226

Odp: Oczyszczanie organizmu

Ja właśnie kupiłam sobie taką nowośc od kalorik, to chyba ta FE 2000I. W każdym razie zamawiałam na  to sobie popatrz. Najlepiej porównaj sobie własnie kilka firm i sprawdź na czym najbardziej Ci zależy i wybierz na tej podstawie

227

Odp: Oczyszczanie organizmu

Po takim oczyszczaniu organizmu należy zmienić swoje życie i w ten sposób zadbać o siebie zarówno na zewnątrz, jak i od wewnątrz. Tutaj  jest wiele ciekawych informacji na temat zdrowego trybu życia.

228

Odp: Oczyszczanie organizmu

Bardzo łatwo i przyjemnie można przeprowadzić oczyszczanie za pomocą wody z cytryną. Nie powoduje ona żadnych rewolucji jelitowych, ma bardzo naturalne, osmotyczne działanie przeczyszczające i nie podrażnia jelit

229

Odp: Oczyszczanie organizmu

Codziennie piję szklankę soku z buraków. Robię w sokowirówce na kilka dni z buraków, jabłek i marchwi, i choć nie jest to zdrowy dodatek, to dolewam z kartonu pomarańczowego, który ma w sobie paskudne substancje słodzące typu cukier. Chyba przestanę tak robić. W każdym razie sok ze świeżych buraków ma działanie oczyszczające.

230

Odp: Oczyszczanie organizmu

Najskuteczniejszy na oczyszczenie organizmu jest zabieg Body Detox. Oczyszcza on organizm z toksyn i innych zanieczyszczeń, przywracając mu naturalną równowagę i zdrowie. Do wykonania w Centrum Zdrowia Bioclnic

231

Odp: Oczyszczanie organizmu

Ja polecam korzystać tylko z naturalnych sposobów czyli zbilansowana dieta i ograniczenie produktów zakwaszających. Nie ma potrzeby brać suplementy diety skoro mamy naturalne produkty, które pomagają w 100%. Polecam przeczytać artykuł:

232

Odp: Oczyszczanie organizmu

Dobrze działają też regularnie wypijane zioła. Ja piję napar z czystka i z morwy białej.

233

Odp: Oczyszczanie organizmu

Polecam poczytać troszkę o różnych metodach detoksu i spróbować oczyszczanie bez tabletek.

234

Odp: Oczyszczanie organizmu

a czy ktoś z was stosował może ocet jabłkowy do odchudzania i oczyszczania organizmu? czytałam tu  że super działa zwłaszcza na czczo. ale jakoś nie mogę się przemóc - jak u was z efektami takiej metody możecie się podzielić opinią?

235

Odp: Oczyszczanie organizmu

owsianka, codziennie na śniadanie plus duże ilości wody. dobry jest też ostropest, łyżeczka dziennie.

236

Odp: Oczyszczanie organizmu

Najlepiej rano wypijać szklankę soku z cytryna.

237

Odp: Oczyszczanie organizmu

Ostatnio oczyszczałam weekendowo organizm smile z doświadczenia mogę powiedzieć, że efekty zauważyłam dopiero po oczyszczaniu i tak jakby zaczęłam się oczyszczać dopiero po przywróceniu wcześniejszej diety. Ja akurat zastosowałam oczyszczanie owocowo-warzywne+kaszę jaglaną na dwa posiłki. Odstawiłam kawę, herbatę, używki, sól i cukier.
Czy są jakieś spektakularne efekty? Hm, nie czuję ich za bardzo.. może nie byłam zatruta big_smile
Ja wolę jednak prowadzić zbilansowaną dietę i używać produktów, które w życiu codziennym oczyszczają organizm smile zaopatrzam się w sklepie internetowym ze zdrową żywnością i jestem bardzo zadowolona

238

Odp: Oczyszczanie organizmu

Nie wiem czy orientowałyście się w tym, ale oczyszczanie organizmu to nic innego jak wspomaganie pracy watronby. Wątroba w głównej mierze oczyszcza nasz organizm, sprawia,że usuwa on szkodliwe toksyny oraz wspomaga prace jelit. Zwykle radzi sobie sama, ale czasami warto jest jej pomóc oraz:
unikać alkoholu
wprowadzić lekką diete wątrobową
ewentualnie suplementy specjaline na wątrobę

239

Odp: Oczyszczanie organizmu

Najlepsza metoda oczyszczania organizmu jaką znam, to dziesięciodniowa dieta warzywno-owocowa.
Przez pierwsze dwa dni trochę może boleć głowa, ponieważ organizm oczyszcza się z toksyn, ale to zależy od wcześniejszej diety. Już po kilku dniach odczuwam znaczny wzrost energii, cera się poprawia i ogólnie samopoczucie jest lepsze.
Nie stosuję jej zbyt często, bo jestem szczupła, a od tego traci się nawet kilka kilo. Choć to może być dla wielu zaleta!
Polecam gorąco. W necie jest wiele przepisów na potrawy podczas tej diety i opis jej zalet.
Pozdrawiam smile

240

Odp: Oczyszczanie organizmu

Kupiłam sobie płyn DrenaFast, bo kiedyś byłam bardzo z jego działania zadowolona.

