26

Odp: prezenty

zbliżają się święta... i nie wiem co kupić chłopakowi hmm
macie jakieś pomysły?

27

Odp: prezenty

Ja nawet jeszcze myśleć nie zaczęłam... sad

28

Odp: prezenty

Ja swojemu chce kupić jakieś fajne perfumy....

29

Odp: prezenty

ja nie wiem.
rok temu dostał myszke do kompa takie brum brum...

30

Odp: prezenty

Ja pewnie golf cieplutki... sad O swetrze myślę...

31

Odp: prezenty

sad a ja nie mam w tym roku pomysłów bo co znów im Aniołki strzele ..chyba bym przesadziła wink al ew praniu cos tam zawsze wyjdzie , ja niestety ma bardzo duzo dzieci do obdarowania ,bo u mojej siostry 6 tongue więc trzeba się nagłowić co tym pannom dać żeby były happy big_smile a facetowi hmmm nie wiem jeszcze sad

32

Odp: prezenty

cudne te Twoje aniołki, a misiek na szydełku... [b]bossski[/b] smile

33

Odp: prezenty

a ja myslałam o alkomacie .... mam męża kierowcę, wiec  czasami sobie popiwkuje i boi się jechać, wiec jedzie na komisariat i wie czy moze czy nie

34

Odp: prezenty

Fajny masz pomysł

35

Odp: prezenty

fajny, fajny, ale nie dla mojego taki prezent wink

36

Odp: prezenty

Dla mojego to też nie najlepszy prezent...

37

Odp: prezenty

[quote=justyna]cudne te Twoje aniołki, a misiek na szydełku... [b]bossski[/b] smile[/quote] DZIĘKUJE big_smile

mi teraz wpadło do głowy ze mogę kupić zestaw głośno mówiący mojemu , bo ma nowy tel. i tamten nie pasi tongue

Ostatnio edytowany przez Lula (2009-11-04 19:34:40)

38

Odp: prezenty

a co z tymi prezentami nie trafionymi bo co roku dostaje jakieś skarpetki i mam całą strerte ale oczywiście udaje żeby nie robić przykrosci!

39

Odp: prezenty

Oddaj je dalej komuś

40

Odp: prezenty

[quote=biedroneczka4]a co z tymi prezentami nie trafionymi bo co roku dostaje jakieś skarpetki i mam całą strerte ale oczywiście udaje żeby nie robić przykrosci![/quote]


warto wystawić na aukcji lub np. na szafa.pl wink

41

Odp: prezenty

Ja rozdaję, zawsze chętny się znajdzie...

42

Odp: prezenty

złamidealny prezent dla męża:

To jest budzik, dla ścisłości:

[url=http://www.fotosik.pl][img]//images45.fotosik.pl/223/a72a4b39438b24e4.jpg[/img][/url]

43

Odp: prezenty

ja adal nie wiem co kupić mojemu neutral

44

Odp: prezenty

Zawsze ten sam problem.

45

Odp: prezenty

ja się zastanawiam nad jakąś koszulką lub książką rosyjskiego autora, bo on lubi rosyjską literaturę smile

46

Odp: prezenty

dobrz jak facet m ajkąś pasję i można mu kupić coś pod tym względem , tylko np> mój lubi wyścigi F1 i co mam mu bolid kupić hiihiihi wink

47

Odp: prezenty

[quote=asiula83]a ja myslałam o alkomacie .... mam męża kierowcę, wiec  czasami sobie popiwkuje i boi się jechać, wiec jedzie na komisariat i wie czy moze czy nie[/quote]
też nie dla mojego
my mamy zasadę: piłeś/łaś nie jedź! i koniec, alkomat jest tu zbędny smile

48

Odp: prezenty

[quote=angelcity89]ja się zastanawiam nad jakąś koszulką lub książką rosyjskiego autora, bo on lubi rosyjską literaturę smile[/quote]
koszula, skarpetki, tiszert, CD... zawsze do znudzenia wink
a coś innego??
hmmm ja myślałam o CB radiu, ale... to już spory koszt hmm

myślę dalej...

49

Odp: prezenty

Ja dla małej kupiłam dzisiaj taką kuchnię dla dzieci i lalkę Barbie....

50

Odp: prezenty

ja nadal nie mam pomyslu dla mojego - jakies okreslonej to pasji to On nie ma neutral