1

Temat: Co na trądzik i blizny po trądziku

Mam pytanie jak w temacie. Znacie jakieś sposoby na trądzik i pozbycie się blizn potrądzikowych? Jakieś kosmetyki, zabiegi, sprawdzone metody? Będę wdzięczna za wszystkie podpowiedzi. Takie blizny to prawdziwa zmora sad

2

Odp: Co na trądzik i blizny po trądziku

Na ślady po trądziku pomaga Bio Oil, ale trzeba długo go stosować.

3

Odp: Co na trądzik i blizny po trądziku

Laser frakcyjny. To prawdziwa rewelacja. Szczególnie w połączeniu z osoczem bogatopłytkowym czyli PRP. Nic tak nie regeneruje skóry. Zobacz czy w tym Estetica Clinic mają, bo efekty są mega.

4

Odp: Co na trądzik i blizny po trądziku

Oj usunięcie takich blizn jest mega trudne sama się z tym zmagałam kilka miesięcy. Chyba laser jest najskuteczniejszy zresztą teraz dużo nowości powstało może najlepiej idź do jakiegoś specjalisty on Ci najlepiej doradzi. Tutaj znalazłam kilka informacji właśnie o usuwaniu blizn po trądziku

5

Odp: Co na trądzik i blizny po trądziku

Sprawdziłam, robią laser. Także zainwestuj w to. Z pewnością pozbędziesz się blizn. Jak widać wyżej - koleżanka też potwierdza, że laser najskuteczniejszy wink

6

Odp: Co na trądzik i blizny po trądziku

dzięki madziulak za artykuł bardzo mi się przydał właśnie ten tekst dzięki temu portalowi  zdecydowałam się na usunięcie blizn laserem. W sumie to bałam się tego zabiegu ale chyba wolę zaryzykować niż chodzić z takimi strasznymi bliznami mam nadzieję, że się uda

7

Odp: Co na trądzik i blizny po trądziku

Może warto kupić krem do cery trądzikowej z wersji naturalnych kremów. Moja znajoma tam kupuje taki krem jest bardzo z tej linii kosmetyków zadowolona.

8

Odp: Co na trądzik i blizny po trądziku

A ja kiedyś szukałam takiego makijażu, który zakryłby moje blizny po trądziku. I teraz widzę, że to była głupota. Trądzik oraz blizny trzeba usunąć, a nie zakrywać. Mnie w pozbyciu się blizn pomogła klinika Beauty Skin w Warszawie i już nie muszę nakładać tony podkładu, żeby lepiej wyglądać.

9

Odp: Co na trądzik i blizny po trądziku

Niezmiernie ważne jest aby znać główne przyczyny odpowiedzialne za powstawanie trądziku, bo przez niewiedzę często sami przykładamy rękę do jego powstania.

10

Odp: Co na trądzik i blizny po trądziku

hmm trądzik trzeba leczyć skutecznie aby nie powstały blizny, no i nie drapać nie wyciskać itp. Zanim zaczniecie leczyć trądzik polecam zrobić sobie badania hormonów. Ja problemy skórne miałam własnie przez rozregulowaną gospodarkę hormonalną. Brałam wspomagająco Inofem -  to suplement diety, który reguluje hormony. Mi bardzo pomógł.

11

Odp: Co na trądzik i blizny po trądziku

Spróbujcie soku z aloesu smile
Zrobiłam sobie tonik: zmiksowałam liście i odcedziłam. Przechowuję w lodówce. Jest super smile

12

Odp: Co na trądzik i blizny po trądziku

Polecam super zabieg jakim jest mikrodermabrazja diamentowa, którą sobie robiłam i która mi naprawdę bardzo pomogła

13

Odp: Co na trądzik i blizny po trądziku

Z doświadczenia mogę powiedzieć, że kosmetyki nie pomagają w zmniejszeniu blizn potrądzikowych hmm Już tylu różnych metod próbowałam i żadna nie zadziałała. Dopiero zabiegi laserem Beladona rzeczywiście wpłynęły na ich redukcję. Jestem już po dwóch naświetleniach w CM Arnica i po każdej wizycie blizny są mniej widoczne, po trzecim razie powinny już całkowicie zniknąć.

