276

Odp: ach, te kociaki...

A może drapaka mu brakuje...? Na nim mógłby skutecznie wyładować swoją energię;)

277

Odp: ach, te kociaki...

Mojemu kotu z całą pewnością brakuje towarzystwa dlatego chciałabym drugiego kotka. Nudzi się zwierzak bardzo a energii do zabawy ma dużo, a już wiemy że akceptuje inne koty więc problemów nie będzie.

278

Odp: ach, te kociaki...

Taki towarzyski? smile
Nigdy nie zapomnę miny swojego kota jak zobaczył, że karmię obcego. Zamurowało go big_smile Zastygł bez ruchu i widać było wielkie oburzenie na jego pyszczku.

279

Odp: ach, te kociaki...

Obcych nie lubi i ucieka ale nas męczy strasznie.
Kocie reakcje są super big_smile Mój kot wydawał się być zdziwiony jak pierwszy raz zobaczył dziecko "Pancia, dlaczego ten człowiek jest taki mały?" wink

Ostatnio edytowany przez Joanna Natalia (2017-03-18 00:19:29)

280

Odp: ach, te kociaki...

O tak, koty są genialne. A co do małych ludzi i kotów - mój kot dziecko omija szerokim łukiem ;-). A myślałam, ze będą spali razem i że to bedzie wielka miłosć ;-)

281

Odp: ach, te kociaki...

Oj, szkoda że tak się nie stało. Super są zdjęcia na których widać przyjaźń pomiędzy dzieciakiem i zwierzakiem wink Może jeszcze się polubią wink

282

Odp: ach, te kociaki...

Może kot poczuł konkurencję do kochania i jest troszkę zazdrosny smile

283

Odp: ach, te kociaki...

Juz nie, na poczatku ewidentnie był zazdrosny, ale przytulamy go, głaszczemy. On wygląda tak, jakby młodego się najzwyczajniej w swiecie bał ;-)

284

Odp: ach, te kociaki...

I ma rację niech się boi, bo najgorsze to dopiero przed nim smile Jak mały go dorwie i zacznie okazywać swoją miłość to tym bardziej będzie starał się go omijać z daleka smile

285

Odp: ach, te kociaki...

mały już się stara go sięgnąć, poki co kotu udaje sie uciec, ale już niedługo... ;-)

286

Odp: ach, te kociaki...

Czyli mały zainteresowany jest kotem? smile

287

Odp: ach, te kociaki...

Biedny kot smile Już mi go szkoda smile U mojego brata od jesieni jest kotek. Biedak był za mały żeby uciekać i co chwilę mój bratanek go męczył. A bliźniaki mają już po 10 miesięcy. Na szczęście kot jest coraz większy i mam nadzieję że będzie sobie jakoś z nimi radził smile

288

Odp: ach, te kociaki...

Młody kotem bardzo zainteresowany - to taki duży pluszak chyba dla niego, który na dodatek się rusza. Poza tym futerko wydaje się atrakcyjne w dotyku, więc przy każdej okazji próbuje go sięgnać

289

Odp: ach, te kociaki...

jak czytam wasze forum aż mi się płakać chce;( od pół roku szukam swojego kotka

290

Odp: ach, te kociaki...

Rozumiem Cię, przykra sprawa sad Może warto pomyśleć nad nowym zwierzaczkiem?

291

Odp: ach, te kociaki...

[quote=Trojden]jak czytam wasze forum aż mi się płakać chce;( od pół roku szukam swojego kotka[/quote]
Co się stało? W jaki sposób zginął? sad

292

Odp: ach, te kociaki...

Na szczęście koty i inne zwierzaki nie przenoszą wirusa, bo inaczej spotkałby je chyba pogrom... Ludzie w panice usypialiby je masowo albo oddawaliby do schroniska.

293

Odp: ach, te kociaki...

Przepłakałam swoją stratę i teraz chciałabym mieć kotka rasowego. Tylko nie ma zgody w domu, ja zachwycam się kotem egzotycznym, a mąż wielkim norweskim - i sama nie wiem, czy warto się na takie decydować... Może ktoś ma doświadczenie z takim rasami?

294

Odp: ach, te kociaki...

Z kotem norweskim to jest tak, że nie jest zbyt przytulasty, długo się adaptuje do nowego domu, a znowu kotki egzotyczne są delikatnego zdrowia, często mają choroby oczu, problemy z ząbkami itp. Tak  ze trzeba przemyśleć taki nabytek, bo wizyty u weterynarza mogą być częste.

295

Odp: ach, te kociaki...

Trzeba dbać na co dzień o odpowiednią karmę i higienę, wtedy nie ma tylu problemów. oczywiście każdy kot się starzeje i jak już ma te 5 lat czy więcej to zaczynają się różne dolegliwości, ale to też się dzieje w przypadku dachowców...

296

Odp: ach, te kociaki...

Po co kupować rasowego kota jak tu można adoptować kota z Ukrainy i spełnić dobry uczynek? Jest ich duży wybór:
https://www.facebook.com/groups/341533787984967