię ich sama zrobić, ale do tej pory zamówiłam już kilka kompletów takiej bizuterii i za każdym razem słyszę od ludzi pytania skąd ją mam, bo taka cudowna big_smile a jak się dobrze poszuka to można je wyczaić bardzo tanio

58

Odp: Oryginalna biżuteria

bardzo ladnie wygladalą komplety srebrnej bizuterii z topsilver pl kupuje cos dla siebie co jakis czas z tej stronki maja bardzo ladne zestawy i wszystko oryginalne , srebro jest proby 925 bardzo mi sie podoba i dobrze sie nosi

Ostatnio edytowany przez maskotka (2017-07-21 12:42:29)

59

Odp: Oryginalna biżuteria

A ktoś z Was może zna biżuterię ? Pytam, bo zastanawiam się, czy nie kupić tam bransoletki na nogę i kolczyków. Do tej pory kupowałam srebrną biżuterię w sklepie jubilerskim, który miałam niedaleko miejsca, w którym mieszkam, ale niestety zamknęli go kilka tygodni temu. Unikam dużych salonów jubilerskich i znanych marek przede wszystkim z powodu wysokich cen. pewnie wiecie, że jakość nie zawsze idzie w parze z jakością. Ten sklep poleciła mi koleżanka z pracy. Zerknęłybyście na ofertę i napisałybyście mi co sądzicie? Będę Wam bardzo wdzięczna.

60

Odp: Oryginalna biżuteria

Ta biżuteria wygląda naprawdę bardzo ciekawie i oryginalnie, ale tak po prawdzie nie jest w moim guście i raczej nie nosiłabym takiej

61

Odp: Oryginalna biżuteria

Hej,
dla mnie super biżuterią są bransoletki z licznymi zawieszkami. Tutaj ostatnio zamówiłam dwie sztuki  ] Pięknie wyglądają na ręku i dodają uroku. Dodatkowo ja zamówiłam dwie w odcieniach złota i super wyglądały przy opalonej dłoni smile
Polecam bardzo dobrej jakości biżuteria z konkretnym wykonaniem i mocnym zapięciem.

62

Odp: Oryginalna biżuteria

Ja lubię drobne ozdoby, najlepiej z orientalnymi wzorami...

63

Odp: Oryginalna biżuteria

Kocham oryginalne naszyjniki!

64

Odp: Oryginalna biżuteria

Też mam kilka takich oryginalnych, najbardziej lubię te z bursztynem