1

Temat: Zegarek damski

Akcesoria mają bardzo duże znaczenie dla ubioru, ale wie to praktycznie każda z nas smile Chciałabym abyście pomogły mi w doborze odpowiedniego zegarka.Chciałabym sobie kupić coś eleganckiego , klasycznego oraz ładnego.

2

Odp: Zegarek damski

Ja wolę zegarki na bransolecie, są bardziej szykowne...

3

Odp: Zegarek damski

Ja mam tak samo jak poprzednik smile

4

Odp: Zegarek damski

Ja z kolei lubię zegarki na pasku. Najlepiej na prostym ciemnym paseczku oraz z porządną tarczą . Jednak ten pierwszy zegarek średnio mi się podoba. Wygląda jak dla starszej pani. A nie dla młodej dziewczyny..... Drugi jest fajny chociaz jedynie na bardzo drobną rękę.

Przeglądam sobie zegarki na tej stronie i są moim zdaniem o wiele ładniejsze zegarki tej marki.

5

Odp: Zegarek damski

Tak szczerze to żaden z tych dwóch mi się nie podoba... nawet w tym stylu widziałam mnóstwo ładniejszych modeli.  naprawdę masz ogromny wybór i wydaje mi się, że cenowo też całkiem całkiem. Nawet tej marki której szukasz sporo mi tam wpadło w oko.

6

Odp: Zegarek damski

ceny też dobre wink

7

Odp: Zegarek damski

Ja osobiście wolę takie na skórzanym paseczku, im prostsze tym lepiej. Tylko skóra brązowa, najlepiej taka jaśniutka, czarne mi się nie podobają.

8

Odp: Zegarek damski

na skórzanym paseczku sa najpraktyczniejsze i najbardziej trwałe

9

Odp: Zegarek damski

Teraz zauważyłam, że panuje moda na zegarki na pasku typu nato tongue Ale sama jestem zwolenniczką noszenia na skórzanym pasku - bo takie są bardzo eleganckie.

10

Odp: Zegarek damski

Moim zdaniem bardziej eleganckie są na bransolecie. Sama jednak wolę na pasku.

11

Odp: Zegarek damski

Do takiego zegarka warto jeszcze pomyśleć o dodatkach galanteryjnych jakieś torebki itp. Każdy znajdzie coś dla Siebie wyjątkowego i praktycznego. Takie skórzane dodatki zawsze kupuje się na długie lata, a więc warto je kupować.

12

Odp: Zegarek damski

Moja koleżanka też ma fioła na punkcie zegarków z fossil. Ale mi się jakoś szczególnie nie podobają.

13

Odp: Zegarek damski

Ponieważ mam skromny budżet nie szukam drogich zegarków. Jakiś czas temu kupiłam zegarek w sklepie z tanimi zegarkami
[url]https://urodaizdrowie.pl/watch2love-wyjatkowy-butik-internetowy[/url]
a do tego znakomicie komponują się w każdej stylizacji. Przy takiej cenie mogę sobie pozwolić na jeszcze jeden.

Ostatnio edytowany przez urszulka32 (2017-06-24 14:54:55)

14

Odp: Zegarek damski

Fajne letnie obniżki zegarków znalazłam na . Na przykład męski zegarek Emporio Armani za około 600 złotych. Wybrane modele są przecenione nawet o 75%. Warto poświęcić chwilę i znaleźć coś dla siebie.

15

Odp: Zegarek damski

Zdecydowanie na bransolecie

16

Odp: Zegarek damski

Ja przeglądałam ostatnio zegarki na  i bardzo mi się spodobały. Bardzo porządne i w świetnym stylu

17

Odp: Zegarek damski

Elegancki, klasyczny i ładny? Może taki Cluse?

18

Odp: Zegarek damski

Mam zegarek marki Fossil i jestem z niego bardzo zadowolona. Nie kosztował wiele.

19

Odp: Zegarek damski

Własnie sama przegladałam sobie zegarki od Fossila i średnio mi się podobały. Równiez słysząłam dobre opinie o tej firmie, ale zegarki wydają mi się przesadzone z wyglądu. Są dla mnie zbyt ozdobne.

Spodobaly mi się dwa nowe modele od firmy Adriatica


Który Waszym zdaniem jest ładniejszy? zegarki wzięłam z tej strony:

Ostatnio edytowany przez Taluska (2017-10-06 13:22:40)

20

Odp: Zegarek damski

Mi się bardzo podoba taki Michael Korsale kosztuje 800 złotych, więc póki co się nad nim zastanawiam, może na Gwiazdkę dostanę wink

21

Odp: Zegarek damski

Bardzo ładne i gustowne zegarki damskie ma Elixa.

22

Odp: Zegarek damski

Ja lubię zegarki z żelowym paskiem, nieistotna jest marka:)

23

Odp: Zegarek damski

Szukam zegarka na czarnej materiałowej opasce. Chciałabym go połączyć z fitem do pracy smile

24

Odp: Zegarek damski

Fajne są żelowe zegarki

25

Odp: Zegarek damski

Polecam sprawdzić ofertę taniej biżuterii można też  zakupić ciekawe i modne zegarki