101

Odp: Znacie szybkie i łatwe przepisy na ciasto?

Jeśli potrzebuję szybkiego i łatwego przepisu na ciasto to szukam zazwyczaj na facebooku na stronach z ciastami bez pieczenia. Zazwyczaj jednak korzystam z przepisów przekazywanych z pokolenia na pokolenie spisanych w zeszycie big_smile

102

Odp: Znacie szybkie i łatwe przepisy na ciasto?

Ja mogę zaproponować pyszny i nieskomplikowany przepis na ciasto bananowe. Robiłam go już chyba z milion razy, zawsze się udaje, wszystkim smakuje i nie zajmuje dużo czasu. Wypróbujcie go sobie bo naprawdę warto.

103

Odp: Znacie szybkie i łatwe przepisy na ciasto?

Podbijam . Macie jakieś przepisy na ciasta z truskawkami?

104

Odp: Znacie szybkie i łatwe przepisy na ciasto?

Najprostsza moim zdaniem jest babka, miesza się po prostu składniki w jednej misce bez żadnego ucierania itp, wklada do piekarnika i gotowe big_smile

105

Odp: Znacie szybkie i łatwe przepisy na ciasto?

Nie każda babka jest taka prosta w przyrządzeniu. Często akurat wychodzi za sucha.

106

Odp: Znacie szybkie i łatwe przepisy na ciasto?

brownie jest szybkie i proste, zrobienie go to max pół h, a smakuje obłędnie smile

107

Odp: Znacie szybkie i łatwe przepisy na ciasto?

@girl_in_pink ja też kocham brownie a zwłąszcza takie które jest cudownie wilgotne w środku smile a próbowałaś kiedy buraczanego? Ja próbowałam na ostatnim grillu u kuzynki i przyznam że jest cudowne!  Mam nadzieję, że moje wyjdzie równie pyszne

108

Odp: Znacie szybkie i łatwe przepisy na ciasto?

Buraczanego brownie jeszcze nie jadłam, na pewno przygotuję big_smile
Z łatwych i szybkich ciast bardzo lubię rafaello bez pieczenia. Jest pyszne i naprawdę szybko się je przygotowuje big_smile

109

Odp: Znacie szybkie i łatwe przepisy na ciasto?

Najłatwiej to zrobić sernik na zimno z serków i galaretki:)

110

Odp: Znacie szybkie i łatwe przepisy na ciasto?

Ja jestem tak leniwa, że przez lata robiłam wszystkie ciasta na jednym przepisie na biszkopt. Chciałabym bardzo nieco rozwinąć swoje umiejętności pieczenia, bo jestem wielkim łakomczuchem smile

111

Odp: Znacie szybkie i łatwe przepisy na ciasto?

Jestem ciekawa, czy Wy również nie przepadacie za rodzynkami w serniku!?

112

Odp: Znacie szybkie i łatwe przepisy na ciasto?

Fakt, sernik bez rodzynek lepiej mi smakuje:)

113

Odp: Znacie szybkie i łatwe przepisy na ciasto?

U mnie sernik to jest najlepszy z galaretek i serka homogenizowanego -- czyli taki bez pieczenia:) Na wierzchu bita śmietana i szybkie ciasto gotowe:)

114

Odp: Znacie szybkie i łatwe przepisy na ciasto?

Wszelkie ciasta z kremem robione na biszkoptach lub herbatnikach.