1

Temat: Kosmetyki fryzjerskie?

Używacie takich? lepiej działają na włosy niż te zwykłe? muszę uratować moje kłaczory po lecie, znajoma poleca kupić z loreal kosmetyki fryzjerskie a ja sama nie wiem sad żebym sobie nie zaszkodziła, bo sama nie wiem co one w składzie mają i gdzie je w ogóle dostać?

2

Odp: Kosmetyki fryzjerskie?

Ja używam czasem marki Kemon, jak widzę że włosy wyglądają gorzej, np. po zimie.

3

Odp: Kosmetyki fryzjerskie?

Ja używam kosmetyków tylko i wyłącznie z loreal i jestem z nich bardzo zadowolona. Miałam włosy bardzo zniszczone przez rozjaśnianie- były dosłownie jak siano! Co do zakupu kupuję je albo w salonie albo przez internet zamawiam. Tu masz listę ich salonów

4

Odp: Kosmetyki fryzjerskie?

Moim zdaniem warto inwestować w profesjonalne kosmetyki do włosów, mają lepszą jakość, oczywiście nie każdy szampon czy odżywka będzie dobra dla każdego, niestety w tym wypadku trzeba na sobie po prostu przetestować kosmetyk. Jeśli interesują Was kosmetyki do włosów, przejrzyjcie sobie asortyment - sprzedają produkty renomowanych marek tj. Kerastase, Schwarzkopf, Loreal.

5

Odp: Kosmetyki fryzjerskie?

Stosowałam niedawno kosmetyki Prosalon - są bardzo dobre i niedrogie smile

6

Odp: Kosmetyki fryzjerskie?

A co myślicie o kosmetykach Kerastase? Używacie? Tutaj:l] znalazłam artykuł na ich temat i się zastanawiam, jak wiele osób uch używa. Piszcie!

7

Odp: Kosmetyki fryzjerskie?

Ciekawy ten kosmetyk z ostatniego posta, ciekawy artykuł, przeczytajcie dziewczyny, niezłe porady dają !

8

Odp: Kosmetyki fryzjerskie?

Akurat Loreal nie należy do grona moich pielęgnacyjnych ulubienców. Ale kosmetyki fryzjerskie same w sobie jak najbardziej polecam. Sama takich używam w sporej części. Np. olejek arganowy z Inoaru potrafi dobrze odżywic moje wlosy, jak żaden olejek drogeryjny. Warto dopłacić te kilkanascie-kilkadziesiat złotych i mieć super efekt na głowie.

9

Odp: Kosmetyki fryzjerskie?

Olejek do włosów arganowy, super jest smile

10

Odp: Kosmetyki fryzjerskie?

Kosmetyki fryzjerskie mają to do siebie, że są dużo bardziej skuteczne niż przypadkowe z drogerii czy z marketu. Oczywiście zalezy jeszcze jakie mamy włosy i co dla nich jest najlepsze. Sama kupuję profesjonalne serum z oleju arganowego, bo działa na moje włosy jak magiczna różdżka. Dzięki temu kosmetykowi  mniej się puszą, a używam go szczególnie w deszczowe dni, kiedy włosy na pewno będą stać we wszystkie strony big_smile

11

Odp: Kosmetyki fryzjerskie?

Kosmetyki? Masz gotowe, tutaj -
Najlepiej kupować internetowo, bo wybór jest o wiele większy.
Poza tym - zawsze cenowo wyjdziesz lepiej i przynajmniej masz pewność marek.
Z byle jakich źródeł takich tematów się nie kupuje.

12

Odp: Kosmetyki fryzjerskie?

A faktycznie - mają całkiem spory wybór. Świetnie, że można kupić przez internet.

13

Odp: Kosmetyki fryzjerskie?

Ja używam odżywki z firmy FOX i sprawdza się na prawdę rewelacyjnie! Profesjonalne kosmetyki fryzjerskie działają dużo skuteczniej niż te dostępne w drogeriach, niestety trzeba też pamiętać ze skoro są skuteczniejsze to i bardziej obciążają włosy wiec nie przesadzałabym z ich używaniem. Zgadzam się też z poprzedniczką, że dobrze sprawdzają się kosmetyki naturalne albo przygotowywane w domu z naturalnych składników maseczki.

14

Odp: Kosmetyki fryzjerskie?

Moja fryzjerka używa kosmetyków INOAR sama tez nałogowo je kupuję

15

Odp: Kosmetyki fryzjerskie?

Kupisz każdy kosmetyk na https://www.pro-sprzet.pl/ i w zasadzie każdy będzie dostępny za zdecydowanie mniejszą kasę - poważnie. Ogólnie radzę dobierać tylko solidne marki, ale wcale nie najdroższe. Tańsze kosmetyki mogą mieć ten sam skład, więc to tak naprawdę kwestia sprawdzenia tych kosmetyków.

16

Odp: Kosmetyki fryzjerskie?

za uzywam produktow matrixa

17

Odp: Kosmetyki fryzjerskie?

Kwestia taka, ile macie do wydania, jakie są potrzebne kosmetyki, ale ogólnie - wszystko na spokojnie powinniście ogarnąć.
W tym naprawdę nie ma nic trudnego.

18

Odp: Kosmetyki fryzjerskie?

Ja już od ponad roku używam tylko i wyłącznie fryzjerskich kosmetyków i wiesz co, włosy odżyły, są zadbane, miękkie, nie wypadają. Więc widzę ogromną różnicę w ich kondycji. Fryzjerskie kosmetyki mają lepszy skład i często intensywniej, szybciej działają.

19

Odp: Kosmetyki fryzjerskie?

Wiadomo czym się różnią kosmetyki fryzjerskie od normalnych. Wiadomo - żeby był konkretny efekt, musi też być jakościowy kosmetyk. Inaczej po prostu nic z tego nie będzie...

20

Odp: Kosmetyki fryzjerskie?

> martynaporek napisał/a:

> Fryzjerskie kosmetyki mają lepszy skład i często intensywniej, szybciej działają.

Chyba w ogóle skuteczne działanie jest uzależnione od składu, obojętnie czy będą to fryzjerskie czy zwykłe. Ale szybciej na pewno działają.

21

Odp: Kosmetyki fryzjerskie?

U mnie revlon professional smile kupuję w sklepie, który wyposaża salony fryzjerskie

22

Odp: Kosmetyki fryzjerskie?

> Elle95 napisał/a:

> > martynaporek napisał/a:

> Fryzjerskie kosmetyki mają lepszy skład i często intensywniej, szybciej działają.

Chyba w ogóle skuteczne działanie jest uzależnione od składu, obojętnie czy będą to fryzjerskie czy zwykłe. Ale szybciej na pewno działają.

są bardziej skoncentrowane, ale na pewno nie mają lepszych składów. Lepsze składy to mają kosmetyki naturalne.

23

Odp: Kosmetyki fryzjerskie?

Najważniejsze są geny, jak ktoś ma ładne włosy po mamie to takie kosmetyki ani nie zaszkodzą ani nie pomogą:)

24

Odp: Kosmetyki fryzjerskie?

Ja czasem wzmacniam tak włosy, np. na wiosnę