26

Odp: Jaki kolor auta dla kobiety?

Ja mam biały. Chciałam srebrny, no ale w sumie to nie kolor jeździ, tylko dobre podzespoły.

27

Odp: Jaki kolor auta dla kobiety?

Ja wolę srebrne, jakoś tak od liceum to mój ulubiony kolor. Poza tym lubię dużo gadać, a przecież mowa jest srebrem smile. Przy okazji chciałam się Was poradzić, forumowiczki, jak trafiłam na ten temat. Zamierzamy z mężem kupić nowe auto i zastanawiamy się między dieslem, a samochodem hybrydowym. Podobno diesle coraz bardziej odchodzą w przeszłość, a hybrydy mają tę przewagę, że np. podczas hamowania odzyskują energię kinetyczną, która potem służy do napędzania samochodu. Poczytałam trochę na tej stronie  i stąd wiem. A Wy co sądzicie?

28

Odp: Jaki kolor auta dla kobiety?

Niebieski jest idealny big_smile

29

Odp: Jaki kolor auta dla kobiety?

Ja mam srebrny kolor samochodu i odpowiada mi taki. Ale oczywiście przy wyborze auta kolor ma najmniejsze znaczenie.

30

Odp: Jaki kolor auta dla kobiety?

Linea najmniejsze? Nie do końca bym się z tym zgadzała wink

31

Odp: Jaki kolor auta dla kobiety?

Ja szukałam auta które będzie łatwe w naprawie i do którego łatwo będzie zdobyć części zamienne. Nie chciałam też słabego auta. W grę wchodził silnik 1,8 lub 2,0. Wiekszy też nie, bo za dużo wtedy pali. Mniejszy też nie bo popierdulkà też nie chce jeździć. Kolor był na końcu ☺
Nie chciałam też auta które mogłoby rdzawić.

Ostatnio edytowany przez linea (2017-04-03 20:39:37)

32

Odp: Jaki kolor auta dla kobiety?

Ale jak to kolor nie ma znaczenia ;-) - wiadomo przecież, ze czerwone są najszybsze ;-). A poważnie, ja jeżdżę srebrnym, tak wyszło, ale chciałabym rzeczywiście bordowy (ciemny, a nie jaskrawo czerwony), albo grafitowy :-)

33

Odp: Jaki kolor auta dla kobiety?

Jeszcze jak samochód jest w takim "neutralnym" kolorze jak czarny czy srebrny to łatwiej podjąć decyzję co do kupna a jak trafi się kolor taki jak miała moja ciotka "sraczkowy"?;p

34

Odp: Jaki kolor auta dla kobiety?

Ja kiedyś kupiłam motocykl w dziwnym kolorze, bo wszystko inne było ok, miałam go przemalować, ale jakoś mi się nie udało ostatecznie

35

Odp: Jaki kolor auta dla kobiety?

A ja raz widziałam dziewczynę na ścigaczu w kolorze lodów malinowych big_smile

36

Odp: Jaki kolor auta dla kobiety?

Jak sraczkowy kolor to faktycznie -  w tym przypadku kolor ma znaczenie ☺
Mamy też z moim auto do spółki kupione i jest w kolorze grafitowym. Bardzo ładnie się prezentuje. Widziałam kiedyś taką Insignie w innym kolorze i już nie prezentowała się tak ładnie.

37

Odp: Jaki kolor auta dla kobiety?

Wiem że ciotka swoje auto sprzedała, nie wiem komu ale myślę że była to kobieta ok pięćdziesiątki bo wątpię że ktoś inny jeździłby takim samochodem. Kolor był naprawdę wstrętny;p

38

Odp: Jaki kolor auta dla kobiety?

Ale przynajmniej był to niezapomniany kolor ☺

39

Odp: Jaki kolor auta dla kobiety?

No tak, i pasował do ciotki bo ma wstrętny charakter;p Teraz też jeździ w samochodzie o nietypowy kolorze ale ciemniejszym niż poprzedni.

40

Odp: Jaki kolor auta dla kobiety?

I nikt Ci takiego auta nie ukradnie, bo co by z nim później zrobił? ;-)

41

Odp: Jaki kolor auta dla kobiety?

Czyli brzydki kolor auta może być odstraszaczem dla złodzieja

42

Odp: Jaki kolor auta dla kobiety?

niekoniecznie, jeśli go potrzebuje np. tylko na części..:/

43

Odp: Jaki kolor auta dla kobiety?

To fakt, jeśli na częsci, to kolor nie ma znaczenia :-(. Jesli o kolorach jeszcze to ja np niecierpie zółtych aut i na takie nigdy nie dałabym sie namówić

44

Odp: Jaki kolor auta dla kobiety?

A ja mogłabym jeździć żółtym autem, pod warunkiem że byłoby to jakieś Porsche czy Lamborghini smile

45

Odp: Jaki kolor auta dla kobiety?

a ja nawet porsche wolałabym jednak czerwone ;-)

46

Odp: Jaki kolor auta dla kobiety?

Żółty bardziej rzucałby się w oczy smile ja wolałabym żółty bądż intensywny pomarańczowy jeśli chodzi lamborghini czy porshe.
A co myślicie o takim kolorze?

47

Odp: Jaki kolor auta dla kobiety?

Linea ale się rozmarzyłaś smile Chyba Biber miał jakąś lustrzaną brykę, nie? Chyba niebezpiecznie byłoby takim lusterkiem jeździć.
Dzisiaj widziałam brązowy samochód, ale taki jak dobry lakier do paznokci smile Fajny był wink

48

Odp: Jaki kolor auta dla kobiety?

Pomarzyć zawsze można smile  Ja akurat po moim mieście nie dałabym raczej taką bryka rady się poruszać, zostawiłabym spód auta na pierwszym parkinku wink

49

Odp: Jaki kolor auta dla kobiety?

Prawda? Do miasta to małe autko, a kolor - mało ważny.

50

Odp: Jaki kolor auta dla kobiety?

U nas to terenowe najlepiej;p  Ewentualnie "lepsze" ale z drugiej ręki żeby nie było szkoda rozgracić. A o ważności kolorów już rozmawiałyśmy i wyszło że najlepsze są czerwone bo są najszybsze big_smile