Zawiera:
- ekstrakt z brzozy brodawkowatej (Betula alba) 600 mg;
- ekstrakt z mniszka lekarskiego (Taraxacum officinale) 350 mg;
- ekstrakt z ortosyfonu groniastego (Orthosiphon spicatus) 350 mg;
- ekstrakt z korzenia żeńszenia (Panax ginseng) 300 mg;
- ekstrakt z jasnoty białej (Lamium album) 300 mg;
- ekstrakt z babki zwyczajnej (Plantago major) 250 mg;
- ekstrakt z jastrzębca kosmaczka (Pilosella officinarum) 250 mg;
- ekstrakt z męczennicy cielistej (Passiflora incarnata) 200 mg;
- ekstrakt z kopru włoskiego (Foeniculum vulgare) 175 mg;
- ekstrakt z oliwki europejskiej (Olea europaea) 175 mg;
- ekstrakt z herbaty zielonej (Camellia sinensis) 100 mg;
- ekstrakt z cytryny właściwej (Citrus limon) 100 mg.

Przeraża mnie jednak sorbinian potasu, no ale żeby zrobić taką miksturę o ograniczonej przydatności do spożycia, bez konserwantów, to trzeba by chyba do zielarza iść.

241

Odp: Oczyszczanie organizmu

> JaNatalia napisał/a:

> Najlepsza metoda oczyszczania organizmu jaką znam, to dziesięciodniowa dieta warzywno-owocowa.
Nie stosuję jej zbyt często, bo jestem szczupła, a od tego traci się nawet kilka kilo. Choć to może być dla wielu zaleta!


Podczas oczyszczania traci się głównie 'kilogramy' z jelit, czyli po prostu to co nazywa się kałem, a odkłada się w jelitach w postaci kamieni kałowych - nawet kilka kg tego nosimy w jelitach na co dzień... Jedna z aktorek stosowała nawet oczyszczanie jelit  - dość drastyczne, chyba chciała się ich pozbyć, ale to trudne, bo je się przecież codziennie i codziennie by trzeba było lewatywy robić...

242

Odp: Oczyszczanie organizmu

-> wprowadzenie do diety niektórych owoców/warzyw. Dobry jest owoc granatu, jabłka, podobno rukola (tego nie sprawdzałam), zielona pietruszka, arbuz i siemię lniane
-> zamiast kawy i alkoholu - zielona herbata
-> woda z cytryną. Pijam codziennie szklankę wody z cytryną i zwykle jest okay (ale w sumie wybieram wysokozmineralizowaną bardziej na uzupełnienie magnesu niż odkwaszenie)

243

Odp: Oczyszczanie organizmu

ostatnio czytałam artykul ze oczyszcznie organizmu to brednie,
nie ma nic takiego i ogranizm tego nie potrzebuje, trzeba się tylko dobrze odzywiac

244

Odp: Oczyszczanie organizmu

Dieta sokowa świetnie wpływa na oczyszczanie organizmu. Ja byłam na takim tygodniowym detoksie i efekty były mega. Nie dość, że lekki spadek wagi, uczucie lekkości, to do tego jeszcze samopoczucie zdecydowanie lepsze. Tylko trzeba dokladnie sprawdzic firmę, z której takie soki sie zamawia. Chodzi oczywiscie o sklad. Mimo detoksu trzeba dostarczyc organizmowi niezbednych skladnikow. Ja zdecydowalam sie na soki ze sportfood - są w przyzwoitej cenie i maja ogromny wybór!

245

Odp: Oczyszczanie organizmu

ja to odkąd jem dużo bardziej zdrowo, a także wspomagam mój organizm kapsułkami Intesta to praktycznie wszystkich toksyn się pozbyłam z mojego organizmu. Teraz nawet po jednym cukierku nie mam problemów z wypróżnianiem się, nie to co wcześniej. A mój układ trawienny zdecydowanie lepiej pracuje

246

Odp: Oczyszczanie organizmu

Próbowalam robić sobie kiedyś głodówkę ale tak kiepsko się czulam że sobie dałam spokój, lepiej na mnie działa błonnik, colon c pomaga na zaparcia, czuję się po nim lżej i czuę ze jelita lepiej pracują

247

Odp: Oczyszczanie organizmu

głodówka w niczym tak na prawdę nie pomaga smile jeśli chodzi o oczyszczenie to szklanka wody z wyciśniętą połówką cytryny, do tego dawka minerałów , zdrowe jedzenie bogate w witaminy i będzie ok smile

248

Odp: Oczyszczanie organizmu

Mniej przetworzonych świństw, bo to ta chemia nas zatruwa. Napić się mineralnej z sokiem, zamiast pić kolorowe napoje, ugotować sobie coś, zamiast sięgać po gotowce, zwracać uwagę na skład na etykietach i to już pomoże, a trudne wcale nie jest.

249

Odp: Oczyszczanie organizmu

Wiele osob stosuje na oczyszczanie głodówki. Ze swojej strony tego nie polecam ponieważ takie głodówki nigdy niczego dobrego nie przynoszą. Obciażają organizm , który broni się jak może. Poza tym jest to jedynie cierpienie ( raz próbowałam i było to dla mnie bardzo trudne). Pozostały mi tylko po niej zaparcia i wzdęcia, czyli chyba to co najgorsze.

250

Odp: Oczyszczanie organizmu

Ja raz na miesiąc robię sobie detoks. Kilka dni lekkiej diety, piję tylko wodę niegazowaną i zieloną herbatę. Warzywa i mięso gotuję na parze. Szkoda mi było pieniędzy na drogie urządzenie do gotowania na parze elektryczne więc kupiłam sobie bardzo fajny garnek wielopoziomowy;) Po takiej 3-5 dniowej diecie czuję się lekko, mam wrażenie że mam więcej energii.