51

Odp: zakupy przez internet

Jak kupuję elektronikę to porównuje produkty w różnych sklepach. Są całkiem fajne promocje czasami, o których normlanie by się nie wiedziało.  Z ubrań lubię kupować na

52

Odp: zakupy przez internet

Ja ostatnio kupowałam środki czystości. Mają tam godne uwagi propozycje, które warto wziąć pod uwagę przy wyborze dla czystości domu.

53

Odp: zakupy przez internet

Ja raczej nie korzystam z takiej możliwości. wszystko kupuję raczej w osiedlowych sklepach. Chociaż jeżeli chodzi o ubrania, to kiedy odwiedza nas nasza córka wtedy staramy się znaleźć coś ładnego i nie drogiego. Za to mój mąż jest uzależniony od kupowania nowego sprzętu do domu. Siedzi cały czas na stronie  i szuka okazji aby kupić coś taniej. Nie istotne jest to, że te rzeczy i tak się nam nie przydadzą, ale mój mąż ma satysfakcję, że zrobił świetny interes i chwali się wszystkim dookoła.

54

Odp: zakupy przez internet

Ja przez internet kupuje różne rzeczy, często z aliexpress, ale nigdy rzeczy które musza być idealnie dopasowane - np nigdy nie kupiłam butów przez neta, bo boję się , że będą w złym rozmiarze. chociaż czasem zastawiam się czy nie skorzystać z oferty sklepów które mają darmowy zwrot..

55

Odp: zakupy przez internet

Kilka dni temu trafiłam w sieci na sklep z akcesoriami do tel ci tabletów Iscratch. Zamówiłam sobie szkło hybrydowe na tel. Swoją droga spoko sklep

56

Odp: zakupy przez internet

Jeśli szukacie dobrej jakości promocji na produkty do waszych domów to może pomyślcie o zmiany bramy garażowej na bramy rolowane ? Ostatnio właśnie wymieniałem, rewelacyjna ofertę posiada w tym zakresie ta firma !

57

Odp: zakupy przez internet

[quote=ewaboberr]Ja przez internet kupuje różne rzeczy, często z aliexpress, ale nigdy rzeczy które musza być idealnie dopasowane - np nigdy nie kupiłam butów przez neta, bo boję się , że będą w złym rozmiarze. chociaż czasem zastawiam się czy nie skorzystać z oferty sklepów które mają darmowy zwrot..[/quote]
Spróbuj, w takich sklepach niczym nie ryzykujesz smile

58

Odp: zakupy przez internet

Czasem sklep ma na stronie tabelę rozmiarów albo można zadzwonić i jak mają towar na miejscu to zmierzą dla klienta dokładniej;)

59

Odp: zakupy przez internet

Jeśli szukacie różnego rodzaju promocji w internecie to osobiście wam polecam ] czyli aplikacje firmy mPay dzięki której można zamówić w prosty sposób telefonem bilety na komunikacje miejską w każdym mieście w Polsce. Rewelacyjna oferta która nie dawno weszła na rynek w Polsce - oszczędzajcie swój czas i korzystajcie z tych nowoczesnych możliwości !

60

Odp: zakupy przez internet

Moim ostatnim zakupem przez internet były naklejki odblaskowe, które zamówiłam ze strony  . Dzieciaki miały wiele zabawy, a i bezpieczeństwo po zmroku będzie większe.

61

Odp: zakupy przez internet

Ja to mam tak że jak coś mi się spodoba to to zamawiam i tyle albo jak coś potrzebuje a znajdę w dobrej cenie. Ostatnio na przykład na multu.pl sobie buty na urlop zamówiłam, bardzo fajnie i po 15zł big_smile także deal życia

62

Odp: zakupy przez internet

Ja mam podobnie. Nie zamawiam jedzenia, bo jakoś się boję.

Natomiast ubrania z topsecret bez problemu, a buty nikbutik to już w ogóle, bo promocje przez interent, jeszcze w odpowiednim momencie są super!