14

Odp: Co na trądzik i blizny po trądziku

Na trądzik pomogła mi dopiero wizyta u dermatologa i mocny antybiotyk, który przy okazji bardzo zachwiał zdrowiem mojego układu trawiennego. A mówią, że wątroba nie boli ;p Oprócz tabletek miałam przepisaną maść Clindacne, super się sprawdziła. Nie przesuszyła mi buzi, a pryszcze znikały w zasadzie przez noc. Tylko że wszystko co ma klindymacynę jest na receptę. Nie bawiłabym się raczej w drogeryjne produkty przeciwtrądzikowe, leczyłam go przez 10 lat i dopiero dobry dermatolog pomógł. Na blizny podobno dobre są peelingi kwasami, ale tego nie próbowałam, narazie nie przeszkadzają mi tak bardzo.

15

Odp: Co na trądzik i blizny po trądziku

jeśli nie pomagają maści i kremy, to może dobrym wyjściem będzie http:// www.pcme.pl/usuwanie-blizn-rozstepow/ ?

Ostatnio edytowany przez Malwinaaa (2017-11-13 13:03:53)

16

Odp: Co na trądzik i blizny po trądziku

sera z witamią c, mocne nawilżanie i jednocześnie złuszczanie, ale nie mechaniczne, tylko enzymatyczne, kwas hialuronowy, np. dwie krople dodane do kremu na noc. a przebarwienia świetna jest też kurkuma.

17

Odp: Co na trądzik i blizny po trądziku

A ja z kolei polecam zabieg Surgen i Harmony XL. Moja cera w końcu nabrała blasku smile I ja to piszę dla waszego dobra. Naprawdę polecam!

18

Odp: Co na trądzik i blizny po trądziku

Ja stosowałam komplex witamin + Derminax  po dwóch tygodniach gdzieś tak trądzik się zatrzymuje a po 30 dniach skóra zaczyna się wygładzać i blizny znikają. Przed tym lekarz przepisywał mi antybiotyki i nic nie działało a pieniądze szły ogromne na te jego eksperymenty

19

Odp: Co na trądzik i blizny po trądziku

Jak na blizny to tylko laser właśnie moim zdaniem. Mi ani kremy ani żadne kwasy nie pomagały a niektóre nawet zaczęły uczulać więc laser był moją ostatnią deską ratunku. Byłam na laserze Palomar Emerge i bardzo polecam go bo większość blizn juz mi zniknęła po nim smile

20

Odp: Co na trądzik i blizny po trądziku

Dla mnie laser to była ostateczność ale w przypadku takich blizn sprawdza się też olejek i różne naturalne metody rozjaśniania takich przebarwień. Niektórzy polecają cytrynę ale mi podrażniała trochę skórę, może gdybym ją czymś rozcieńczała byłoby lepiej, sprawdzała się też maseczka z tartej pietruszki

21

Odp: Co na trądzik i blizny po trądziku

zgodzę się, że olejek pomaga, sama stosowałam i już po 3 tygodniu zauważyłam rezultaty korzystania z niego. co do cytryny to też to słyszałam i moja koleżanka stosowała, ale i tak w końcu przerzuciła się na olejek jak zobaczyła u mnie postępy

22

Odp: Co na trądzik i blizny po trądziku

Stosowałam wiele kremów i innych kosmetyków, które miały zniwelować przebarwienia skóry. W młodości miałam spory trądzik, który zostawił mi liczne przebarwienia. Rok temu zdecydowałam się na usunięcie przebarwień. Teraz cera jest gładka, a koloryt jednolity.

23

Odp: Co na trądzik i blizny po trądziku

Laser i specjalistyczne kremy, inaczej blizny nie znikną.

24

Odp: Co na trądzik i blizny po trądziku

Mi na blizny po trądziku bardzo pomógł krem - nakładałam na twarz każdego wieczoru i po kilku tygodniach tak regularnego stosowania zauważyłam efekty. Teraz większość z nich jest praktycznie niewidoczna, a część znacznie łagodniejsza.

25

Odp: Co na trądzik i blizny po trądziku

Ja miałam trądzik na tle hormonalnym, nie potrafiłam w żaden sposób go wyleczyć, dopiero jak mój ginekolog przepisał mi pigułki antykoncepcyjne to się go pozbyłam.