76

Odp: Książki

Czytam i polecam 'Świąteczną kafejkę" - ciepła powieść z optymistycznym akcentem,  w klimacie świątecznym...

77

Odp: Książki

ja czytam niestety mało... sad ale pracuję 300 h /mies, to można mi wybaczyć wink

78

Odp: Książki

od niedawna zaczęliśmy czytać w ten sposób i przyznam, że jest to dość wygodny sposób. Możliwości w sumie w obecnych czasach jest dużo dlatego warto śledzić takie portale gdzie pojawiają się nowe możliwości.

79

Odp: Książki

Jeśli chodzi o ceny to zdecydowanie wygrywa księgarnia Tania Książka, np. rynkowa cena to 39 zł,  a tutaj można zamówić za 19,90zł. To duża różnica

80

Odp: Książki

Jeśli o ceny to zdecydowanie wygrywają antykwariaty, ja uwielbiam kupować tam książki smile

81

Odp: Książki

Ja poluję na promocje. Za kilka złotych można zdobyć świetne tytuły w marketach. Bardzo często taka książka kosztuje 9,99 PLN, a przy dużym szczęściu można trafić jeszcze taniej. Niedawno kupiłam za 3 złote reportaże Piotra Kraśko z serii "W stanie wojny", wydanej przez Nationale Geographic, których cena waha się pomiędzy 6 a 15 złotych.

82

Odp: Książki

Osobom, które na stałe mieszkają za granicą na terenie UK, mogę polecić dobra księgarnię internetową,  mają duży książek w przystępnych cenach, sprzedają też polskie gry planszowe, puzzle itp. Wysyłka kosztuje £1,99, także niewiele, nawet z kosztami dostawy cena jest lepsza, niż jakby się kupowała stacjonarnie. W piątki mają promocje.

83

Odp: Książki

ja polecam wielkie, małe kłamstwa smile

84

Odp: Książki

Jak jestem w marketach to zawsze sprawdzam czy są książki w taniości. W tym roku kupiłam tylko jedną "Życie ma smak" za 5 zł w kauflandzie ale w ubiegłym roku w auchan natrafiłam na wyprzedaż książek po 3 i 2 zł!

85

Odp: Książki

Ja kupuję dużo w antykwariatach, czasem mają świetne tytuły właśnie w takich cenach:)

86

Odp: Książki

[quote=Joanna Natalia]Jak jestem w marketach to zawsze sprawdzam czy są książki w taniości. W tym roku kupiłam tylko jedną "Życie ma smak" za 5 zł w kauflandzie ale w ubiegłym roku w auchan natrafiłam na wyprzedaż książek po 3 i 2 zł![/quote]
Ja tak samo zawsze krążę wokół książek w marketach. Można świetne sztuki upolować. Szkoda tylko, że ludzie ryćkają te książki, gną, mną, rozrzucają sad

87

Odp: Książki

Ostatnio kupiłam książkę z przepisami na przetwory z 29,90 przecenioną na... 1,25 zł big_smile Wprawdzie stara bo z 2010 ale w ogóle niezniszczona. Leżała sobie grzecznie bo nie miała naklejonej ceny po obniżce. Wzięłam więc resztę nieprzecenionych książek do sprawdzenia przy czytniku cen, ale nic z tego;p

88

Odp: Książki

Ja niestety wydaję straszne pieniądze na książki, ale jest tak że wszystkiego potrafie sobie odmówić - słodyczy, czasem ubrań, ale do książek jakoś straszliwie mnie ciągnie ;-)

89

Odp: Książki

Tez czasami grzebię w takich koszach z książkami, ale u mnie sa one już dosyć przebrane i jakoś nie ma w nich nic nowego. Szkoda bo lubię książki i zawsze staram się polować na dobre okazje.

90

Odp: Książki

W takich koszykach nowości raczej nie znajdziesz ale nie wiem czy wiecie Dziewczyny że w biedronce są nowości książkowe tańsze niż w księgarniach o ok 10 zł.

91

Odp: Książki

Nie zaglądam zbyt często do Biedronki, ale jak będę gdzieś w pobliżu to zajdę. Dzięki za info smile

92

Odp: Książki

Tak, ja już zauważyłam te książki w biedronce, niestety obok siebie mam taką niedużą, gdzie specjalnego wyboru zazwyczaj nie ma. Czasem też zdarza mi sie książki w Lidlu kupować, gdzie też są tańsze.

93

Odp: Książki

U mnie w stokrotce jest takie pudło. Ale tam cały czas są te same przebrane książki. Nie ma nic świeżego. I z tego co zauważyłam to mało kto tam zagląda.

94

Odp: Książki

a korzystacie z bibliotek? wypożyczacie z nich jakieś książki? albo od znajomych?

95

Odp: Książki

Od znajomych tak. Pozyczam czasami od koleżanek i one ode mnie też pozyczajà. Do biblioteki nie chodzę już od dawna.

96

Odp: Książki

Linea sprawdzaj za każdym razem bo nigdy nie wiadomo na co trafisz. Ja w stokrotce kupiłam książkę Waris Dirie za 6 zł! Drugą w podobnej cenie ale już nie jestem pewna czy w stokrotce czy w innym markecie.
Miałam zamiar zapisać się do biblioteki ale już nie muszę. Mam trochę nowości które muszę szybko przeczytać bo czas leci i nowościami niedługo nie będą;p

97

Odp: Książki

Hmm w sumie nie zaszkodzi mi pogrzebać w tym pudle jak będę w stokrotce. Dałam sobie spokój z tym pudłem, ale faktycznie można jeszcze raz poszperać ☺

98

Odp: Książki

a ja sie nawet zapisałam do biblioteki i przynoszę stamtad książki, które chcę przeczytać, ale których nie muszę mieć w domu i nie zamierzam kupować

99

Odp: Książki

Ja szperam za każdym razem- taki nawyk wink
Jak dużo czytasz to wiadomo że dobrze korzystać z biblioteki, ja jednak zaniżam statystyki i w zupełności wystarcza mi to co mam;p

100

Odp: Książki

Ja też należę do tych co zanizaja statystyki jesli chodzi o książki z biblioteki. Ale myślę że statystyki to też sprzedane książki przez księgarnię. A z tych akurat korzystam ☺