63

Odp: zakupy przez internet

Ja teraz nie wyobrażam sobie zakupów bez internetu. Teraz wszystko zamawiam przez internet i płacę od razu. Przesyłka przychodzi bardzo szybko a ja nawet nie muszę wychodzić z domu big_smile

64

Odp: zakupy przez internet

Przez internet kupuję prawie wszystko big_smile A ostatnio udało mi się dokonać jednego z lepszych zakupów, zamówiłam komplet ręczników z i jestem z nich bardzo zadowolona. Szkoda, że nie każdy zakup przez internet jest taki udany!

65

Odp: zakupy przez internet

Ja już od dawna kupuje ubrania przez internet i nigdy się jeszcze nie zawiodłam!

66

Odp: zakupy przez internet

w necie można dostać przynajmniej to czego nie dostanie się w sklepie stacjonarnym, bo wszędzie właściwie jest to samo. Ja baaaardzo długo szukałam koszulek z niesztampowymi wizualizacjami - takich wiecie, które od samego patrzenia na nie - zabierają czlowieka w przestrzeń, z której same pochodzą. Widziałam takie na wyjeździe w Niemczech, ale u nas naprawde jakby posucha ;/ dopiero po jakimś czasie natknęłam się na karoka.pl - zresztą same zobaczcie efekty zastosowane na motywach - dla mnie ekstra! Zamówiłam od razu sobie, partnerowi i bratu

67

Odp: zakupy przez internet

ja sobie ostatnio kupilam srebrną bransoletke z bursztynem o delikatnym zielonym zabarwieniu.

na poczatku myslalam że nie lubie takich rzeczy ale w takim wykonaniu burstzyn wyglada cudownie

68

Odp: zakupy przez internet

A ja ostatnio zaopatrzyłam się w porządny sprzęt do sprzątania. Potrzebowałam solidne wiadro z mopem. Sąsiadka poleciła mi zajrzeć na stronę  na której kupuje również środki czystości do domowych porządków. Za jej radą, jeszcze tego samego dnia zamówiłam sprzęt.

69

Odp: zakupy przez internet

Coraz chętniej zaopatruje się w internetowych aptekach, bo bywa że wychodzi taniej mimo kosztów przesyłki, niż w stacjonarnych aptekach czy drogeriach. Wczoraj dotarła do mnie paczka, w której był np. Bio oil 200 ml i razem z kosztami wysyłki wyniosło mnie około 25 zł taniej niż w Rossmannie smile

70

Odp: zakupy przez internet

No takie rzeczy, to tylko online. Nie wiem, gdzie stacjonarnie mogłabym kupić takie rzeczy.

71

Odp: zakupy przez internet

A co sądzicie o skoczkach dla dzieci? Warto w nie inwestować? Czy np. coś takiego byłoby Waszym zdaniem warte uwagi

Ostatnio edytowany przez bambuskolczasty (2017-09-12 21:24:57)

72

Odp: zakupy przez internet

ja osobiscie bardzo lubie zamawiac przez internet, poniewaz oszczedza mi to czas i pieniadze smile ostatnio moim faworytem jest multu.pl, gdzie zamawiam buty dla siebie i corki smile

73

Odp: zakupy przez internet

Wiele rzeczy w dzisiejszych czasach kupuje się w internecie.Ja znalazłam dość ciekawą ofertę jeśli chodzi o odzież. Ciekawą propozycją dla mnie są koszulki z nadrukiem - .Sama wpływasz na jej ostateczny wygląd ,dlatego jak zamówiłam dla dzieciaków takie same przez nas wymyślone to na deptaku na wczasach z daleka widziałam swoje brzdące. pzdr

74

Odp: zakupy przez internet

Kiedyś myślałam jak można kupować ubrania przez Internet bez przymierzania, ale teraz w dobie darmowych wysyłek i zwrotów już tylko przez Internet kupuję. Nie chce mi się latać po sklepach. Biorę 3 rozmiary i wybieram ten, który pasuje, a resztę odsyłam.

75

Odp: zakupy przez internet

Zakupy przez interwent są teraz coraz powszechniejsze i całkiem normalne. Ja często kupuję przez sieć, bo to zwyczajnie wygodniejsze, a często i tańsze. Ostatnio siedzę przede wszystkim w zabawkach.

Ostatnio edytowany przez Hera (2017-09-22 08:09:37)