1

Temat: Co sobie ostatnio kupiłyście?

Ostatnio byłam w drogerii i kupiłam sobie nowy puder matujący. Jestem z niego bardzo zadowolona, jak na razie sprawdza się idealnie smile

2

Odp: Co sobie ostatnio kupiłyście?

Ostatnio dorwałam na promocji w rossmanie  korektor,  a czaiłam się na niego z 2msce smile

3

Odp: Co sobie ostatnio kupiłyście?

Hania, zaszalałaś big_smile Ja akurat mam wszystko, czego potrzebuję, bo niedawno obkupiłam się w Zebrze, a w Rossmannie skorzystałam ze zniżki na środki do sprzątania big_smile Koleżanki za to rzuciły się tłumnie na kolorówkę.

4

Odp: Co sobie ostatnio kupiłyście?

Dziś znowu do mojej kosmetyczki wpadł nowy nabytek - paleta do konturowania twarzy! Jestem zachwycona jak na razie!!

5

Odp: Co sobie ostatnio kupiłyście?

Trzy lakiery do paznokci + tusz do rzęs, w ten cudowny dzień, w którym w Rossmannie była przecena kosmetyków Astor smile

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2017-05-14 15:33:04)

6

Odp: Co sobie ostatnio kupiłyście?

Ja tylko na którymś forum czytałam o tej przecenie ale do drogerii nie poszłam... Muszę wykorzystać to co mam bo szkoda wyrzucać hmm

7

Odp: Co sobie ostatnio kupiłyście?

Czytałam niedawno na blogu jak bardzo jest zanieczyszczona skóra poprzez to, że żyjemy w mieście i prowadzimy o wiele mniej zdrowy tryb życia, niz pokolenie naszych rodziców. Mnie te porady zachęciły do większego relaksu, kupienia sobie karnetu na zajęcia z jogi i zainwestowania w dobre kosmetyki do codziennej pielęgnacji.

8

Odp: Co sobie ostatnio kupiłyście?

ostatnio zakupiłam mgiełkę do twarzy pod makijaż z Biocery  , jak na razie dobrze się sprawdza, po całym dniu twarz wygląda na wypoczętą, a  makijaż utrzymuje się przez cały dzień

9

Odp: Co sobie ostatnio kupiłyście?

Ja sobie kupiłam olejek do włosów z filtrem UV. One też wymagają ochrony.

10

Odp: Co sobie ostatnio kupiłyście?

kolejna pomadke smile maz mnie kiedyś wygoni big_smile big_smile big_smile

11

Odp: Co sobie ostatnio kupiłyście?

Ja kupiłam krem do twarzy, bo mam problem z alergią... Mam nadzieje, że pomoże i trcohę załagodzi sytuację

12

Odp: Co sobie ostatnio kupiłyście?

Dawno nie robiłam zakupów kosmetycznych, a z tego co pamiętam to ostatni kosmetyk jaki kupiłam to Revlon colorstay, którego od lat używam smile

13

Odp: Co sobie ostatnio kupiłyście?

Moja psiapsiółka zachwalała kosmetyki mineralne, więc przy mojej delikatnej skórze postanowiłam sobie kupić podkład i róż Annabelle Minerals. Przyznam, że całkiem przyjemne w stosowaniu. Podkład świetnie kryje, a nie zatyka porów.

14

Odp: Co sobie ostatnio kupiłyście?

Podkład Catrice ], kolejna butelka, ale tym razem w ciemniejszym odcieniu na lato smile

15

Odp: Co sobie ostatnio kupiłyście?

Nawiedziłam super-pharm i kupiłam 2 lakiery astora i rajstopy w spreyu z st.moriz

16

Odp: Co sobie ostatnio kupiłyście?

Ja kupiłam sobie kilka kosmetyków z Avonu smile Lubicie tą markę ? Ja nie mam żadnej konsultantki pod nosem a zakupy robię u znajomej z pracy ale nie mogę się nigdy doprosić o aktualny katalog ;/ ale na szczęście mam aplikację Moja Gazetka - polecam jestem na bieżąco ze wszystkimi nowościami smile

17

Odp: Co sobie ostatnio kupiłyście?

Kupiłam biustonosz, znowu z fiżbinami wrrrr yikes i stwierdziłam,że ostatni raz taki kupuję roll

18

Odp: Co sobie ostatnio kupiłyście?

Aloesowy żel z hol[url=https://drogeria.pl/product-pol-594-Hakuro-H85-pedzel-do-kresek-eyelinera-i-brwi-syntetyczne-wlosie-1-szt.html]i[/url]ki. Druga butelka smile

19

Odp: Co sobie ostatnio kupiłyście?

zestaw do brwi z gr, eyebrow styling kit. Wosk do nadania ksztaltu, dwa cienie, ktorymi fajnie mozna wycieniowac brwi i super sie osiadaja miedzy wloskami i pesetka w zestawie. Niedrogi i trwaly.

20

Odp: Co sobie ostatnio kupiłyście?

Ja ostatnio kupiłam sobie tutaj kokosową odżywkę do włosów. Pomaga w stylizacji włosów. Jest świetna. Jestem z niej bardzo zadowolona wink

21

Odp: Co sobie ostatnio kupiłyście?

Kupiłam sobie krem magic bronze bielendy ale ten do śniadej cery bo już nabrałam trochę naturalnej opalenizny, lubię go bo wygląda na skórze naturalnie.

22

Odp: Co sobie ostatnio kupiłyście?

Ja zawsze chciałam sobie wypróbować rajstopy w sprayu od st moriz, no i wcale nie tak dawno kupiłam i wypróbowałam, rewelacja, jestem trochę grubsza i zawsze mi się rajstopy zwijały w pasie, i było to dla mnie dużym komfortem, że nie ma tego problemu.

23

Odp: Co sobie ostatnio kupiłyście?

Ja dziś kupiłam balerinki i żakiet. Jestem bardzo zadowolona z zakupów.

24

Odp: Co sobie ostatnio kupiłyście?

Kosmetyki Eveline przeciw rozstępom i cellulitowi dla... matek!
Nie jestem w ciąży, ale były w promocji hahah big_smile Mam cellulit, rozstępy też mam, więc wzięłam trzy rzeczy z linii Sexy Mama big_smile A co mi tam big_smile

25

Odp: Co sobie ostatnio kupiłyście?

cienie z miss spoty i wibo
tusz wibo