726

Odp: Co byś teraz zjadła?

To mówisz że wiosenne porządki w szafkach robisz wink

727

Odp: Co byś teraz zjadła?

ja też ostatnio wyjadam zapasy, bo się nagromadziły przez te kuszące promocje, a teraz trzeba szafki przewietrzyć, żeby mole się nie zalęgły;)

728

Odp: Co byś teraz zjadła?

Co tam dobrego znalazłaś wśród swoich zapasów? Ja wczoraj wygrzebałam bakaliową chałwę ratunkową big_smile

729

Odp: Co byś teraz zjadła?

Ja mam ochotę na chipsy z batatów... Ale może dopiero wieczorem uda mi się je zrobić.

730

Odp: Co byś teraz zjadła?

Loda o smaku solonego karmelu...

731

Odp: Co byś teraz zjadła?

Nie wiem... zjadłam Milkę Oreo i straciłam chyba apetyt po niej.

732

Odp: Co byś teraz zjadła?

Ja mam ostatnio ciągle ochotę na lody. Ale w taką pogodę to akurat nic dziwnego.

733

Odp: Co byś teraz zjadła?

Wiecie na co sama mam ochotę? Teraz taką wielką?

Na leczo z cukinią i kiełbasą - normalnie chyba zaraz wybiorę się do sklepu i postaram się kupić składniki aby przygotować je na obiadek ponieważ dawno już go nie robiłam ( niestety w tym roku jeszcze nie było okazji).


Wcinamy z bułeczką smile
[img]https://s3.przepisy.pl/przepisy3ii/img/variants/670x0/leczo-z-kielbasa-a-la-ratatouille.jpg[/img]

Ostatnio edytowany przez lenne (2017-06-29 13:52:59)

734

Odp: Co byś teraz zjadła?

za mną od kilku dni chodzą fast foody a to standard gdy jestem na diecie. Wczoraj już nie wytrzymałam i zrobiłam pizzę na razowym spodzie - pragnienie zaspokojone i z jaką ograniczoną liczbą kalorii smile jestem z siebie dumna! A nawet mój facet jak się nią zajadał i stwierdził, że on nie widzi różnicy big_smile

735

Odp: Co byś teraz zjadła?

Fajny przepis na tą pizzę, chętnie wypróbuję.
Ja znalazłam w zapasach pizzę guseppe i właśnie mnie naszła ochota na nią big_smile Już włączam piekarnik big_smile

736

Odp: Co byś teraz zjadła?

Ja już mam ochotę na obiad sad. Ale zjem go dopiero za dwie godziny sad.

737

Odp: Co byś teraz zjadła?

coraz bardziej mi się lodów chce, z bitą śmietaną itp..
Tylko nie chce mi się po nie ruszyć...

738

Odp: Co byś teraz zjadła?

Ja mam ochotę na jakiś pasztet drobiowy, bo ogólnie uwielbiam pasztety, zarówno te kupowane jak i domowej roboty, warzywne i mięsne, a nawet sojowe. Coś jest takiego w pasztetach, że je lubię we wszelkiej postaci. A dziś mnie wzięło na taki typowo drobiowy. Mniam... Zaraz skocze sobie do sklepu kupić.

739

Odp: Co byś teraz zjadła?

serek chavroux z figą... ale mi się nie chce iść do lodówki... może męża poproszę...

740

Odp: Co byś teraz zjadła?

Za mną chodzi kopiec kreta big_smile Upiekłam na weekend bezglutenowy od dr. oetkera i wszyscy tak się zajadali, że niewiele dla mnie zostało big_smile . Muszę przygotować kolejny.

741

Odp: Co byś teraz zjadła?

Z chęcią zjadłabym lazanię z Pizzy Hut. U mnie w mieście niestety nie ma. sad

742

Odp: Co byś teraz zjadła?

oj ja teraz zjadłabym NALEŚNIKI! pyszne ze słodkim serem i polewą czekoladową big_smile

743

Odp: Co byś teraz zjadła?

Wiecie co, staram się oczywiście odżywiać zdrowo, ale ostatnio facet mnie namówił na Kebab i poszliśmy do Kult Kebab w Gdańsku. Już nie pamiętam kiedy ostatnio jadłam tak dobrego kebab big_smile Gdybyście byli w Trójmieście to warto ich odwiedzić a namiary znajdziecie na stronie [url]http://www.kultkebab.pl/[/url] . Odpowiadając na pytanie - zjadłabym kebaba big_smile

744

Odp: Co byś teraz zjadła?

Ja mam ochotę na chałwę. I chyba zaraz skoczę się do sklepu...

745

Odp: Co byś teraz zjadła?

A ja na białą czekoladę albo baton w czekoladzie:)

746

Odp: Co byś teraz zjadła?

Naleśniki z powidłami śliwkowymi:)

747

Odp: Co byś teraz zjadła?

Mus śmietankowo-owocowy:)