1

Temat: Samochód na abonament

Słyszałyście o tej opcji? Podpisuje się umowę na określony okres , można wybrać różne opcje i nawet wyposażenie auta. Co o tym myślicie?

2

Odp: Samochód na abonament

Myślę, że podstawowa rzecz przy takim abonamencie to ustalić jak często potrzebujemy auta, bo jeśli codziennie, to może być to nieopłacalne. Ale sprawdzę to i jak będę mieć wolną chwilę, to się rozejrzę porządnie po sieci.

3

Odp: Samochód na abonament

Jak dla mnie fajna sprawa, nie martwimy się opłatami typu OC czy kosztem napraw. Warto to rozważyć.

4

Odp: Samochód na abonament

Jednak dla mnie swój samochód to  komfort dysponowania nim, więc na abonament bym się nie skusiła.

5

Odp: Samochód na abonament

Dla mnie to jest raczej bez sensu, bo mam rodzinę i auto jest potrzebne ciągle. To byłby w tej sytuacji chyba za duży wydatek ten abonament.

6

Odp: Samochód na abonament

Ja tam jakoś specjalnie o tym nie słyszałam, to chyba nowa opcja na rynku.

Ostatnio edytowany przez patra (2017-05-08 12:13:53)

7

Odp: Samochód na abonament

Dla osób, które potrzebują auta, a nie chcą zawracać sobie głowy zajmowaniem się nim od strony technicznej i ubezpieczeń,  taka oferta jest naprawdę konkurencyjna.

8

Odp: Samochód na abonament

Lepiej jak po płaceniu auto będzie nasze więc ja bym wolała już wziąć auto na kredyt.

9

Odp: Samochód na abonament

Ja też się nie znam na abonamentach, ale naszym  autem zajmuje się mój mąż więc ja tylko jeżdżę i to jest duża wygoda:)

10

Odp: Samochód na abonament

Ciekawa opcja, ciekawe ile to wychodzi na miesiąc?

Ostatnio edytowany przez tomasz74 (2018-04-30 14:32:10)

11

Odp: Samochód na abonament

Pewnie kilkaset zł, ale to im tak mniej niż za taksówki

12

Odp: Samochód na abonament

Fakt, jak się ma prawo jazdy a nie ma samochodu, to abonament jest jakimś wyjściem...

13

Odp: Samochód na abonament

A co jeśli uszkodzimy auto, albo będzie wypadek? Jak wysokie będą koszty dodatkowe takiego abonamentu?

14

Odp: Samochód na abonament

Pewnie szkody są pokrywane z AC tej firmy...

15

Odp: Samochód na abonament

Fajna sprawa, nie trzeba utrzymywać auta cały rok, a koszty stałe to dziś ponad 1000 zł, nie mówiąc o naprawach i paliwie, które też tanie nie jest...

16

Odp: Samochód na abonament

Fajna sprawa, nie trzeba utrzymywać auta cały rok, a koszty stałe to dziś ponad 1000 zł, nie mówiąc o naprawach i paliwie, które też tanie nie jest...